Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Esetleg Linuxban lehet a típust változtatni?
[align=right][snapback]128605[/snapback][/align]Lehet.
Olvasgasd a xorg manuálját.
egyébként xorgconfig (talán) a te barátod, vagy szerkeszt kézzel a konfig filet. egyértelmû, hogy mit kell benne átírni.Nem, a sax/sax2 az xfconfig susésített változata, de az tényleg csak helybõl használható, hiszen az adott gép hardverét állítja be.
[align=right][snapback]128545[/snapback][/align]ok, sorry.
Helybõl használható? ssh-n keresztül végül is egy virtuális terminálod lesz, mintha az õ gépe elõtt ülnél. Homályos emlékem van, hogy én már futtattam Sax-ot ssh-n kerseztül…
Hmmm… Az nem jó, mert tudtommal a Yast csak grafikusan megy… mindegy, akkor felrakok egy SüS
Nzs:
ilyen távolságban azonban grafikus felületet használni nem fogsz tudni, arra készülj fel lélekben.
az még 10Mbites Lanon sem megy zökkenõmentesen…
egyébként ssh-val mindent meg tudsz oldani…Zbo:
A Mandrake részlegben van egy ATI topic, ott le van írva minden.
Kérlek Mandrake dolgokkal oda írj.A másodikat tõlem kapta, mert csökkenteni akartam a szintet, csak valamiért elrontottam.
Ez utóbbit megszüntetem, azóta tanúsított példás magatartásom miatt, hogy észrevettem eme hibát. -
SzerzőBejegyzés