Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,211-1,220 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bejelentkezés probléma #2018421
    Bbt
    Felhasználó

      Kipróbáltam már mindegyik ablakozót ( a login ablakban), KDE, Gnome, stb.., megpróbál belépni villan egyet és visszajön a bejelentkezési ablak.
      Konsole alatt inditva KDE-t, az a szöveg van amit az elsõ hozzászólásomban írtam.
      [align=right][snapback]136447[/snapback][/align]

      megpróbálkozhatsz még a home könyvtáradban a .kde könyvtár törlésével. ekkor elvesznek a beállításaid KDE alatt, de a hibás téma beállítás is.

      a másik elérhetõség a /etc/kde3/kdm könyvtár,itt vannak a globális beállítások, de itt óvatosan kutakodj, és mielõtt változtatsz, mentsd le.

      Hozzászólás: Bejelentkezés probléma #2018419
      Bbt
      Felhasználó

        Hibát nem látok.
        A login ablakban bejelentkezésnél válaszd ki, hogy KDE-t szeretnél indítani.
        esetleg nézz körül még a logok táján, hátha a KDE is mond valami okosat.

        Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003357
        Bbt
        Felhasználó

          Mennyei!!! 😀 😀 😀 😀 😀

          Hozzászólás: XFCE kilépés menü? #2000724
          Bbt
          Felhasználó

            Valaki meg tudná mondani, hogy UHU alatt a shutdown milyen jogosultasággal van ellátva?
            Véletlenül nem setUID?
            egy „ls -l /sbin/shutdown” kimenet izgatna.

            lehet érdemes lenne kipróbálni Debian aatt is, hogy ha setUID, akkor is kér-e jelszót.

            Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003356
            Bbt
            Felhasználó

              Ma reggel nagyon jó!!!
              Normális tempó, és 0,9 körül van a terhelés… 🙂
              Csak maradjon is így… 🙂

              Hozzászólás: Bejelentkezés probléma #2018416
              Bbt
              Felhasználó

                Becsatoltam ezeket, vagy valamit elrontottam?
                [align=right][snapback]136435[/snapback][/align]

                nevezd át õket txt-re, akkor hagyja csatolni.

                Hozzászólás: Bejelentkezés probléma #2018413
                Bbt
                Felhasználó

                  Elfelejtettem: semmit nem töröltem tegnap.
                  [align=right][snapback]136419[/snapback][/align]

                  logokat csatolj. (/var/log/xfree, vagy xorg)
                  meg a akonfigot is. (/etx/X11/XF86Config, vagy xorg.conf)

                  Hozzászólás: Melyik a legjobb Linux? A „válasz” :P #2018763
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Huuu hát ez nem egyszerû…. Nem is tudtam hogy a Linspire ilyen nagyszerû distro… Mondjuk soha nem probálltam tehát lehet hogy tényleg ilyen jo csak én még nem vettem észre?? Van vki aki használta már?? Mit tud róla mondani?? Mennyi az igazság szerinte ebbõl az õsszehasonlitásból?
                    [align=right][snapback]136415[/snapback][/align]

                    Még Lindows korában letöltöttem legálisan.
                    Ha érdekel, szívesen neked ajándékozom. (már ha nem tiltja a licensz…)

                    olyan mint a Linux külalakra, és olyan mint a Windows viselkedésre. nekem nagyon nyálas volt, meg zavaró az iszonyú szintû integráltság.
                    Ráadásul kevés csomagot találtam hozzá…

                    Hozzászólás: Nem értem. Minden meghalhat? #2018678
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Bugreportot az küld, aki a hibát elõ tudja állítani.
                      ha nem vagy benne biztos, hogy mit kell küldened, akkor küldj részletes leírást, logot amiben nyoma van, és meg kell kérdezni mi kell még.

                      Ha ennyire nem vagy megelégedve az UHUval, akkor tényleg csak azt tudom tanácsolni, hogy használj mást…

                      Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003351
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Aktuális: 9.70
                        5 perce: 9.12
                        15 perce: 9.06

                        ekkor a loadnak soha nem szabadna lennie, nemhogy 20–30-40-nek.
                        Dolgozunk a problémán.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,211-1,220 / 4,322