Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,421-1,430 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: tar.gz -bõl install #2012633
    Bbt
    Felhasználó

      Ellátogattam az oldalra, és szokás szerint rpm-ben meg volt,
      viszont .deb-ben nem
        :huh:
      [align=right][snapback]129872[/snapback][/align]

      kb. 15 mp volt találni egy 1.115-ös webmint a http://backports.org -on.

      a woody lényegéhez tartozik, hogy nem lesznek benne az aktuális legújabb cuccok, ugyanis nem tudhatod, hogy milyen exploitokat, sec-holeokat rejt.

      Ha ez nem tetszik, a sarge jelenleg 1.180-as változatot tartalmaz, gondolom a SID még újabbat.

      Hozzászólás: A telepítés után konzol??? Mit tegyek? #2012408
      Bbt
      Felhasználó

        ennek így semmi értelme.
        nem fogjuk tudni bekonfigurálni azt a szervert távolról, te pedig ha meglesz a grafikus felület ugyanúgy bajban leszel, mert nem lesz vezérõpultm, amin tudnál dolgozni.

        Nem az a lényeg, hogy mi van a szerveren oprendszer, hanem hogy be tudod-e állítani, vagy sem.
        Nem fogod tudni.
        ez így nagyobb gáz, mint ha UHUt szeretnél felrakni, szerintem inkább csinálj abból szervert.

        Hozzászólás: GUI telepítési probléma #2007983
        Bbt
        Felhasználó

          protokollnak ezt a kettõt próbáld ki:
          „ExplorerPS/2”
          „ImPS/2”

          amilyen egér is az?

          ha már itt tartunk, nem ártana egy logfile sem…
          (nevezd át txt-re, és csatolt állományként rakd fel, ne beszúrd.
          /var/log alatt találod.

          Hozzászólás: A telepítés után konzol??? Mit tegyek? #2012402
          Bbt
          Felhasználó

            szerverre az ember nem rak grafikus felületet.
            Minek? nem az a funkciója.
            ráadásul a Linux leginkább támadható része a grafikus felület. (értsd: a legtöbb sec-holet grafikus cuccokban találják.)

            és nem hiszem, hogy vágod az UHU-t, ha problémát okoz egy xf86conig….

            Hozzászólás: A telepítés után konzol??? Mit tegyek? #2012400
            Bbt
            Felhasználó

              te elnoyle, nem bántásból, de nem járnál jobban valami felhasználóbarátabb disztróval?
              A Debian kezdésnek kicsit erõs, és ahogy látom neked nagyon az alapok hiányoznak.

              Ha a Debian a végcél, tegyél fel egy ubuntut. ott lesz grafikus felület.
              vagy SUSE-t, UHUt…

              Tényleg fontold meg…

              Hozzászólás: GUI telepítési probléma #2007981
              Bbt
              Felhasználó
                Hozzászólás: slax-hu #1972240
                Bbt
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Tûzfal funkció mailszerveren #2012573
                  Bbt
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: A telepítés után konzol??? Mit tegyek? #2012395
                    Bbt
                    Felhasználó

                      ha telepites soran mikor felkinalja ,hogy milyen csomagokat szeretnel alapbol feltetetni vele es kivalasztod ,hogy tegyen fel X-et akkor fog feltenni es nem konzolrol kell bejelentkezni.Nekem legalabbis igy remlik,persze lehet tevedek…

                      sutyee
                      [align=right][snapback]129677[/snapback][/align]

                      a woody telepítõje még nem, ez csak sárgától felfele van.

                      Hozzászólás: A telepítés után konzol??? Mit tegyek? #2012392
                      Bbt
                      Felhasználó

                        A Debian nem rak fel magától grafikus felületet. aty linkjét nézd meg, ott minden le van írva.

                        fx89config parancs pedig nincs. Figyelj oda jobban…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,421-1,430 / 4,322