Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,471-1,480 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Felbontás beállítása #2012045
    Bbt
    Felhasználó

      Esetleg Linuxban lehet a típust változtatni?
      [align=right][snapback]128605[/snapback][/align]

      Lehet.
      Olvasgasd a xorg manuálját.
      egyébként xorgconfig (talán) a te barátod, vagy szerkeszt kézzel a konfig filet. egyértelmû, hogy mit kell benne átírni.

      Hozzászólás: eltolódott kép #2012017
      Bbt
      Felhasználó

        ATI

        Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2010981
        Bbt
        Felhasználó
          Bbt
          Felhasználó

            Nem, a sax/sax2 az xfconfig susésített változata, de az tényleg csak helybõl használható, hiszen az adott gép hardverét állítja be.
            [align=right][snapback]128545[/snapback][/align]

            ok, sorry.

            Helybõl használható? ssh-n keresztül végül is egy virtuális terminálod lesz, mintha az õ gépe elõtt ülnél. Homályos emlékem van, hogy én már futtattam Sax-ot ssh-n kerseztül…

            Bbt
            Felhasználó

              Hmmm… Az nem jó, mert tudtommal a Yast csak grafikusan megy… mindegy, akkor felrakok egy SüS

              Hozzászólás: eltolódott kép #2012011
              Bbt
              Felhasználó
                Bbt
                Felhasználó

                  Nzs:
                  ilyen távolságban azonban grafikus felületet használni nem fogsz tudni, arra készülj fel lélekben.
                  az még 10Mbites Lanon sem megy zökkenõmentesen…
                  egyébként ssh-val mindent meg tudsz oldani…

                  Hozzászólás: abszolute kezdo minden linuxos dolgokban #2009235
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Zbo:
                    A Mandrake részlegben van egy ATI topic, ott le van írva minden.
                    Kérlek Mandrake dolgokkal oda írj.

                    Hozzászólás: Liquid weather screenshotot kérnék #2011974
                    Bbt
                    Felhasználó

                      januári shotom van itt meg itt egy 2004.nov. van gdesklets-es idõjárásom is itt ez is januári.
                      [align=right][snapback]128514[/snapback][/align]

                      Ha jól értem, nki a jövõ heti idõjárás kéne… 😉

                      Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973498
                      Bbt
                      Felhasználó

                        A másodikat tõlem kapta, mert csökkenteni akartam a szintet, csak valamiért elrontottam.
                        Ez utóbbit megszüntetem, azóta tanúsított példás magatartásom miatt, hogy észrevettem eme hibát.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,471-1,480 / 4,322