Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nem tudom semmit nem állítottam el csak ujra inditottam
aztán vmi kamion indul el azt nuku
nem tudod,hogyan tudom vixa állítani?
hibát kersetem de nincs
[align=right][snapback]128188[/snapback][/align]új csomagot sem raktál fel? apt-get upgrade nem volt?
milyen videokártya?
milyen driver szerepel a /et/X11/XF86Config-4 fileban?
(rootként bejelentkezel, indítasz egy „mc”-t és megnézed.)Mit csesztél el?
annak oka van, ha nem indul a grafkus felület.
mit csináltál, ami miatt nem indul?A cikk nem rossz, csak sajnos egy totális tévedésre épül. Három évvel ezelõtt nem vettek meg semmilyen Microsoft szoftvert a Campus keretében. A Microsoft, mint a termékei totális „ura”, tetszõleges szerzõdést megköthet.
[align=right][snapback]128181[/snapback][/align]Hírként küldtem be. Csak nyílt topic is róla, hogy megoszthassuk a tapasztalatokat egymás közt.
Hm.
Ehhez mit szóltok?
(nem akarok gizdulni, hogy én írtam meg minden, az a lényege, hogy ez egy NEM linuxos oldalon jelent meg.)apt-get install valknut-nál ki ir 1 hiba üzenetet,hogy 2 file nem létezik…
probáltam letölteni csomag ütemezöben de nixt siker
[align=right][snapback]128130[/snapback][/align]lecke:
a hibaüzenetre akkor tudunk reagálni, ha be is másolod.Kedves User Name!
[align=right][snapback]128128[/snapback][/align]Többek közt én kértem, hogy válasszon más usernevet.
Na ne…..
Könnyes a szemem, nem látom a monitort. Rég röhögtem ennyit…
ez jobb mint az USB-s kávémelegentartó…Még valami.
Ebbõl a topicból ordenáré nagy flame lesz, amit nem szeretnék, mindenki idejön elmondani, hogy neki milyen, bátorítani vagy leszólni, úgyhogy tíz perc múlva lezárom, és eltüntetem ezt a topicot.
Akinek ellenvetése van, az valami rettenetesen nyomós indokot találjon ki.Látod pont ezt mondtam…
ha ezt a linket beszúrja valaki nem fogok hülységeket kérdezni…..
pl.. stb…
de jobb ha meg sem szólalok többet a fórumon mert mindeg le baxás jár érte…. 🙁
[align=right][snapback]128067[/snapback][/align]Nézd.
tele van az UHU Linux topic részleg DC beállítással, Valknuttal. (gyakorlatilag minden le van írva benne kismilliószor.)
Tele van a net kezdõknek szóló irományokkal. Nemcsak a szabilinux. Mindössze a keresõbe kéne beírni mondjuk annyit, hogy „Linux kezdõknek”
Nem fog senki leszúrni, ha legalább a kérdés korrektül van feltéve.
Fuss át ezen, és gondolkozz el:
http://www.no.info.hu/~kryss/gnu/esr/smart-questions_hu.html– Csak néhány dolgot hoznék fel hirtelen, ami alapból okot ad az ingerült válaszokra:
Ilyen user nevet amit sikerült választanod, általában olyanok választanak, akik ezt az egészet nem veszik komolyan. Ez nekünk nem esik jól. (Amennyiben elterjedten téged így ismernek, ez esetben elnézést kérek.) pl. ilyen nevek még a „miert” „nemmegy” és hasonlók. Ez már alapból furcsa.– Ezek után sikerült egy olyan topic címet kitalálnod (segííítsééég), amitõl mindenkinek feláll hátán a szõr (ld. Netikett )
-Ezek után nyílt a második topic, ezért általába már nyakazunk.
-Majd még sikerült egy olyan postot is összehozni, amit nem kellett volna, de ezt tényleg felejtsük el, tudjuk be mindannyiunk ross napjának.Nem akarom tovább ragozni.
Szerintem hülyeség emiatt abbahagyni, de senki nem fog könyörögni, hogy maradj. -
SzerzőBejegyzés