Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sajnos az uhu 1.2-es telepítése után nincs hagy a gépemen,
hibát ír ki induláskor:
device: default can’t be opened for play playback (no such file or directory)
The sound server will continue, using the null output device.sajna nagyon kezdõ vagyok a linux területén
:blink:
[align=right][snapback]126791[/snapback][/align]Ennyi infóból legfeljebb a hozzászólásod dátumát tudom meghatározni.
Invalid display file ‘/home/balev/.gdesklets/Displays/SC-Weather/sc-weather.display’
The display file contains invalid data and could not be loaded.
[align=right][snapback]127343[/snapback][/align]Nekem ilyet akkor szokott írni, amikor séthekkelem a .display file-okat.
Ja, tényleg, elnézést, 1.2-rõl van szó.
Boccs.
[align=right][snapback]127443[/snapback][/align]Ha ezt abbahagytátok, mondjuk csatolhatnád az installer logját.
„man proftp” utasítással probáltam meg elindítani
[align=right][snapback]127384[/snapback][/align]a man a manuál rövidítése, „csak” a dokumentációját nyitja meg. (man man)
elég a program nevét beírni.fellow:
„ezert ez az uptime verseny eleg magas nekem, vszinuleg nehez atirni a kernel megfelelo reszet ;-)”
kernelét? figyu, csinálok neked 400 napos uptimeot:Code:Linux et 2.4.26 #5 Tue May 4 20:14:01 CEST 2004 i686 unknown
– Uptime for et –
Now : 400 day(s), 00:07:05 running Linux 2.4.26
One : 138 day(s), 00:06:27 running Linux 2.4.26, ended Thu Mar 31 10:24:44 2005
Two : 96 day(s), 01:47:24 running Linux 2.4.26, ended Fri Nov 12 19:09:54 2004Milyen jól bírja MadMartigen gépe, mi? (tudom, a dátum nem stimmel…)
„kosd le a power gombot az alaplaprol, aztan acpivel lehet kapcsolgatni;
persze, ha kernelig fagy, az kellemetlen”Olyankor jön a nagyon-hard-reset… a lényege egy bizonyos villásdugó lineáris útvonalon történõ mozgatása…
ez azt jelenti, hogy udeved van, ami a boot soran atpakolja a regi statikus devet a /dev/.static/-ba; ezen eredemes kiindulni;
[align=right][snapback]127249[/snapback][/align]Hm.
Ez egy csillagos ötös hozzászólás! 🙂Egy mondatban egy Linuxos fórum lényege.
Na jó…
Akkor legyen április 23.kipróbáltam a debian sid-et, tetszett nagyon (átlátható felépítés, „tiszta” rendszer, hihetetlen jó csomagkezelõ…), csak egy kis problémám van vele: lassú. nekem úgy tûnt, hogy az UHU 1.1-nél is lassabb.
[align=right][snapback]127136[/snapback][/align]Te.
ezzel baromira nem értek egyet.
Nem akarok flame-et, de másfélszer olyan gyors, mint amilyen az uhu valaha is lesz.
Mi lassú egész pontosan?Engem az is érdekelne, hogy melyik portálról van szó.
-
SzerzőBejegyzés