Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
továbbmegyek.
bejelentkezel rootként, majd indtasz egy mc-t. (beírod „mc”) elnavigálsz a /var/log könyvtárba, és megnézed az XFree86 logját, hogy mi baj.
csatold ide a fórumba egy hozzászólásodhoz. (nevezd át txt-re, akkor menni fog.)milyen videókártyád van?
Eddig szerettem a Googlet. De mióta minden lap tetején megjelenik egy-egy idétlen kérdéssel (Miért kék az ég? Miért süt a nap?), azóta egyre inkább érzerm, hogy hamarosan utálni fogom.
Ez a véleményem. Javaslatom nincs, ami lenne, az nem szalonképes.
[align=right][snapback]130239[/snapback][/align]hm. szalonképes, és gondolom bevételi forrás…
blaze: és a médium nem hibás, megnézted, a csomagok rajta vannak?
Ok, küldd, küldjétek a hibajelentést, mert attól lesz jobb a CD :-)…
a /etc/network/interfaces filet kell szerkesztened.
http://www.big-boys.com/articles/hondaad.html
😀 😀 😀 😀 😀
[align=right][snapback]130018[/snapback][/align]Ez nagyon nagyon jó!!!
Ha átkonvertálom az NTFS-s partíciót, akkor az azon lévõ adatok (amik egyébként filmek, doksik stb.) ugye nem vesznek el?
[align=right][snapback]129940[/snapback][/align]De igen.
Tehát a megoldás, hogy az adatokat átmásolod, majd format, majd visszamásolod.
vagy írd ki DVDre, és utána randalírozz.adatokkal mindíg jó nagyon óvatosnak lenni…
Tisztelem a bátorságod ezzel az átálással…
ok, nekem az is jó, a kiülõs cuccost csak azért mondtam mert jó 5letnek tûnik a szabad levegõn vedelni (bezárva viszont nem legelnek meg azok a rohadt szúnyogok)
[align=right][snapback]129922[/snapback][/align]Jogos a 3 pont, egy elõretolt kommandóval keresünk jó kiülõs helyet.
fellow, razoli?
Akkor május 21.
ha nagyon sokaknak rosz, akkor 28.helyszín valahol a nyugati kürnyékén, ha nem találunk jobbat, akkor megint a Cardiganban.
sörözés, plusz megbeszéljük terv szinten az augusztus projectet, illetve ami még felmerül.
A fórum átalakításnak esélyesnek kéne lennie még elõtte, úgyhogy ott megbeszéljük, hogy milyenre sikerült… 🙂
egyéb ötlet?
-
SzerzőBejegyzés