Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Miért használsz smp (multiprocesszoros) kernelt?
A Rack nálam akkor is okozott galibát, amikor nem volt benne vinyó, de a hátába bele volt dugva az IDE kábel.
Nem tudom, de csináltam neki topikot.
Annyi megjegyzésem lenne hozzá, hogy mostanában több furcsa vinyó haláleset volt a környéken, és jellegében mindegyik hasonló volt. (több Linux a gépen,egyik pillanatról a másikra, stb.)Lassan érdemes lenne összeszedni a vinyókat/tüneteket és megnézni, hogy véletlen összeomlások, vagy van valami mögöttük.
Hát ez van én még itt tartok.. Egyébként nincs valami jól használható kézikönyv adminisztrátorok részére amiben benne vannak hasonló dolgok?
[align=right][snapback]135191[/snapback][/align]http://www.szabilinux.hu/ufi/tartalom.html
ez egyben a másik kérdésedre is válasz.Nem lehetne hogy valami szép [OK] t irjon ki, ha sikerült?
[align=right][snapback]135190[/snapback][/align]Dehogynem. egy egyszerû if-es logikai szerkezet. A pontos szintaktika az STFW, talán a szabilinux jó célpont elsõ körben.
Sziasztok! A mai kérdésem az lenne, hogy az Abit NF7 S2-re gyárilag szerelt hangkártyából, hogy lehet hangot kicsikarni Debiannal?
Nem tudom mire gondolsz…
[align=right][snapback]135174[/snapback][/align]nyomtatni a nyomtató csoport tagjai tudnak -általában- ez nem parancs, hanem linux alapismeret. 🙂
Nem akarok belemenni ideológiai vitába, hogy milyen egy jó oprendszer, és hogy kinek és miért jó, mintahogy abba sem mennék bele, hogy miért hívják egy rendszerben libc6-nak, és abba sem, hogy miért kell belõle a -dev csomag is.
Mégegyszer linkelném:
http://www.hup.hu/wiki/index.php/ATI_video…%C3%ADt%C3%A9se
akit érdekel.docker:
csatolni txt fileban (ha lehet nem tömörítve: xorg.log syslog, dmesg.
mindegyikbõl csak egy bootnyi kell, ezt úgy érheted el a legegyserûbben, ha törlöd a 3 filet, majd újraindítasz, éselõidézed a hibát.
a fájlok le fognak ismét generálódni.OK ezt már sikerült összehoznom, valóban müxik igy..
[align=right][snapback]135176[/snapback][/align]szúrd be a scriptet, hátha más is hasznát veszi.
Tehát a SuSE már 1999-ben tudta, ideje Emersonnak is felkötnie az alsónemût.
[align=right][snapback]135114[/snapback][/align]Nem kell felkötni, a UHU is tudja…
-
SzerzőBejegyzés