Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
/etx/X11/xorg.conf fájlról csinálj egy másolatot, nevezd át txt-re, és csatold be ide a topikba.
tudom: NO warez, de…
[align=right][snapback]137754[/snapback][/align]De most komolyan!
Ha tudod is, akkor miért???Olyan sok az az 1000 Forint (2e)egy játékért?
Mit jelent az angol szöveg?? (Németet tanulok)
[align=right][snapback]137757[/snapback][/align]Mutasd meg, megmondjuk… <_<
a magyarításban szívesen segítek, ha tudok.
közbe earth_quake-nek én is visszaadtam a hozzászóólási jogát, mert Zoli véletlen rajta hagyta az X-et a határozatlan idejû megvonáson…:D
manpages-hu
ezt a csomagot rakd fel, jól jön még. 🙂ez baromság, ha aludtam volna nem lenne a két szép lányom ;-))))))))
[align=right][snapback]137649[/snapback][/align]Azt hiszem találkoznunk kéne… 😀 😀 😀
Máris lenne kérdésem…
[align=right][snapback]137746[/snapback][/align]Nos, a kártyákat a /etc/network/interfaces file-ban tudod beállítani.
hogy hogyan: man interfaces
meg man ifconfiggrafikus beállítóvarázslókra ne számíts, azt a Debiant ami ilyet tud SUSE-nek hívják, meg Ubuntunak… 🙂
Nem, ez nem az.
De most már legalább sok nyelven tudod hogy mondják, hogy automatikus indulás! 😀Teati:
én a Home könyvtáramban a .kde/Autostart alatt keresném, ha ugyanaz az ok.Közben aludt 6 órát. 🙂
Nem baj, legalább valakinek lett egy használható Debianja.
Most már csak néhány gondot kell leküzdeni, pl. hogy miért nem akar indulni KDE meg Gnome, meg ilyesmi. -
SzerzőBejegyzés