Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972729
    Bbt
    Felhasználó

      koszi…
      rad mar nem szamitok ezekutan. ez a nagy osszetartas.
      [align=right][snapback]138359[/snapback][/align]

      szándékosan elrejtve, és mintegy széljegyzetként hivakoznék egy levélváltásunkra, nálam március 30-ra van datálva, lényegében ugyanerrõl beszélgettünk, ha még emlékszel. Lényegében ugyanzt tettem szóvá, hogy a tc. user elküldése a büdös francba semmire sem megoldás.
      Mindössze arra kértelek volna meg, hogy ha annyi hozzászólnivalód van egy témához, hogy „RTFM” azt inkább ne tedd meg.

      Ha szerinted ez vérigsértõ, tarthatatlan és minden ilyesmi, akkor felejtsd el.
      Nem tudom hova kell még felfújni ezt a dolgot.

      Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972728
      Bbt
      Felhasználó

        koszi…
        rad mar nem szamitok ezekutan. ez a nagy osszetartas.
        [align=right][snapback]138359[/snapback][/align]

        Te voltál az utolsó moderátor aki hozzászólt.
        Bocs.

        Hozzászólás: Sarge #1997916
        Bbt
        Felhasználó

          Köszi Bbt!

          Hozzászólás: Sarge #1997914
          Bbt
          Felhasználó

            Köszi. Létezik, hogy 2.6.8-2-686 alá még nincs támogatás?
            [align=right][snapback]138323[/snapback][/align]

            Ha arra gondolsz, hogy felraktad a 2.6.8-2-686 -hoz tartozó kernel-source-ot és így sem jó, akkor elsõ lépésben a /usr/src/ alatt található tar.bz2 fájlt tömörítsd ki oda.
            Második lépésben tedd fel a 2.6.8-2-686 kernel-header csomagot, ha még nem lenne fent.

            Hozzászólás: vicc #1922756
            Bbt
            Felhasználó

              Hortobágyi rendõrkutya:

              pulice

              Hozzászólás: X gondok… #2019916
              Bbt
              Felhasználó

                Már csak az Egér, meg a scroll nem az igazi, de utánaolvasok, mert tudom, hogy volt már szó róla milliószor! 🙂
                [align=right][snapback]138339[/snapback][/align]

                Section „InputDevice”
                Identifier „Configured Mouse”
                Driver „mouse”
                Option „CorePointer”
                Option „Device” „/dev/psaux”
                # Option „Protocol” „ImPS/2”
                Option „Protocol” „ExplorerPS/2”
                Option „Emulate3Buttons” „true”
                Option „ZAxisMapping” „4 5”

                Hozzászólás: Billentyûzet billentyûzet nélkül kellene #2020115
                Bbt
                Felhasználó

                  hm. nem vagyok járatos a kérdésben, de:
                  a driver egy kernel modul? ha igen, akkor csak van olyan a Red Hat-bn, ami a botkor betöltõdõ modulokért felel…

                  Ha nem, akkor a bootkor elinduló cuccok közé kéne berakni egy scriptet, ami indítja…

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948783
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Ez olyan, mint amikor a süketek vitatkoznak a zenérõl, a vakok megcsodállják Dalí képeit, stb.
                    Az ilyenre mondják, hogy ‘szánalmas csürhe…”

                    Hozzászólás: X gondok… #2019913
                    Bbt
                    Felhasználó

                      IKARUS:

                      Ez az 1280×1024 olyan probléma, mintha a virtuális desktop kérdésre igennel válaszoltál volna az xf86config közben.

                      Hozzászólás: Squid szûrés tartalom szerint #2019456
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Huu BBT!

                        Köszi a gyors választ! Nagyon nagy gondom van… Nem értek a BIND-hez…Sose használtam, (de próbáltam) 1x sem sikerült beconfigolnom…
                        [align=right][snapback]138324[/snapback][/align]

                        Lassan itt azideje… 😉

                        Csináld, ha nem megy kérdezz…

                        Nincs esetleg olyan prg ami, az elsõ dhcp-nél kiossza az ip-t, a mac-hoz és meg is jegyzi azt? Tudom ez butaság de hátha…

                        [align=right][snapback]138324[/snapback][/align]

                        Magad mondád…
                        Mondjuk ezekrõl a gui-s konfig cuccokról én soha nem értesülök…

                        Mondom sok olyan ember van akit nem is ismerek a suliba pl: diákok, diákotthon vezetõk és még, nagyon sokan.. Akik nem a szakiskolához tartoznak, és nem én telepítem a gépét. Valahogy úgy kellene megoldanom ezt, hogy az usereknél ne vagy csak alig kelljen beavakozni. Esetleg hirdetõtáblán kiírom a válozásokat, melyeket maguk is végre tudnak hajtani a gépükön ahhoz, hogy legyen netjük…

                        THX:
                        [align=right][snapback]138324[/snapback][/align]

                        adja magát a dolog. Amikor már tudod a metódust, akkor kiértesítés. Azután persze másnap folyton csörögni fog a telefon, és csuklani fogsz, de majd harmadnapra ez javul…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 4,322