Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,361-1,370 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: RT2400 Wlan #2014421
    Bbt
    Felhasználó

      ne az elejét. a végét, ahol elszáll!

      szerk.:
      ezen gondolkozz el!

      Code:
      /usr/include/linux/autoconf.h:1:2: #error Invalid kernel header included in userspace

      függõség szaga van!

      Hozzászólás: Cupsd gubanc #2014344
      Bbt
      Felhasználó

        Ha már okoskodunk: Ma futottam össze egy Windowsos hálózati nyomtatóval, amin beragadt egy nyomtatási feladat vége, és negyed óra volt amíg rájöttem, hogy nekem miért nem hajlandó dolgozni…
        Szóval ne vitatkozzatok, ha nem nyomtat a nyavajás, nézzetek szét a nyomtatási sorban… 🙂

        Hozzászólás: dc klienst keresek #2014010
        Bbt
        Felhasználó

          Thx,én is útálom 😀
          [align=right][snapback]132063[/snapback][/align]

          Hozzászólás: Ati radeon #1916591
          Bbt
          Felhasználó

            Nekem 9800SE 129Mb-os kartyam van es gondjaim vannak a driverrel, nincs 3D. Honnan bányásszak egy tenyleg müködö drivert?
            [align=right][snapback]132064[/snapback][/align]

            Javasolnám az Nvidia honlapját.

            Hozzászólás: Debian Sid install #2014377
            Bbt
            Felhasználó

              A sarge nem jó nekem, a woody meg fent van jelen pillanatban is a gépemen 🙂 De várok…
              [align=right][snapback]132060[/snapback][/align]

              mi a halálnak tölltöttél le 3 DVD-t, ha fent van egy woody?
              átírod a sources.list filet, és nyomsz egy apt-get update apt-get dist-upgrade párost.

              Az viszont érdekelne miért nem jó neked a sarge.

              Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984547
              Bbt
              Felhasználó

                Idõközben rájöttem, hogy nekem UHU 1.1 kellene és ez az 1.2-es listája, átírtam, de így sem megy, ez nem az én napom 🙁
                [align=right][snapback]132004[/snapback][/align]

                http://www.skype.com/go/getskype-linux-static
                leszeded ezt: Static binary tar.bz2 with Qt 3.2 compiled in (8.4 MB)
                kicsomagolod a home könyvtáradban, belépsz a könyvtárba és kiadod „skype”

                bugos a változat, tiltsd le a telefon opciót benne, különben irdatlan sokat késni fog a chat benne.

                Hozzászólás: MRTG – IP forgalom #2014363
                Bbt
                Felhasználó

                  másodszorra jobban sikerült.

                  Hozzászólás: MRTG – IP forgalom #2014362
                  Bbt
                  Felhasználó

                    man iptables
                    keress rá a neten, meg ilyesmi…

                    Hozzászólás: MRTG – IP forgalom #2014359
                    Bbt
                    Felhasználó

                      tcpdump
                      ha logolni is akarod, akkor iptablest kell beállítani.

                      és a következõ 4 btûnél hoszabb helpre ütök.

                      Hozzászólás: Hálózati forgalomfigyelés #2014202
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Köszönöm szépen! A tcpdump -i ppp0 nagyjából azt adja, amit szeretnék. 🙂 Még finomhangolom, de valóban erre volt szükségem!
                        [align=right][snapback]131816[/snapback][/align]

                        pl. nagyon jól lehet pipe-ot csinálni tcpdumppal és fgreppel, attól függ mit akarsz.
                        tcpdump -i eth0 | fgrep {ip cím}
                        és megvan egy gép forgalma…
                        már ha van több…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,361-1,370 / 4,322