Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Gondolom killall…
Debianos tûzfalnál valahogy úgy megy, hogy:
1. dhcpd confban MAC cím alapján bejegyzés:
Code:host gep15.suli {
hardware ethernet 00:0e:6e:cd:23:0f;
fixed-address gep15.suli;
}2. ehhez hosthoz rendelsz IP-t, ezt a bind beállításától függõen teheted meg, a /etc/bind/named.conf-ban megadott zónákhoz tartozó beállítófájlban.
3. õ… látni kéne a zóna kiosztást hozzá. elvileg ennyi is lehet elég, de lehet, hogy a rverze zónában is állítani kell még a fix Ip-t.
majd újraindítod a bindot, meg amit még piszkáltál.
Ha proxy-t vaezetsz be, akkor egyszer mindenkinek be kell állítanod…
orulok, hogy rajottem, hogy maskepp definialjuk a tuskot 🙂
kicsit vegyel mar vissza az utasitgatasbol, eleg idegesito.
[align=right][snapback]138247[/snapback][/align]Senkit nem utasítok, a legkevésbé téged. Szerintem nem beszólni akartam… <_<
nemmegyek.
inkabb tunjek tuskonak, mint hatalommaniasnak.
[align=right][snapback]138241[/snapback][/align]Inkább ne tûnj tuskónak se.
Igen ez az a leirás ami két olyan csomagot emlit, ami se a lemezen se az ftp-ken nincs.
killall:
Ha RTFM-ezni akarsz, menj a HUP-ra, ott biztosan szívesen várnak vele.
A kérés annyi, hogy ha RTFM-et akarsz írni, küld el nekem emilbe. Annak több haszna van, és kevésbé tünsz tuskónak. Ráadásul a világot sem váltod meg vele.Sziasztok!
Nem megy fel az NVIDIA. Felraktam a következõ csomagokat: nvidia-kernel-common, build-essential, debhelper, kernel-package, kernel-source.
Nem birtam felrakni mert nem találta sehol: nvidia-kernel-source, nvidia-glx csomagokat pedig az egyik leírás szerint kellett volna. Az új és egy féléves driverrel is probáltam, de a hiba üzenet ugyanaz:[align=right][snapback]138112[/snapback][/align]
Code:ERROR: Unable to find the kernel sourcehttp://www.hup.hu/wiki/index.php/Nvidia_vi…%C3%ADt%C3%A9se
nem ártana elolvasni az nvidia oldalán lévõ README-t.
q1q2,2005. Jun. 12. – 11:38 wrote:Szerintem egyikünk sem lesz okosabb a memtesztnél. Ha az azt írja, hogy rossz, akkor az rossz.
A CPU frekivel ne foglalkozz, az én 1.8Gigásom 1.825753 a gép szerint. Bár nem vagyok szagértõ, de gondolom ez ugyanaz a tipusú eltérés, mint a vinyóknál…
szerk.: Ha már tipp: Gondolom a proci órajelét is valamilyen oszcillátor állítja elõ. Azt meg bekalibrálni, hogy PONTOSAN 1.8000000 GHz legyen, az igen sokba kerülne. az a kis eltérés meg nem oszt nem szoroz…
oks látom senki nemvágja milehet…
nemtudnátok ajánlani egy bevált és ha lehet olcsó szerverhosting-ot?
[align=right][snapback]138013[/snapback][/align]Datanet. Bár nem a legolcsóbb, de jók.
-
SzerzőBejegyzés