Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: további probléma? #1979277
    Bbt
    Felhasználó

      mondom, hogy eszre sem vettem. sot, aztis mondtam, hogy most sem ertem. nemertem miert kell ebbol ekkora ugyet csinalni.
      [align=right][snapback]136578[/snapback][/align]

      Azért, mert többedik átgondolásra sem hiszem el, hogy véletlen volt. Akkor viszont ha így van, legalább annyi vér legyen a képedben, hogy vállalod, vagy kitalálsz valami meggyõzõ indokot.
      RTFM-eket osztani könnyû, de van ennél hasznosabb elfoglaltság is…

      Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006720
      Bbt
      Felhasználó

        kisbetu:
        Nálam ilyet nem csinál. Más böngészõvel nézve?

        Hozzászólás: Xfree – KDE #2018948
        Bbt
        Felhasználó

          én a helyedben hagynám azut az nvidia kernelt(nem tudom mi az)
          és felraknék egy „gyári” nvidia drivert.

          esetleg nézd meg a /var/log/Xfree… filet, nem ír-e valamit, hogy mi nem jó.

          egyébként azt nem írtad jelenleg milyen driver hajtja. (nem tudom a vesa szabványnak mi a felsõ határfrekvenciája, illetve ez áll az nv driverre is, de valószínüleg az szabja meg ebben az esetben a frissítés gyakoriságát.)

          Hozzászólás: ADSL – hogyan??? #2018954
          Bbt
          Felhasználó

            Megkeresed a „Start menüben”.
            Nem jutott eszedbe körülnézni mik vannak fent a rendszereden?

            Hozzászólás: Xfree – KDE #2018944
            Bbt
            Felhasználó

              vajon milyen frissítési ferkvenciával megy?
              rakj fel egynvidia drivert, abból baj nem lehet…

              Hozzászólás: gmail #1996240
              Bbt
              Felhasználó

                nekem is van sok. Már ha kell valakinek 🙂

                Hozzászólás: XFCE kilépés menü? #2000727
                Bbt
                Felhasználó

                  A megoldás érdekel engem is (mindez történt Debian alatt)
                  [align=right][snapback]115575[/snapback][/align]

                  állítsd be a shutdown parancsot setuid-nak.

                  Hozzászólás: Ismét Webmail #2018941
                  Bbt
                  Felhasználó

                    iptables rendeben? nincs tiltva az imap?

                    Hozzászólás: Konzol kódlapja #2018801
                    Bbt
                    Felhasználó

                      milyen UHU?

                      Hozzászólás: további probléma? #1979273
                      Bbt
                      Felhasználó

                        pusztán azt jegyeztem meg, hogy a topiktörlés mûvelete kicsit eltér a hozzászólásétól, és igen nagyon nem értem hogy lehet összekeverni a kettõt.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 4,322