Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,251-1,260 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Tanulságul, mindenki számára! #2017516
    Bbt
    Felhasználó

      Nem is tudom mirõl beszélsu nézz vissza azt a rák ip-t hogy mikor regisztráltam vagy amit akarsz.
      [align=right][snapback]135447[/snapback][/align]

      Na jó. akkor nézzük, frissítsünk fel egy két emlékezetet:
      1. elõször volt User Name április másodikán regelt. velem anyáztál össze viszonylag gyorsan. http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…opic=13263&st=0
      miután ezt letisztáztuk, ha emlékszel, én javasoltam hogy válts user nevet, mivel a „User Name” névrõl minden eszünkbe jut csak a nem, hogy segítséget szeretnél kérni.

      2. Ezután lettél earth quake, ismét kissebb anyázás lett belõle, ebbõl lett egy ban,
      idézek tõle:
      „felejtsük el a user name-t
      probálok ezerrel be illeszkedni”

      3. Most idejössz Smithy néven, akibõl egyszer csak User Name lesz.

      Melyik része nem fedi a valóságot? Nyugodtan ki lehet javítani.
      Ha ehelyett a flame helyett annyit tettél volna, hogy leírod az lspci kimenetet, már rég el lenne dugva az összes post és békében a problémádon rágódnánk. Mire jó ez? Miért kell hülyének nézni minket?

      Hozzászólás: Tanulságul, mindenki számára! #2017512
      Bbt
      Felhasználó

        Tudod mit leszarom az egészet törüld ki amit akarsz nem érdekelsz mit csinálsz majd megyek másik fórumra ahol legalább segítõ készek és nem ilyen bunkók mert szerintem én nem voltam egyáltalán ilyen
        [align=right][snapback]135445[/snapback][/align]

        Nézd. Nem tudom feltûnik-e, kaptál segítséget enélkül a hajcihõ nélkül is.
        akkor ez mi a halálra volt jó?
        Nagyon sok ember idejár, a nagyrészével békében megvagyunk. Néhánnyal nem. Nem lenne egyszerûbb úgy csinálni ahogy a többiek? egy nick, egy helyre tenni fel egy kérdést, stb…

        Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973522
        Bbt
        Felhasználó

          Kedves visszatérõ barátunk earth_quake User Name stb. ismét itt van, most épp Smity néven. Razoli hívta fel a figyelmem.

          Felhívtam a figyelmét, hogy a zokniját cserélgesse ne a loginját.

          http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…t=15&p=135438&#

          írok csabának, hogy az összes létezõ nevet törölje, ha mégegyszer rá kell szólni.

          Tudom, hogy tök taplók ezen a fórumon a moderátorok, de azért van amit én is soknak érzek.

          Hozzászólás: Tanulságul, mindenki számára! #2017510
          Bbt
          Felhasználó

            Ok. azért ideírom, hogy szem elõtt legyen:

            Ha akármelyik tetszõleges loginodról az 5 közül (earth_quake 1-2, User Name stb?) Smithy-t kivéve meglátok egy nyamvadt hozzászólást, az összes létezõ user a környék IP címjeirõl törölve lesz.

            Nem keménykedni akarok, de utálom az ilyen helyzeteket.

            Idejössz és teszed a nagy kezdõt, meg hogy „sorry, kezdõ vagyok, nem tudtam” közbe miattad állt egy hétig a bál.

            Hozzászólás: Tanulságul, mindenki számára! #2017509
            Bbt
            Felhasználó

              Na ne….
              Ilyet ne játszunk, mert kapsz gyorsan egy ban-t is a figyelmeztetésed mellé.

              Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003342
              Bbt
              Felhasználó

                Valami hasonlót teszek, de azért ez nem az igazi….

                Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973520
                Bbt
                Felhasználó

                  Smithy fórumtárs figyelmeztetésben részesült, az elsõ három hozzászólása miatt.
                  [align=right][snapback]135406[/snapback][/align]

                  Legközelebb idézd neki a netikettet…
                  Ahogy nézem magára talál 🙂

                  Hozzászólás: SuSE9.3 xterm/KDE #2016698
                  Bbt
                  Felhasználó

                    nyitsz egy konzolt (terminált, parancssor ablakot)
                    beírod: su
                    a kért jelszó a rendszergazdai jelszó.
                    után beírod:
                    lspci
                    és amit kiír azt beszúrod egy hozzászólásodba.

                    majd konzolban szintén beírod: mc
                    és megnézed a /etc/X11/XF86Config vagy xorg.conf filet. a kettõ közül az egyik biztosan van, keresd meg.
                    azt kell kihámozni belõle, hogy milyen driver hajtja a kártyád jelenleg, nv, vagy vesa.

                    A házi feladat adott. jó szórakozást.

                    (Ugye nem rootként vagy bejelentkezve?)

                    Bbt
                    Felhasználó

                      Akkor itt a baj, ugyanis én Bbt javaslatára az etc/init.d könyvtárba pakoltam a scriptet.
                      [align=right][snapback]135240[/snapback][/align]

                      Jogos.
                      Mentségem, hogy Debian alatt rcS.d a könyvtár és nem rc.boot. UHUban az initek máshogy vannak. Nem lep meg, de eszembe juthatott volna….

                      Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003340
                      Bbt
                      Felhasználó

                        A legnagyobb tisztelettel:
                        Olyan tetû lassú, hogy néha elalszom. (ez mondjuk nem meglepõ, mert néha mindenki szokott)

                        Most, hogy végre megint duplázva lett a netem (köszi Matáv) néha timeoutot kapok a Fórumtól.
                        Néha nagyon picit jobb, de olyankor is katasztrofálisan lassú.

                        Nem lehetne tenni vele valamit? Nem látok a hátterébe, és tényleg nem vagyok egy hisztis darab, de ez néha még nekem is sok…

                        Köszi elõre is… 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,251-1,260 / 4,322