Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,431-1,440 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: lemondás #2012521
    Bbt
    Felhasználó

      😀  😀  😀  😀
      Na ugye megmondtam. Nincs is annál szebb, mint amikor egy mazochista meg egy szadista egymásra talál 🙂
      [align=right][snapback]129658[/snapback][/align]

      na csak várd ki, amíg egy htig nem szólhatsz hozzá…
      vagy az hirtelen jött szabadság, és örülnél neki? 😛

      Hozzászólás: GUI telepítési probléma #2007979
      Bbt
      Felhasználó

        nekem a protokoll a gyanús.

        Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2010992
        Bbt
        Felhasználó

          A Déli környékén nem találtam megfelelõ ojjektumot.
          ráadásul nekem nem valami jó az április 23. és környéke.

          Hozzászólás: lemondás #2012519
          Bbt
          Felhasználó

            De van.
            Beszóltál kicccsávó ????
            😀  😀  😀  😀  😀
            [align=right][snapback]129654[/snapback][/align]

            10% 😀
            Kezdem élvezni…

            Hozzászólás: lemondás #2012517
            Bbt
            Felhasználó

              Nincs. Majd mindjárt jól kimoderállak a fórumról.

              Hozzászólás: lemondás #2012514
              Bbt
              Felhasználó
                Hozzászólás: Port Forwarding #2012340
                Bbt
                Felhasználó

                  lfezs:
                  akkor tanuld meg rendsesen.
                  A grafikus beállítófelület hasznos, de nem ezen a szinten.

                  Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997099
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Nos, az új ATI driver nemhogy el nem idul.
                    [align=right][snapback]129463[/snapback][/align]

                    Ehhez a logfájlhoz, és hibaüzenethez is gratulálni lehet…
                    Vagy csak a tényt közlöd? Mert akkor együttérzésemrõl tanusítalak.

                    Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997098
                    Bbt
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997093
                      Bbt
                      Felhasználó

                        ill nem csak szimplán csonttá fagy, mellé még villog a scroll lock és a caps lock is.. v
                        [align=right][snapback]129451[/snapback][/align]

                        Ez durva, ilyenrõl csak hallottam (kernel fagyás?)
                        érdekelnének nagyon pontosan a részletek. pontos leírás, és logfileok.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,431-1,440 / 4,322