Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Logok, konfig, nem beszúrva, csatolva.
internalAGP szaga van, ha NForce-os alaplap…
az ok, hogy meglátja valahogy a partíciót, de hogy szedi le ami rajta van egy undefinied partícióról?
na EZ tényleg gáz.
Megvan még az a jó kis adatmentõ programod? vagy az is rajta van a vinyón?aha.
kezdem kapisgálni.
A grub az NTFS partíció elejére pakolódott. de valyon melyik és miért? vagy ezt a PM követte el?
Jó lenne tudni mi is történt pontosan.Meg kéne egy vinyó, amire lehet adatot menteni…
esetleg sudo, felveszed nopasswd opcióval, és bepakolod egy scriptbe, majd az initbe.
Bbt, a tanacsod jo volt, igy tettem es most indul az uhu, azaz hdd-rol bootol vegre. Egyelore az uhu van fent, most kicsit orulok neki, aztan valami majd lesz meg.
Koszi ![align=right][snapback]131763[/snapback][/align]Lassan hozzászokhatnál… 😀 😀 😀
Egyebkent egy egyben allo partnak latta a teljes vinyot.
[align=right][snapback]131763[/snapback][/align]na akkor ennek fussunk csak neki.
fdisk -l
mit mond?tcpdump
tcpdump …… > {filenev}
linuxos alapismeretek….
– attol fuggetlenul zavar az, hogy nem tudom mit rontottam el, es mi okozta ezt. –
[align=right][snapback]131710[/snapback][/align]Szerintem a Particion Magic úgy találta, hogy baj van az MBR-ben (az õ szempontjából ez igaz is lehetett…) és gyorsan rendet rakott. Nem tudom tett-e fel valamilyen kérdést, hogy csnálja-e meg, vagy magától mûvelte-e…
ettõl függetlenül bebbootolsz UHU cd-rõl, és rootként kiadsz egy:Code:grub-install ‘(hd0)’parancsot, majd megnézed mi történik, ha utána újrabootolsz.
Az átjáróra kellene valami logger, hogy tudjam ki mennyi forgalmat generál havonta. Az IP címek statikusan vannak megadva.
Tudtok valamit ajánlani?
[align=right][snapback]131707[/snapback][/align]iptables. van ilyen funkciója.
Az egeret is benéztem, mert Configured Mouse-zal feláll.
(EE) Failed to initialize GLX extension (NVIDIA X driver not found)
nekem ez a sor nem tetszik.
-
SzerzőBejegyzés