Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: további probléma? #1979271
    Bbt
    Felhasználó

      Ha már megtörtént, illett volna szólni…

      Egyébként hogy a pék *****ába lehet a két dolgot összekeverni? jobboldalt van a hozzászólás, a törléshez meg baloldalt külön ki kell választani a törlést, és kétszer rákérdez.

      Esetleg valami egyéb magyarázatod nincs?

      Hozzászólás: UHU használóknak Témák! #2017478
      Bbt
      Felhasználó

        Te pollen.
        Szerintem itt téged senki nem sértett meg.

        Hozzászólás: Konzol kódlapja #2018795
        Bbt
        Felhasználó

          GYuszk:
          az UHUsoknak igazuk van. Ugyanis az ékezetkezelés addig jó, amíg minden rendben van. Abban a pillanatban, hogy valami baj történik mondjuk fizikailag a vinyóval (pl.) és adatot kell menteni, hirtelen plussz probléma az ékezet, ráadásul sok esetben gátló tényezõ is.

          (ráadásul ebben a helyzetben még nem tudom pontosan mi is a baja a usernek. 🙂 )

          az már csak saját vélemény, hogy nem tudom miért kell UTF8….

          Hozzászólás: X felület installálása #2018788
          Bbt
          Felhasználó

            andrei:
            XF86Config tartalma?

            Hozzászólás: Kocsma topik #1948735
            Bbt
            Felhasználó

              xcut!
              Kérlek rakd át ezt a cuccot az oldaladra, és hagyj egy linket itt.
              Köszönöm szépen.

              Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003364
              Bbt
              Felhasználó

                Csaba!
                dnslab megoldása is gyorsított számottevõt?
                Nem megkérdõjelezni akarom, csak raktározni az információt… 🙂

                Hozzászólás: Bejelentkezés probléma #2018431
                Bbt
                Felhasználó

                  Nem értem.
                  Ezt a syslogot végképp nem!
                  nézd át a /var/log alatt található logokt, van-e bennük valami, ami vonatkozhat erre.
                  a dmesg is ott van egyébként a /var/log-ban.

                  Még olyan gondolatom lenne, hogy nem lehet-e memóriaprobléma? (már hogy kevés.) de nem tudom.
                  Furcsa és nem értem, hogy miért nincs ennek nyoma. (az általad postolt hibaüzenet lehet amiatt, hogy mikor kiadod a startx-et, fut a kdm. startx elõtt adj ki egy killall kdm parancsot. vagy nézd meg, hogy ps axfv -re mit ad, fut-e ott valamilyen cucc, és kill paranccsal gyilkold ki, ha tudod,majd utána startx.)

                  Hozzászólás: Bejelentkezés probléma #2018429
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Jogos.

                    Hozzászólás: Bejelentkezés probléma #2018427
                    Bbt
                    Felhasználó

                      mivel úgy vettem ki szavaidból, hogy a kdm témáját változtattad meg, és ez volt a kiváltó ok, ezért annak megszüntetését vettem célba. ennyi…

                      Hozzászólás: Bejelentkezés probléma #2018423
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Bocsánat, de ezt most próbáltam ki, mert még sosem volt szükségem ilyesmire, mert egyedül használom a gépet és a bejelentkezési ablak nélkül indult KDE alatt.

                        A bejelentkezési ablakban a felhasználó helyére a root-ot írva, belép a KDE-be !
                        [align=right][snapback]136452[/snapback][/align]

                        ha rootként megy, akkor jó esélyjel a normál felhasználó .kde könyvtárának törlése megoldja.
                        Ha egy mód van rá kerüld a root logint grafkus felületen. egyrést nem biztonságos, másrészt az ilyen kis tévedések/hibák hatványozott károkat okozhatnak.

                        A root és a normál felhasználó logikailag két külön személy, két külön desktoppal, ezért más a felület is (nem élnek azok a beállítások, amiket userként megtettél.)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 4,322