Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Milyen distrot kene csinalni? #2012147
    Bbt
    Felhasználó

      Nézd.
      Ha új disztrót szeretnél csinálni, akkor pontosan tudod, hogy a meglévõkkel mi a bajod, ez determinálja, hogy milyet kéne. (szerinted.)
      Ha nem tudod, hogy milyet szeretnél, valószínüleg a hogyannal is bajok lennének. Inkább segíts be egy meglévõnek…

      Hozzászólás: Modem makacskodik #2012226
      Bbt
      Felhasználó

        keresd meg Emersont, mond meg neki mi a gondod. Kissé elfoglalt, úghogy csak röviden…

        Hozzászólás: internet,de nem értem…. #2012167
        Bbt
        Felhasználó

          Igazából nem segíteni jöttem, mert fentebb már elhangzottak az információk, amivel tovább tudsz lépni.
          arról filozofálnék neked három mondatban, hogy sajnos (szerencsére) a linux szerver jellegû oprendszer, és nem úgy találták ki, hogy tudás nélkül be tudj konfigurálni például egy netmegosztást. Nem nehéz feladat, de utána kell olvasni, keresni. erre mondtam anno még User Name nevû felhasználónknak, hogy nem 5 perc lesz.

          nvidia itt:
          http://www.hup.hu/wiki/index.php/Nvidia_vi…%C3%ADt%C3%A9se

          Hozzászólás: geiss winamp plugin linuxos megfelelõje #2012103
          Bbt
          Felhasználó

            ha van UHU csomag belõle, akkor ott is annyi, hogy apt-get install amarok….
            (Debianról nem is beszélve…)

            Hozzászólás: geiss winamp plugin linuxos megfelelõje #2012098
            Bbt
            Felhasználó

              Nem tudom ez kell-e:
              xmms-synaesthesia – visualization plugin for XMMS with a field of glowing lights
              xmms-bumpscope – visualization plugin for XMMS that appears as an embossing oscilloscope

              Megjegyzem, az amarok hibaüzenet hagy még némi kívánnivalót maga után…

              kisbetu: amaroknak.

              Hozzászólás: geiss winamp plugin linuxos megfelelõje #2012094
              Bbt
              Felhasználó

                Egyszerû földi halandók számára leírnád, hogy ez mit is csinál?

                Hozzászólás: UHU 1.2 (Rajt!) #2008567
                Bbt
                Felhasználó

                  Fiúk-lányok!

                  Lassan eljött az ideje, hogy ne ebbe a maratoni topicba írjatok UHU 1.2-es ügyes bajos dolgaitokkal, hanem nyissatok neki újat, mert iszonyú maratoni ez a topic, és már minden van benne.

                  Hozzászólás: #2012068
                  Bbt
                  Felhasználó

                    A moderátorok csak összevonni tudják, de akkor aztán valóban kereshetnél
                    ítéletnapigl! 😀
                    [align=right][snapback]128753[/snapback][/align]

                    Nem.
                    A moderátorok szét is tudják szedni.

                    Morzel: igzad van kellene új topicokat nyitni. Megyek is, rugdosni a jónépet… 🙂

                    Bbt
                    Felhasználó

                      Hello
                      [align=right][snapback]128755[/snapback][/align]

                      http://www.hup.hu/wiki/index.php/ATI_video…%C3%ADt%C3%A9se

                      Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973499
                      Bbt
                      Felhasználó

                        El is felejtettem. Bepe kapott egy figyelmeztetést. Különösebben nem részletezném, morogtunk már neki elégszer. Szándékomban áll, ha folytatja munkásságát többet is osztani. Nem szeretném, ha bannolódna, hátha hamarabb megérti.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 4,322