Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,231-1,240 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nem értem. Minden meghalhat? #2018661
    Bbt
    Felhasználó

      Akkor ez most hogy is van?
      Egyszer elszállt az Evolution, valami Gnome-os share libary is, és innen kezdve az a véleményed, hogy A Linux instabil? Ehhez csak gratulálni tudok.

      Esetleg a hiba okát kerested valamilyen log fájlban?
      Tudsz valami konkrétumot is mondani?
      Enélkül annyit lehet mondani rá, hogy „nálam két éve nem rohadt le. Szerintem teljesen stabil.”

      Hozzászólás: S.O.S. Informatikust keresünk #2018353
      Bbt
      Felhasználó

        Te is a Gnome-tól tanultál magyarul? (Kezd itt!)

        küldd
        [align=right][snapback]135861[/snapback][/align]

        Mivel konzekvensen rettenetes helyesírásom a fórumon, gyanítom nem véletlen elírás.

        Hozzászólás: S.O.S. Informatikust keresünk #2018349
        Bbt
        Felhasználó

          küldd be a http://www.hup.hu -ra is, ha még nem tetted volna meg.

          Hozzászólás: wine, winex, cedega #2016881
          Bbt
          Felhasználó

            a cedega fizetõs program, de ha ügyes vagy akár google-vel is találhacc.
            [align=right][snapback]135146[/snapback][/align]

            Ne bíztassuk a jó népet warezolásra, ha lehet!Fõleg olyan helyzetben, ahol még egyáltalán nem biztos, hogy a wine nem megy…

            csoege:
            winesetuptk, ha jól emlékszem a program neve, amivel pl. jól bekonfigurálhatod.

            egy kis olvasnivaló:
            http://fellow.linuxforum.hu/faq/faq-8.html
            http://fellow.linuxforum.hu/

            Hozzászólás: SUSE 9.2 és az új NVIDA driver #2017613
            Bbt
            Felhasználó

              nv helyett nvidia álljon. Akár írja, akár nem.

              Hozzászólás: Help suse linux 9.3-m problémám #2017504
              Bbt
              Felhasználó

                Ilyen fetchnvidia parancs nincs legalább is azt írja hogy error.
                Amugy ugy is lefagy hogy amikor a gép megvan terhelve és a montiroron lehet huzogatni az akítv ablakokt így ott marad és nem tünk el onnan soha.
                Meg van a másik eset amikor ugy fagy hogy reseten kivül más nem megy.
                [align=right][snapback]135517[/snapback][/align]

                Yast alatt keresd meg az Online frissítést, és nézd meg felrakja-e.
                ha nem, akkor csomagtelepítésnél (szintén Yast alatt) keress rá rajta van-e valamelyik CD-n.

                és konzolon egy cat /proc/meminfo parancsot adj ki, és a kimenetét szúrd be.

                Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997197
                Bbt
                Felhasználó


                  Selecting previously deselected package panzers.

                  [align=right][snapback]135360[/snapback][/align]

                  Igen sokszor el lett mondva, hogy a Debian .deb csomagok NEM kompatibilisek az UHUval.
                  (más: Atis témába atis problémát plz…)

                  Hozzászólás: Debian Sarge beállítása #2017538
                  Bbt
                  Felhasználó

                    kevés az info.
                    logok kellenének, ifconfig kimenetek, stb.
                    így senki nem fog tudni segíteni…

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948697
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Nézem-nézem… milyen érdekes új effekt lett kitéve a fõoldalra…

                      amikor a bogár lemászott a keretre is, akkor már leesett, hogy ez nem is a fórum része :)))) Lehet, hogy aludnom kellene?!
                      [align=right][snapback]135312[/snapback][/align]

                      hülegyerek…. 😀
                      bannold a bogarat!

                      Hozzászólás: LG DVD elérhetõsége #2017532
                      Bbt
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,231-1,240 / 4,322