Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
checking for byacc… no
make: yacc: Command not found
make: *** [parse.c] Error 127Szóval ha tud valaki segíteni egy magamfajta lámának kérem tegye meg .
Köszönöm !
[align=right][snapback]134126[/snapback][/align]hiányzik neki a byacc csomag.
de ne szenvedj vele kézzel, flex tuti van SUSE csomagban.
megjegyzem wine is.
http://www.winehq.com/site/downloadIgen, kicsit kiforgattam Karesz szavait, ezért elnézést…
Szerintem abban igazad van, hogy komolyabban oda kéne figyelniük a meglévõ kiadás menedzselésére, és/vagy a kiadás elõtti visszajelzésekre.
Viszont amíg egy hiba két embernél fordul elõ, és még azt sem tudjuk megállapytani mi is történt, addig nem tudom milyen mértékû ebben UHUék felelõsége. Hiszen egy ilyen helyzetet szimulálni, vagy kitesztelni igen nehéz.
UHU 1.2: ez is csak az én véleményem, de a 2.4->2.6 kernel átállás nem csak UHUékat fektette meg. pl. a SUSE topikok is sokkal jobban mentek, amikor a 9.0 után kijött a 9.1 (vagy 9.2? már keverem. azt tudom, hogy akkor ezen elgondolkoztam miért lett ennyi baj vele…)Hmm, nincs synapticom. Ha feltétlenül szükséges, telepítem…
Amúgy ez a dpkg-reconfigure -a pontosan mit csinál? :rolleyes: :unsure:
[align=right][snapback]136283[/snapback][/align]1. nem kell telepíteni.
2. man dpkg-reconfigure <_<VectoR mondja jól! Ahhoz képest, hogy milyen kevesen csinálják, nagyon jó kis rendszer. Használható.
Ráadásul ahhoz, hogy ilyen hibákat javítani lehessen, pl. linuxforumnak kéne beküldeni egy bugreportot. Ez megtörtént?
Gregdafury friss fórumtársunkat figyelmeztetésben részesítettem, és megkértem, hogy olvassa át még egyszer a netikettet.
Szétrángattam a topikot, megkérném a tisztelt felhasználót, hogy nézzen körül a fórumon, hogy mik itt a szokások!
egyébként gyakorlatilag ugyanezt a problémát én is átéltem húgom gépén, UHU 1.1-el, de ott semmi sem segített, még az evolution kézi leforgatása sem, ekkor berágtam, azóta ott is Debian van.
Kicsi disztrók mellékhatása lehet, hogy nincs idõ mindent rendesen kitesztelni…Linuxforum:
Nem a hibát és annak bosszantó voltát vitatom el, hanem az „instabil a Linux” sugallást. Ennyi.Van valakinek valami otlete,
Elore is koszonom a segitseget.
[align=right][snapback]136231[/snapback][/align]Van. elõször is a HP honlapján kutakodnék:
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechS…rodTypeId=15351
valamelyikben csak benne van…
utána kéne nézni, hogy létezik-e az állomány. Lehet, hogy az UHU csomagnál el lett baltázva a függõség, bár nem hiszem, de azért érdemes utánanézni.
-
SzerzőBejegyzés