Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
terminál -> su -> cat /dev/hda > /dev/hdb
[align=right][snapback]128488[/snapback][/align]így bootképes lesz a visszaállítás után?
xmister:
sokat segíthet a helyzeten, ha nem a 2.4.xes kernelhz való initrdvel próbálkoznál…Viszont a GUI megérkezésével fellépett egy nagy probléma (pontosabban 2):
1. Optikai egerem van és a KDE láthatóan nem kedveli, rosszul érzékeli a gombotkat, a kurzor meg ide oda ugrál (valószínû itt és én basztam el valamit 🙂 ), hogy lehet elérni hogy átállítsam az egeret, vagy ezek alapból nem szeretik az optikaiakat?
2. Hogy lehet képernyõt váltani?Most nem éreztem annak. 🙂
[align=right][snapback]128391[/snapback][/align]Kovi üzeni, hogy legközelebb figyelj a hír szerkesztésére, mivel alul be kell jelölni, hogy megjelenhessen a fõoldalon. (tornásznia kellett…)
Ez a link legyen irányadó, a képeken látszik, hogy mit hogyan kéne (bár csak részben egyértelmû!)
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=11781#Kisbetû figylmeztetést meg vedd komolyan, mielõtt meglepetések érnének!
Hopp, ezt a lépést kifelejtettem… Te intuitívabb vagy 🙂
[align=right][snapback]128211[/snapback][/align]pont azon gondolkoztam el, hogy valószíüleg te találtad meg a lényeget… 🙂
Mindegy.
Most már minden infót megkaptt, hogy sikerrel vegye az akadályt.esetleg másold át egy fates partícióra, amit lát mind a két rendszer. (/mnt)
alatt.
vagy floppyra, pendrivera, akármire.
Azért ne várd el, hogy minden egyes lépést valaki majd a szádbarág, veszteni valód túl sok nincs.Melleselg olvass bele a végébe, te is észreveszed, ha egy sorban az szerepel, hogy error, vagy azzal kezdõdik, hogy (EE)
nem semmi még mindig nem jön be a grafikus rész 🙁 🙁
van még valami reményem??
[align=right][snapback]128201[/snapback][/align]logot én csatoljam?
nekem eddig is nv volt és nem volt vele semmi gondom…
az xconfigba hogy tudok bemenni ha nem jönbe a grafikus mod?
[align=right][snapback]128197[/snapback][/align]a filet kell kézzel szerkesztened.
root login, mc elindít.
leírtam fentebb.de igen frissitettem az összes csomagomat
mert sok nem is volt fel telepítve
nvidia geforce 2 mx440vissza tudom állítani?
[align=right][snapback]128193[/snapback][/align]nézz bele az XFconfigba, ha a driver „nv” akkor írd át „vesa” ra, és indítsd újra.
és csatold a /var/log alatt található XF86log filet (át kell nevezned txtre, különben a fórum nem hagyja csatolni)
lecke2: a log fileból a legtöbbször megtudjuk mi a hiba.
Nem kötekedni akarok, de a leírtak teljesen mást mondanak számomra, mint amire gondolhattál. Egy cikknél csak az számít, amit az olvasók értnek a szövegbõl. Nem könnyû úgy fogalmazni, hogy szinte mindenki ugyanazt értse, mint amit el szeretnél mondani.
Az elsõ cikknek egész jó, csak gratulálni tudok hozzá.
[align=right][snapback]128190[/snapback][/align]Igazából azt akartam sugallni amit értettél: hiszen pont azt tartom az egészben szégyennek, hogy a mostani szerzõdés gyakorlatilag semmibe nem került a Microsoftnak. Felmarkolta a pénzt, és nem kellett letörölni azokat a programokat, amiket odaadott pár éve. Semmit nem adtak, csak az ellenértéket vették fel.
-
SzerzőBejegyzés