Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,391-1,400 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973507
    Bbt
    Felhasználó

      Egyébként vasárnap délután „benézett”, de nem csinált semmi galibát.
      Szerintem egy pici bizalmat már megérdemel (csak az üzenetét tudnám feledni…)
      [align=right][snapback]130727[/snapback][/align]

      Hozzászólás: P2-re mit rakjak fel? #2013368
      Bbt
      Felhasználó

        1.

        Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973504
        Bbt
        Felhasználó

          „Csak annyit fûznék hozzá, hogy User_Name szintén õ…”
          Na ja! Nem tudja nem elég  a login váltás.
          [align=right][snapback]130717[/snapback][/align]

          Várjatok.

          Hozzászólás: Ubuntu problémák laptopon #2009615
          Bbt
          Felhasználó

            „Gyorsan elástátok a témát srácok! „

            Talán legközelebb ne úgy kezd, hogy nem részletezném… Szerinted ha nem adsz meg információkat, akárki fejbõl rájön a megoldásra? Telepátiával kapcsolatos kutatások másik fórumon folynak.

            1. Milyen billentyûzetbeállítással megy az X ?

            2. zene: ez egy ALSA probléma, szimultán több zenét nem játszik le. lehet megoldás, ha felraksz egy NAS-t. (apt-cache search nas, apt-get install, ha van…)

            Hozzászólás: Suse 9.3 #2013003
            Bbt
            Felhasználó

              Hm.
              Ez legális változat?
              Ha valami miatt véletlen nem, akkor a linket hagyjuk.
              Amennyiben az, akkor vedd úgy, hogy nem szóltam.

              Hozzászólás: RefreshLock-olás #2012990
              Bbt
              Felhasználó

                esetleg Cedega alatt nem próbáltad beállítani?

                Hozzászólás: #2012968
                Bbt
                Felhasználó

                  A másik pedig az, hogy X-et indítva megjelenik a közepén egy nagy X jellel amit nem tudok mire vélni. Hogyan lehetne eltüntetni?
                  [align=right][snapback]130543[/snapback][/align]

                  Kicsit javítottam a hozzászólásodon, hogy linkek legyenek, a kívülrõl linkelt kép le van tiltva tudtommal.

                  Az az X olyan, mint amikor indul az X és még nem él az asztal. Nem tûnik el késõbb?

                  Valamint nem árana néhány információ a géprõl, videókártyáról, esetleges hibákról…

                  Hozzászólás: Javaslatok #1967586
                  Bbt
                  Felhasználó

                    CTR-t számol, tehát megjelenés/klikk. Szóval nem tudom. ALényeg a napi 0,4 dollár :))))
                    Csaba
                    [align=right][snapback]130519[/snapback][/align]

                    Akkor azért néha odaklikkelek… 🙂

                    Hozzászólás: Ati driver problema #1990660
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Próbálam telepíteni de 100%-ig megfelelõ drivert nem találok hozzá sehol.
                      [align=right][snapback]130457[/snapback][/align]

                      miért? mihez kell? xorg, vagy xfree?
                      razoli likje azt hiszem elég részletesen taglalja a témát…

                      Hozzászólás: Pinnacle PCTV Pro még mindig nem megy #1938757
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Nekem továbbra is ez nem tetszik:

                        saa7134[0]/audio: audio carrier scan failed, using 5.500 MHz [default]

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,391-1,400 / 4,322