Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Wallace bácsi alkot rendesn ez igaz… 🙂
a témában két olvsmány itt:
http://pcforum.hu/hirek/9574/Betilthatjak+…Allamokban.html
http://linuxtoday.com/infrastructure/2005050301726NWLLviszont ha már ilyesmi került szóba, errõl érdekelne a véleményetek:
http://www.eweek.com/article2/0,1759,1791085,00.asp2.6.8.2-k7 kernelt használok, de alapból nem ismeri meg a hangkártyát, ha felrakom az alsa-utilst ,eg ilyeneket az összeveszik ezzel a kernellel és eltünnek az eszközeim…
[align=right][snapback]133048[/snapback][/align]attól még van benne neki való modul. csak be kell tölteni.
(ha dobsz egy lspci részletet azt is megmondom melyik modult.)Köszi pomm, aszem ez lesz nekem a jó megoldás! Már az összes haverom be rágott rám mióta csak a linuxal foglalkozom. Napi 5-10 linux gyalázó E-mailt kapok tölük.Az xfce4-el nem foglalkozok ha már az 1-es DVD tartalmazza a KDE-t.Ha eljutok a kde felrakásáig majd írok újra, picit feszegetném ezt a wifi net témát, ha nem bánjátok.
[align=right][snapback]133188[/snapback][/align]XFce-t felrakhatsz debian csomagból is, nem kell az a bináris installer. ha van neted, akkor apt-get install xfce4* és kész is vagy.
Az ilyen korlátolt haverokra meg rakj egy szûrõt a levelezõdben…
Zoli arra tett finom utalást, hogy lehet nem a képernyõkép a legjobb módja, ha annyit akarsz megmutatni, hogy megy az glxgears.
Bõven elég lett volna egy kis kopi pészt a konzolról. <_< Ma éppen nincs rajtad sapka. Ettõl függetlenül igazság van szavaiban…Most úgy tûnik nekem is jó a május 21-22
De én még most ott állok, hogy telepiteni kéne… és ugyebár van felsorolás…és nemtom mit kéne választani. mert netrõl kéne telepiteni a többit. De ha nem ismeri fel a kártyát elég nehézkes… 🙁
[align=right][snapback]132833[/snapback][/align]hm. a telepítõmédián nagy valószínüség szerint van egy kernel-image-2.4.27.deb (nem pont ez a neve.)
ezt felrakod „dpkg -i /ahol/van/csomagnév.deb” paranccsal, újrabootolsz vele, és elvileg kész is vagyunk.vizsla:
ezt a / kérdéskört nem értem, de érdekelne.Azért amikor már az admin topicban sutyiba megy az OFF, mindez eldugva a nagyközönség elõl, az már mókás…
Teljesen mindegy, hogy kinek milyen vasa van, szerintem ezt a kérdéskört hagyhatnátok is.
Az oldal nem pénszerzésért jött létre, de mint az fentebb is elhangzott, nem tudunk benne segíteni, mivel nincs kéznél ilyen vasunk.Megpróbálkozhatsz szoftveres Raiddel is, illetve esetleg forgass egy olyan kernelt, ami auto module loados, és benne van minden scsi/raid cucc modulként, majd ha mûködik, nézdd mg mik vannak betöltve. (ha meg nem húzza be, próbáld meg kézzel betölteni, és nézd meg melyik oldja meg…)
máskor írd le mi a megoldás, hogy mások is tanuljanak belõle.
Csak tipp, hogy backslash helyett perjel kellett a sor végére… -
SzerzőBejegyzés