Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Egyébként vasárnap délután „benézett”, de nem csinált semmi galibát.
Szerintem egy pici bizalmat már megérdemel (csak az üzenetét tudnám feledni…)
[align=right][snapback]130727[/snapback][/align]1.
„Csak annyit fûznék hozzá, hogy User_Name szintén õ…”
Na ja! Nem tudja nem elég a login váltás.
[align=right][snapback]130717[/snapback][/align]Várjatok.
„Gyorsan elástátok a témát srácok! „
Talán legközelebb ne úgy kezd, hogy nem részletezném… Szerinted ha nem adsz meg információkat, akárki fejbõl rájön a megoldásra? Telepátiával kapcsolatos kutatások másik fórumon folynak.
1. Milyen billentyûzetbeállítással megy az X ?
2. zene: ez egy ALSA probléma, szimultán több zenét nem játszik le. lehet megoldás, ha felraksz egy NAS-t. (apt-cache search nas, apt-get install, ha van…)
Hm.
Ez legális változat?
Ha valami miatt véletlen nem, akkor a linket hagyjuk.
Amennyiben az, akkor vedd úgy, hogy nem szóltam.esetleg Cedega alatt nem próbáltad beállítani?
A másik pedig az, hogy X-et indítva megjelenik a közepén egy nagy X jellel amit nem tudok mire vélni. Hogyan lehetne eltüntetni?
[align=right][snapback]130543[/snapback][/align]Kicsit javítottam a hozzászólásodon, hogy linkek legyenek, a kívülrõl linkelt kép le van tiltva tudtommal.
Az az X olyan, mint amikor indul az X és még nem él az asztal. Nem tûnik el késõbb?
Valamint nem árana néhány információ a géprõl, videókártyáról, esetleges hibákról…
CTR-t számol, tehát megjelenés/klikk. Szóval nem tudom. ALényeg a napi 0,4 dollár :))))
Csaba
[align=right][snapback]130519[/snapback][/align]Akkor azért néha odaklikkelek… 🙂
Próbálam telepíteni de 100%-ig megfelelõ drivert nem találok hozzá sehol.
[align=right][snapback]130457[/snapback][/align]miért? mihez kell? xorg, vagy xfree?
razoli likje azt hiszem elég részletesen taglalja a témát…Nekem továbbra is ez nem tetszik:
saa7134[0]/audio: audio carrier scan failed, using 5.500 MHz [default]
-
SzerzőBejegyzés