Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ellátogattam az oldalra, és szokás szerint rpm-ben meg volt,
viszont .deb-ben nem :huh:
[align=right][snapback]129872[/snapback][/align]kb. 15 mp volt találni egy 1.115-ös webmint a http://backports.org -on.
a woody lényegéhez tartozik, hogy nem lesznek benne az aktuális legújabb cuccok, ugyanis nem tudhatod, hogy milyen exploitokat, sec-holeokat rejt.
Ha ez nem tetszik, a sarge jelenleg 1.180-as változatot tartalmaz, gondolom a SID még újabbat.
ennek így semmi értelme.
nem fogjuk tudni bekonfigurálni azt a szervert távolról, te pedig ha meglesz a grafikus felület ugyanúgy bajban leszel, mert nem lesz vezérõpultm, amin tudnál dolgozni.Nem az a lényeg, hogy mi van a szerveren oprendszer, hanem hogy be tudod-e állítani, vagy sem.
Nem fogod tudni.
ez így nagyobb gáz, mint ha UHUt szeretnél felrakni, szerintem inkább csinálj abból szervert.protokollnak ezt a kettõt próbáld ki:
„ExplorerPS/2”
„ImPS/2”amilyen egér is az?
ha már itt tartunk, nem ártana egy logfile sem…
(nevezd át txt-re, és csatolt állományként rakd fel, ne beszúrd.
/var/log alatt találod.szerverre az ember nem rak grafikus felületet.
Minek? nem az a funkciója.
ráadásul a Linux leginkább támadható része a grafikus felület. (értsd: a legtöbb sec-holet grafikus cuccokban találják.)és nem hiszem, hogy vágod az UHU-t, ha problémát okoz egy xf86conig….
te elnoyle, nem bántásból, de nem járnál jobban valami felhasználóbarátabb disztróval?
A Debian kezdésnek kicsit erõs, és ahogy látom neked nagyon az alapok hiányoznak.Ha a Debian a végcél, tegyél fel egy ubuntut. ott lesz grafikus felület.
vagy SUSE-t, UHUt…Tényleg fontold meg…
ha telepites soran mikor felkinalja ,hogy milyen csomagokat szeretnel alapbol feltetetni vele es kivalasztod ,hogy tegyen fel X-et akkor fog feltenni es nem konzolrol kell bejelentkezni.Nekem legalabbis igy remlik,persze lehet tevedek…
sutyee
[align=right][snapback]129677[/snapback][/align]a woody telepítõje még nem, ez csak sárgától felfele van.
A Debian nem rak fel magától grafikus felületet. aty linkjét nézd meg, ott minden le van írva.
fx89config parancs pedig nincs. Figyelj oda jobban…
-
SzerzőBejegyzés