Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: elcsztem valamit #2011768
    Bbt
    Felhasználó

      nem tudom semmit nem állítottam el csak ujra inditottam
      aztán vmi kamion indul el azt nuku
      nem tudod,hogyan tudom vixa állítani?
      hibát kersetem de nincs
      [align=right][snapback]128188[/snapback][/align]

      új csomagot sem raktál fel? apt-get upgrade nem volt?
      milyen videokártya?
      milyen driver szerepel a /et/X11/XF86Config-4 fileban?
      (rootként bejelentkezel, indítasz egy „mc”-t és megnézed.)

      Hozzászólás: elcsztem valamit #2011766
      Bbt
      Felhasználó

        Mit csesztél el?
        annak oka van, ha nem indul a grafkus felület.
        mit csináltál, ami miatt nem indul?

        Hozzászólás: Kocsma topik #1948622
        Bbt
        Felhasználó

          A cikk nem rossz, csak sajnos egy totális tévedésre épül. Három évvel ezelõtt nem vettek meg semmilyen Microsoft szoftvert a Campus keretében. A Microsoft, mint a termékei totális „ura”, tetszõleges szerzõdést megköthet.
          [align=right][snapback]128181[/snapback][/align]

          Hozzászólás: SLAX Live Linux #2011742
          Bbt
          Felhasználó

            Hírként küldtem be. Csak nyílt topic is róla, hogy megoszthassuk a tapasztalatokat egymás közt.

            Hozzászólás: Kocsma topik #1948620
            Bbt
            Felhasználó

              Hm.
              Ehhez mit szóltok?
              (nem akarok gizdulni, hogy én írtam meg minden, az a lényege, hogy ez egy NEM linuxos oldalon jelent meg.)

              Hozzászólás: uhu config #2011703
              Bbt
              Felhasználó

                apt-get install valknut-nál ki ir 1 hiba üzenetet,hogy 2 file nem létezik…
                probáltam letölteni csomag ütemezöben de nixt siker
                [align=right][snapback]128130[/snapback][/align]

                lecke:
                a hibaüzenetre akkor tudunk reagálni, ha be is másolod.

                Hozzászólás: uhu config #2011702
                Bbt
                Felhasználó

                  Kedves User Name!
                  [align=right][snapback]128128[/snapback][/align]

                  Többek közt én kértem, hogy válasszon más usernevet.

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948610
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Na ne…..
                    Könnyes a szemem, nem látom a monitort. Rég röhögtem ennyit…
                    ez jobb mint az USB-s kávémelegentartó…

                    Hozzászólás: Végsö elkeseredés #2011583
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Még valami.
                      Ebbõl a topicból ordenáré nagy flame lesz, amit nem szeretnék, mindenki idejön elmondani, hogy neki milyen, bátorítani vagy leszólni, úgyhogy tíz perc múlva lezárom, és eltüntetem ezt a topicot.
                      Akinek ellenvetése van, az valami rettenetesen nyomós indokot találjon ki.

                      Hozzászólás: Végsö elkeseredés #2011582
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Látod pont ezt mondtam…
                        ha ezt a linket beszúrja valaki nem fogok hülységeket kérdezni…..
                        pl.. stb…
                        de jobb ha meg sem szólalok többet a fórumon mert mindeg le baxás jár érte….  🙁
                        [align=right][snapback]128067[/snapback][/align]

                        Nézd.
                        tele van az UHU Linux topic részleg DC beállítással, Valknuttal. (gyakorlatilag minden le van írva benne kismilliószor.)
                        Tele van a net kezdõknek szóló irományokkal. Nemcsak a szabilinux. Mindössze a keresõbe kéne beírni mondjuk annyit, hogy „Linux kezdõknek”
                        Nem fog senki leszúrni, ha legalább a kérdés korrektül van feltéve.
                        Fuss át ezen, és gondolkozz el:
                        http://www.no.info.hu/~kryss/gnu/esr/smart-questions_hu.html

                        – Csak néhány dolgot hoznék fel hirtelen, ami alapból okot ad az ingerült válaszokra:
                        Ilyen user nevet amit sikerült választanod, általában olyanok választanak, akik ezt az egészet nem veszik komolyan. Ez nekünk nem esik jól. (Amennyiben elterjedten téged így ismernek, ez esetben elnézést kérek.) pl. ilyen nevek még a „miert” „nemmegy” és hasonlók. Ez már alapból furcsa.

                        – Ezek után sikerült egy olyan topic címet kitalálnod (segííítsééég), amitõl mindenkinek feláll hátán a szõr (ld. Netikett )

                        -Ezek után nyílt a második topic, ezért általába már nyakazunk.
                        -Majd még sikerült egy olyan postot is összehozni, amit nem kellett volna, de ezt tényleg felejtsük el, tudjuk be mindannyiunk ross napjának.

                        Nem akarom tovább ragozni.
                        Szerintem hülyeség emiatt abbahagyni, de senki nem fog könyörögni, hogy maradj.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 4,322