Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,420 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kezdeti nehézség (ek) #2001669
    Bbt
    Felhasználó

      továbbmegyek.
      bejelentkezel rootként, majd indtasz egy mc-t. (beírod „mc”) elnavigálsz a /var/log könyvtárba, és megnézed az XFree86 logját, hogy mi baj.
      csatold ide a fórumba egy hozzászólásodhoz. (nevezd át txt-re, akkor menni fog.)

      Hozzászólás: Kezdeti nehézség (ek) #2001667
      Bbt
      Felhasználó

        milyen videókártyád van?

        Hozzászólás: Javaslatok #1967578
        Bbt
        Felhasználó

          Eddig szerettem a Googlet. De mióta minden lap tetején megjelenik egy-egy idétlen kérdéssel (Miért kék az ég? Miért süt a nap?), azóta egyre inkább érzerm, hogy hamarosan utálni fogom.

          Ez a véleményem. Javaslatom nincs, ami lenne, az nem szalonképes.
          [align=right][snapback]130239[/snapback][/align]

          hm. szalonképes, és gondolom bevételi forrás…

          Hozzászólás: SUSE #2011662
          Bbt
          Felhasználó

            blaze: és a médium nem hibás, megnézted, a csomagok rajta vannak?

            Hozzászólás: slax-hu #1972242
            Bbt
            Felhasználó

              Ok, küldd, küldjétek a hibajelentést, mert attól lesz jobb a CD :-)…

              Hozzászólás: GUI telepítési probléma #2007987
              Bbt
              Felhasználó

                a /etc/network/interfaces filet kell szerkesztened.

                Hozzászólás: vicc #1922658
                Bbt
                Felhasználó

                  http://www.big-boys.com/articles/hondaad.html

                  😀  😀  😀  😀  😀
                  [align=right][snapback]130018[/snapback][/align]

                  Ez nagyon nagyon jó!!!

                  Hozzászólás: NTFS elérése #2012672
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Ha átkonvertálom az NTFS-s partíciót, akkor az azon lévõ adatok (amik egyébként filmek, doksik stb.) ugye nem vesznek el?
                    [align=right][snapback]129940[/snapback][/align]

                    De igen.
                    Tehát a megoldás, hogy az adatokat átmásolod, majd format, majd visszamásolod.
                    vagy írd ki DVDre, és utána randalírozz.

                    adatokkal mindíg jó nagyon óvatosnak lenni…

                    Tisztelem a bátorságod ezzel az átálással…

                    Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2010999
                    Bbt
                    Felhasználó

                      ok, nekem az is jó, a kiülõs cuccost csak azért mondtam mert jó 5letnek tûnik a szabad levegõn vedelni (bezárva viszont nem legelnek meg azok a rohadt szúnyogok)
                      [align=right][snapback]129922[/snapback][/align]

                      Jogos a 3 pont, egy elõretolt kommandóval keresünk jó kiülõs helyet.

                      fellow, razoli?

                      Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2010997
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Akkor május 21.
                        ha nagyon sokaknak rosz, akkor 28.

                        helyszín valahol a nyugati kürnyékén, ha nem találunk jobbat, akkor megint a Cardiganban.

                        sörözés, plusz megbeszéljük terv szinten az augusztus projectet, illetve ami még felmerül.

                        A fórum átalakításnak esélyesnek kéne lennie még elõtte, úgyhogy ott megbeszéljük, hogy milyenre sikerült… 🙂

                        egyéb ötlet?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,420 / 4,322