Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mondom, hogy eszre sem vettem. sot, aztis mondtam, hogy most sem ertem. nemertem miert kell ebbol ekkora ugyet csinalni.
[align=right][snapback]136578[/snapback][/align]Azért, mert többedik átgondolásra sem hiszem el, hogy véletlen volt. Akkor viszont ha így van, legalább annyi vér legyen a képedben, hogy vállalod, vagy kitalálsz valami meggyõzõ indokot.
RTFM-eket osztani könnyû, de van ennél hasznosabb elfoglaltság is…kisbetu:
Nálam ilyet nem csinál. Más böngészõvel nézve?én a helyedben hagynám azut az nvidia kernelt(nem tudom mi az)
és felraknék egy „gyári” nvidia drivert.esetleg nézd meg a /var/log/Xfree… filet, nem ír-e valamit, hogy mi nem jó.
egyébként azt nem írtad jelenleg milyen driver hajtja. (nem tudom a vesa szabványnak mi a felsõ határfrekvenciája, illetve ez áll az nv driverre is, de valószínüleg az szabja meg ebben az esetben a frissítés gyakoriságát.)
Megkeresed a „Start menüben”.
Nem jutott eszedbe körülnézni mik vannak fent a rendszereden?vajon milyen frissítési ferkvenciával megy?
rakj fel egynvidia drivert, abból baj nem lehet…nekem is van sok. Már ha kell valakinek 🙂
A megoldás érdekel engem is (mindez történt Debian alatt)
[align=right][snapback]115575[/snapback][/align]állítsd be a shutdown parancsot setuid-nak.
iptables rendeben? nincs tiltva az imap?
milyen UHU?
pusztán azt jegyeztem meg, hogy a topiktörlés mûvelete kicsit eltér a hozzászólásétól, és igen nagyon nem értem hogy lehet összekeverni a kettõt.
-
SzerzőBejegyzés