Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
azt sajna nem tudom kisbetu de ha ezt beírom akkor a következõ fogad
linux:~ # X –version
Unrecognized option: –version
use: X [:] [option]mit kell opciónak beírni?
[align=right][snapback]131500[/snapback][/align]Jogos a pont, elírtam a doksiban, azóta javítva.
egyébként rossz rpm-t töltöttél le…
A dri-t kell kivenni nem a glx-et ,ha jól emléxem. A drv.nél meg az nv-t nvidia-ra átírni ,ennyi.
[align=right][snapback]131628[/snapback][/align]azt mondta a dri ki van véve (vagy csak az utolsó hármat vette ki?)
az nv -> nvidia akkor kell, ha fent van a gyári driver, de errõl nem ír semmit…Options „glx” vagy valami hasonló sort kommentezd ki, az egeret írd át /dev/psaux -ra. (vagy USB egér?)
értem. MAjd megpróbálom feltétlen. Ilyenkor egyébként a tûzfal gép csak ellenõrzi és továbbitja a csomagokat?
Mi a véleményetek a fli4l -ról?
Egyébként a a linux tûzfala szûr magától is? Mondjuk ha nem állitok be semmit az iptablesban. Nem nagyon értek hozzá az az igazság, bocsi ha hülyeségeket kérdezek.
[align=right][snapback]131623[/snapback][/align]Ahogy nézem ez nagy falat lesz így elsõre.
Nem ártana kicsit elmélyedni benne, mert többe árthat egy rosszul beállított tûzfal, mint amennyi haszna van…Az iptables magától nem szûr, úgy meg csomagszûrésrõl nem nagyon beszélhetünk…
Debian woody telepítés mehet floppyról is. a root és a rescue elég hozzá, netrõl települ, csak fel kell hozzá konfigolni kézzel.
Nos, milyen a 007-es változat?
Mit kell még hegeszteni rajta? 🙂
[align=right][snapback]130632[/snapback][/align]Izé…
Kicsit el vagyok tûnve, holnap letöltöm, megnézem… 🙂
Elõre bocsájtom: jó mint mindíg… 🙂aha, és hogy szedem le a gdm-et?
nem lesz tõle baj?
ha lesz, hogy tudom visszaállítani?
[align=right][snapback]130866[/snapback][/align]apt-get remove gdm
ha fel kell:
apt-get install gdmman apt-get…
de nézd meg elõtte, hogy fent van-e a kdm pl. dpkg -l, vagy synaptic
szerintem találtál egy kdm-et.
ha leszeded a gdm-et, elvileg az lesz az alapértelmezett…Jobb ha ma már semmit nem csinálok. Inkább ücsörgök itt egy kicsit . Valahogy az a debián meg én nem akar összejönni. hda10 helyett hda9 -re repült fel ,csak ott már ült egy bagoly. Puff az állat ,meg pár heti blender munkám , jááááááááááááj.
[align=right][snapback]130845[/snapback][/align]azért ez általában nem a rendszer hibája… ha hda10ig el kell tudni számolni, akkor általában a tc. user tudja mit csinál…
hm. ennél valószínüleg egyszerûbb a hiba: a böngészõdben nem biztos, hogy engedélyezve van.
próbáld meg konzolon w3m -el (ha nincs, apt-get install w3m
rootként:
w3m [url url=http://localhost:631/admin]http://localhost:631/admin[/url] -
SzerzőBejegyzés