Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,121-1,130 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: suse9.2 #2019709
    Bbt
    Felhasználó

      /etx/X11/xorg.conf fájlról csinálj egy másolatot, nevezd át txt-re, és csatold be ide a topikba.

      Hozzászólás: Thief 1 / Thief 1 Gold kerestetik #2019653
      Bbt
      Felhasználó

        tudom: NO warez, de…
        [align=right][snapback]137754[/snapback][/align]

        De most komolyan!
        Ha tudod is, akkor miért???

        Olyan sok az az 1000 Forint (2e)egy játékért?

        Hozzászólás: NAT beállítása #2019673
        Bbt
        Felhasználó

          Mit jelent az angol szöveg?? (Németet tanulok)
          [align=right][snapback]137757[/snapback][/align]

          Mutasd meg, megmondjuk… <_<

          Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973530
          Bbt
          Felhasználó

            a magyarításban szívesen segítek, ha tudok.

            közbe earth_quake-nek én is visszaadtam a hozzászóólási jogát, mert Zoli véletlen rajta hagyta az X-et a határozatlan idejû megvonáson…:D

            Hozzászólás: Sarge #1997889
            Bbt
            Felhasználó

              manpages-hu
              ezt a csomagot rakd fel, jól jön még. 🙂

              Hozzászólás: Aludni jó! :D #2019524
              Bbt
              Felhasználó

                ez baromság, ha aludtam volna nem lenne a két szép lányom ;-))))))))
                [align=right][snapback]137649[/snapback][/align]

                Azt hiszem találkoznunk kéne… 😀 😀 😀

                Hozzászólás: Sarge #1997888
                Bbt
                Felhasználó

                  Máris lenne kérdésem…
                  [align=right][snapback]137746[/snapback][/align]

                  Nos, a kártyákat a /etc/network/interfaces file-ban tudod beállítani.
                  hogy hogyan: man interfaces
                  meg man ifconfig

                  grafikus beállítóvarázslókra ne számíts, azt a Debiant ami ilyet tud SUSE-nek hívják, meg Ubuntunak… 🙂

                  Hozzászólás: skype telepitése #1987333
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Nem, ez nem az.
                    De most már legalább sok nyelven tudod hogy mondják, hogy automatikus indulás! 😀

                    Hozzászólás: skype telepitése #1987331
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Teati:
                      én a Home könyvtáramban a .kde/Autostart alatt keresném, ha ugyanaz az ok.

                      Hozzászólás: SB Live 24 bithangkartya, nincs hang #2019625
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Közben aludt 6 órát. 🙂

                        Nem baj, legalább valakinek lett egy használható Debianja.
                        Most már csak néhány gondot kell leküzdeni, pl. hogy miért nem akar indulni KDE meg Gnome, meg ilyesmi.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,121-1,130 / 4,322