Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Akkor ez most hogy is van?
Egyszer elszállt az Evolution, valami Gnome-os share libary is, és innen kezdve az a véleményed, hogy A Linux instabil? Ehhez csak gratulálni tudok.Esetleg a hiba okát kerested valamilyen log fájlban?
Tudsz valami konkrétumot is mondani?
Enélkül annyit lehet mondani rá, hogy „nálam két éve nem rohadt le. Szerintem teljesen stabil.”Te is a Gnome-tól tanultál magyarul? (Kezd itt!)
küldd
[align=right][snapback]135861[/snapback][/align]Mivel konzekvensen rettenetes helyesírásom a fórumon, gyanítom nem véletlen elírás.
küldd be a http://www.hup.hu -ra is, ha még nem tetted volna meg.
a cedega fizetõs program, de ha ügyes vagy akár google-vel is találhacc.
[align=right][snapback]135146[/snapback][/align]Ne bíztassuk a jó népet warezolásra, ha lehet!Fõleg olyan helyzetben, ahol még egyáltalán nem biztos, hogy a wine nem megy…
csoege:
winesetuptk, ha jól emlékszem a program neve, amivel pl. jól bekonfigurálhatod.egy kis olvasnivaló:
http://fellow.linuxforum.hu/faq/faq-8.html
http://fellow.linuxforum.hu/nv helyett nvidia álljon. Akár írja, akár nem.
Ilyen fetchnvidia parancs nincs legalább is azt írja hogy error.
Amugy ugy is lefagy hogy amikor a gép megvan terhelve és a montiroron lehet huzogatni az akítv ablakokt így ott marad és nem tünk el onnan soha.
Meg van a másik eset amikor ugy fagy hogy reseten kivül más nem megy.
[align=right][snapback]135517[/snapback][/align]Yast alatt keresd meg az Online frissítést, és nézd meg felrakja-e.
ha nem, akkor csomagtelepítésnél (szintén Yast alatt) keress rá rajta van-e valamelyik CD-n.és konzolon egy cat /proc/meminfo parancsot adj ki, és a kimenetét szúrd be.
Selecting previously deselected package panzers.[align=right][snapback]135360[/snapback][/align]
Igen sokszor el lett mondva, hogy a Debian .deb csomagok NEM kompatibilisek az UHUval.
(más: Atis témába atis problémát plz…)kevés az info.
logok kellenének, ifconfig kimenetek, stb.
így senki nem fog tudni segíteni…Nézem-nézem… milyen érdekes új effekt lett kitéve a fõoldalra…
amikor a bogár lemászott a keretre is, akkor már leesett, hogy ez nem is a fórum része :)))) Lehet, hogy aludnom kellene?!
[align=right][snapback]135312[/snapback][/align]hülegyerek…. 😀
bannold a bogarat! -
SzerzőBejegyzés