Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,271-1,280 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuSE9.3 xterm/KDE #2016688
    Bbt
    Felhasználó

      Miért használsz smp (multiprocesszoros) kernelt?

      Hozzászólás: érthetetlen winchester halál-ok. #2017354
      Bbt
      Felhasználó

        A Rack nálam akkor is okozott galibát, amikor nem volt benne vinyó, de a hátába bele volt dugva az IDE kábel.

        Hozzászólás: érthetetlen winchester halál-ok. #2017351
        Bbt
        Felhasználó

          Nem tudom, de csináltam neki topikot.
          Annyi megjegyzésem lenne hozzá, hogy mostanában több furcsa vinyó haláleset volt a környéken, és jellegében mindegyik hasonló volt. (több Linux a gépen,egyik pillanatról a másikra, stb.)

          Lassan érdemes lenne összeszedni a vinyókat/tüneteket és megnézni, hogy véletlen összeomlások, vagy van valami mögöttük.

          Hozzászólás: Beállítások kezdõknek #2016029
          Bbt
          Felhasználó

            Hát ez van én még itt tartok.. Egyébként nincs valami jól használható kézikönyv adminisztrátorok részére amiben benne vannak hasonló dolgok?
            [align=right][snapback]135191[/snapback][/align]

            http://www.szabilinux.hu/ufi/tartalom.html
            ez egyben a másik kérdésedre is válasz.

            Bbt
            Felhasználó

              Nem lehetne hogy valami szép [OK] t irjon ki, ha sikerült?
              [align=right][snapback]135190[/snapback][/align]

              Dehogynem. egy egyszerû if-es logikai szerkezet. A pontos szintaktika az STFW, talán a szabilinux jó célpont elsõ körben.

              Hozzászólás: Debian hangok #2017322
              Bbt
              Felhasználó

                Sziasztok! A mai kérdésem az lenne, hogy az Abit NF7 S2-re gyárilag szerelt hangkártyából, hogy lehet hangot kicsikarni Debiannal?

                Hozzászólás: Beállítások kezdõknek #2016027
                Bbt
                Felhasználó

                  Nem tudom mire gondolsz…
                  [align=right][snapback]135174[/snapback][/align]

                  nyomtatni a nyomtató csoport tagjai tudnak -általában- ez nem parancs, hanem linux alapismeret. 🙂

                  Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997187
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Nem akarok belemenni ideológiai vitába, hogy milyen egy jó oprendszer, és hogy kinek és miért jó, mintahogy abba sem mennék bele, hogy miért hívják egy rendszerben libc6-nak, és abba sem, hogy miért kell belõle a -dev csomag is.

                    Mégegyszer linkelném:
                    http://www.hup.hu/wiki/index.php/ATI_video…%C3%ADt%C3%A9se
                    akit érdekel.

                    docker:
                    csatolni txt fileban (ha lehet nem tömörítve: xorg.log syslog, dmesg.
                    mindegyikbõl csak egy bootnyi kell, ezt úgy érheted el a legegyserûbben, ha törlöd a 3 filet, majd újraindítasz, éselõidézed a hibát.
                    a fájlok le fognak ismét generálódni.

                    Bbt
                    Felhasználó

                      OK ezt már sikerült összehoznom, valóban müxik igy..
                      [align=right][snapback]135176[/snapback][/align]

                      szúrd be a scriptet, hátha más is hasznát veszi.

                      Hozzászólás: UHU Live 2.4 (Adrienn) #2000611
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Tehát a SuSE már 1999-ben tudta, ideje Emersonnak is felkötnie az alsónemût.
                        [align=right][snapback]135114[/snapback][/align]

                        Nem kell felkötni, a UHU is tudja…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,271-1,280 / 4,322