Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kipróbáltam már mindegyik ablakozót ( a login ablakban), KDE, Gnome, stb.., megpróbál belépni villan egyet és visszajön a bejelentkezési ablak.
Konsole alatt inditva KDE-t, az a szöveg van amit az elsõ hozzászólásomban írtam.
[align=right][snapback]136447[/snapback][/align]megpróbálkozhatsz még a home könyvtáradban a .kde könyvtár törlésével. ekkor elvesznek a beállításaid KDE alatt, de a hibás téma beállítás is.
a másik elérhetõség a /etc/kde3/kdm könyvtár,itt vannak a globális beállítások, de itt óvatosan kutakodj, és mielõtt változtatsz, mentsd le.
Hibát nem látok.
A login ablakban bejelentkezésnél válaszd ki, hogy KDE-t szeretnél indítani.
esetleg nézz körül még a logok táján, hátha a KDE is mond valami okosat.Mennyei!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Valaki meg tudná mondani, hogy UHU alatt a shutdown milyen jogosultasággal van ellátva?
Véletlenül nem setUID?
egy „ls -l /sbin/shutdown” kimenet izgatna.lehet érdemes lenne kipróbálni Debian aatt is, hogy ha setUID, akkor is kér-e jelszót.
Ma reggel nagyon jó!!!
Normális tempó, és 0,9 körül van a terhelés… 🙂
Csak maradjon is így… 🙂Becsatoltam ezeket, vagy valamit elrontottam?
[align=right][snapback]136435[/snapback][/align]nevezd át õket txt-re, akkor hagyja csatolni.
Elfelejtettem: semmit nem töröltem tegnap.
[align=right][snapback]136419[/snapback][/align]logokat csatolj. (/var/log/xfree, vagy xorg)
meg a akonfigot is. (/etx/X11/XF86Config, vagy xorg.conf)Huuu hát ez nem egyszerû…. Nem is tudtam hogy a Linspire ilyen nagyszerû distro… Mondjuk soha nem probálltam tehát lehet hogy tényleg ilyen jo csak én még nem vettem észre?? Van vki aki használta már?? Mit tud róla mondani?? Mennyi az igazság szerinte ebbõl az õsszehasonlitásból?
[align=right][snapback]136415[/snapback][/align]Még Lindows korában letöltöttem legálisan.
Ha érdekel, szívesen neked ajándékozom. (már ha nem tiltja a licensz…)olyan mint a Linux külalakra, és olyan mint a Windows viselkedésre. nekem nagyon nyálas volt, meg zavaró az iszonyú szintû integráltság.
Ráadásul kevés csomagot találtam hozzá…Bugreportot az küld, aki a hibát elõ tudja állítani.
ha nem vagy benne biztos, hogy mit kell küldened, akkor küldj részletes leírást, logot amiben nyoma van, és meg kell kérdezni mi kell még.Ha ennyire nem vagy megelégedve az UHUval, akkor tényleg csak azt tudom tanácsolni, hogy használj mást…
Aktuális: 9.70
5 perce: 9.12
15 perce: 9.06ekkor a loadnak soha nem szabadna lennie, nemhogy 20–30-40-nek.
Dolgozunk a problémán. -
SzerzőBejegyzés