Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,401-1,410 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Javaslatok #1967584
    Bbt
    Felhasználó

      A semminél kicsit több, és tényleg szûrhetõ:) (Firefox rulez!)

      Csaba
      [align=right][snapback]130514[/snapback][/align]

      Akkor is jár a zs, ha szûrve van, vagy akkor nem kevesebb a mért forgalom náluk?

      Hozzászólás: Pinnacle PCTV Pro még mindig nem megy #1938755
      Bbt
      Felhasználó

        hm. elvileg 26-os kártya kell.

        meg trey cuccában a hang modul betöltése körül érdemes kutakodni.
        jó volna tudni, hogy valyon milyen hangchip van rajta…
        szinte tuti, hogy itt a kutya elásva, de hogy hol arra nem nagyon van konkrét ötletem…

        Hozzászólás: UHU 1.2 (Rajt!) #2008609
        Bbt
        Felhasználó

          hát…
          ha rootként változtatod meg egy user jelszavát, akkor lehet rövidebb is, de üres jelszó nem.
          (passwd {user} )

          Hozzászólás: Pinnacle PCTV Pro még mindig nem megy #1938753
          Bbt
          Felhasználó

            Valami használható ötlet?

            Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997113
            Bbt
            Felhasználó

              Egyetértek. 🙂

              ELaci
              [align=right][snapback]130484[/snapback][/align]

              A legtöbbször az nem ért egyet, akire vonatkozik a dolog…
              Aki megoldotta, az már nem olyan ügyetlen… 😀

              Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997111
              Bbt
              Felhasználó

                Nem értek veled egyet Péter. A jelenleg kint lévõ ATI driver már elfogadható. Könyebben települ, kevesebb vele a gond, megy két monitoron is. Alig van vele bajom Debian/UHU/SuSE alatt. Ráadásul mivel ezeket a gépeket csak karbantartom (nekem nVidiám van) 10 percen belül szólnak a lámák, ha baj van.

                ATIékon látszik a javulás, és az is, hogy már komolyan veszik magukat (meg a fejlesztést…)

                Azt is hozzátenném, hogy telepíteni valóban macerásabb, de még mindíg úgy érzem, hogy a legtöbb esetben a felhasználó az ügyetlen.

                Hozzászólás: TV kártya Linux alatt #2012847
                Bbt
                Felhasználó

                  szerintem derítsük ki, hogy egyáltalán megy-e rendsesen az a cucc.
                  kérnék egy lspci kimenetet, hogy milyen chipset, egy lsmod kimenetet, hogy be van-e töltve minden neki kellõ modul.

                  Hozzászólás: slax-hu #1972244
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Bbt: a hangkártyás dologgal nem nagyon tudok mit kezdeni… De majd még keresem a hiba okát…

                    [align=right][snapback]130156[/snapback][/align]

                    én sem.
                    megnézem az újat, hátha. 🙂

                    Hozzászólás: UHU Live 2.4 (Adrienn) #2000595
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Sziasztok!

                      Az Eszter nem ismeri fel a halokartyamat… javascript:emoticon(‘:angry2:’)
                      smilie
                      A Knoppix NE2000-kent felismeri es itt hasznalhato is. Van valami megoldasotok a problemara?

                      http://www.linuxforum.hu/ipbmb/style_image…icons/icon9.gif
                      [align=right][snapback]124529[/snapback][/align]

                      ha ne2k, akkor konzolon rootként kövess el egy „modprobe ne2k-pci” parancsot, és ha nem ad hibaüzenetet, akkor be van töltve. utána éleszd fel a kapcsolatot.

                      Hozzászólás: Kezdeti nehézség (ek) #2001672
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Bocsi, hogy ilyen késõn válaszolok, de az explorer szemétkedik…

                        Geforce 6600 GT -m van… 

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,401-1,410 / 4,322