Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha már megtörtént, illett volna szólni…
Egyébként hogy a pék *****ába lehet a két dolgot összekeverni? jobboldalt van a hozzászólás, a törléshez meg baloldalt külön ki kell választani a törlést, és kétszer rákérdez.
Esetleg valami egyéb magyarázatod nincs?
Te pollen.
Szerintem itt téged senki nem sértett meg.GYuszk:
az UHUsoknak igazuk van. Ugyanis az ékezetkezelés addig jó, amíg minden rendben van. Abban a pillanatban, hogy valami baj történik mondjuk fizikailag a vinyóval (pl.) és adatot kell menteni, hirtelen plussz probléma az ékezet, ráadásul sok esetben gátló tényezõ is.(ráadásul ebben a helyzetben még nem tudom pontosan mi is a baja a usernek. 🙂 )
az már csak saját vélemény, hogy nem tudom miért kell UTF8….
andrei:
XF86Config tartalma?xcut!
Kérlek rakd át ezt a cuccot az oldaladra, és hagyj egy linket itt.
Köszönöm szépen.Csaba!
dnslab megoldása is gyorsított számottevõt?
Nem megkérdõjelezni akarom, csak raktározni az információt… 🙂Nem értem.
Ezt a syslogot végképp nem!
nézd át a /var/log alatt található logokt, van-e bennük valami, ami vonatkozhat erre.
a dmesg is ott van egyébként a /var/log-ban.Még olyan gondolatom lenne, hogy nem lehet-e memóriaprobléma? (már hogy kevés.) de nem tudom.
Furcsa és nem értem, hogy miért nincs ennek nyoma. (az általad postolt hibaüzenet lehet amiatt, hogy mikor kiadod a startx-et, fut a kdm. startx elõtt adj ki egy killall kdm parancsot. vagy nézd meg, hogy ps axfv -re mit ad, fut-e ott valamilyen cucc, és kill paranccsal gyilkold ki, ha tudod,majd utána startx.)Jogos.
mivel úgy vettem ki szavaidból, hogy a kdm témáját változtattad meg, és ez volt a kiváltó ok, ezért annak megszüntetését vettem célba. ennyi…
Bocsánat, de ezt most próbáltam ki, mert még sosem volt szükségem ilyesmire, mert egyedül használom a gépet és a bejelentkezési ablak nélkül indult KDE alatt.
A bejelentkezési ablakban a felhasználó helyére a root-ot írva, belép a KDE-be !
[align=right][snapback]136452[/snapback][/align]ha rootként megy, akkor jó esélyjel a normál felhasználó .kde könyvtárának törlése megoldja.
Ha egy mód van rá kerüld a root logint grafkus felületen. egyrést nem biztonságos, másrészt az ilyen kis tévedések/hibák hatványozott károkat okozhatnak.A root és a normál felhasználó logikailag két külön személy, két külön desktoppal, ezért más a felület is (nem élnek azok a beállítások, amiket userként megtettél.)
-
SzerzőBejegyzés