Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,551-1,560 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kérdések, UHU és minden ami Linux #2005851
    Bbt
    Felhasználó

      Sajnos az uhu 1.2-es telepítése után nincs hagy a gépemen,
      hibát ír ki induláskor:
      device: default can’t be opened for play playback (no such file or directory)
      The sound server will continue, using the null output device.

      sajna nagyon kezdõ vagyok a linux területén

      :blink:
      [align=right][snapback]126791[/snapback][/align]

      Ennyi infóból legfeljebb a hozzászólásod dátumát tudom meghatározni.

      Hozzászólás: Pinnacle PCTV Pro még mindig nem megy #1938745
      Bbt
      Felhasználó
        Hozzászólás: gDeskets hiba :(v agy mégse ? #1994903
        Bbt
        Felhasználó

          Invalid display file ‘/home/balev/.gdesklets/Displays/SC-Weather/sc-weather.display’
          The display file contains invalid data and could not be loaded.
          [align=right][snapback]127343[/snapback][/align]

          Nekem ilyet akkor szokott írni, amikor séthekkelem a .display file-okat.

          Hozzászólás: NVIDIA #1932162
          Bbt
          Felhasználó

            Ja, tényleg, elnézést, 1.2-rõl van szó.

            Boccs.
            [align=right][snapback]127443[/snapback][/align]

            Ha ezt abbahagytátok, mondjuk csatolhatnád az installer logját.

            Hozzászólás: Help me!!!! :D #2011171
            Bbt
            Felhasználó

              „man proftp” utasítással probáltam meg elindítani
              [align=right][snapback]127384[/snapback][/align]

              a man a manuál rövidítése, „csak” a dokumentációját nyitja meg. (man man)
              elég a program nevét beírni.

              Hozzászólás: uptime #1983232
              Bbt
              Felhasználó

                fellow:
                „ezert ez az uptime verseny eleg magas nekem, vszinuleg nehez atirni a kernel megfelelo reszet ;-)”
                kernelét? figyu, csinálok neked 400 napos uptimeot:

                Code:
                Linux et 2.4.26 #5 Tue May 4 20:14:01 CEST 2004 i686 unknown
                – Uptime for et –
                Now : 400 day(s), 00:07:05 running Linux 2.4.26
                One : 138 day(s), 00:06:27 running Linux 2.4.26, ended Thu Mar 31 10:24:44 2005
                Two : 96 day(s), 01:47:24 running Linux 2.4.26, ended Fri Nov 12 19:09:54 2004

                Milyen jól bírja MadMartigen gépe, mi? (tudom, a dátum nem stimmel…)

                „kosd le a power gombot az alaplaprol, aztan acpivel lehet kapcsolgatni;
                persze, ha kernelig fagy, az kellemetlen”

                Olyankor jön a nagyon-hard-reset… a lényege egy bizonyos villásdugó lineáris útvonalon történõ mozgatása…

                Hozzászólás: Eltünnek az eszközök! #2010611
                Bbt
                Felhasználó

                  ez azt jelenti, hogy udeved van, ami a boot soran atpakolja a regi statikus devet a /dev/.static/-ba; ezen eredemes kiindulni;
                  [align=right][snapback]127249[/snapback][/align]

                  Hm.
                  Ez egy csillagos ötös hozzászólás! 🙂

                  Egy mondatban egy Linuxos fórum lényege.

                  Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2010969
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Na jó…
                    Akkor legyen április 23.

                    Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974462
                    Bbt
                    Felhasználó

                      kipróbáltam a debian sid-et, tetszett nagyon (átlátható felépítés, „tiszta” rendszer, hihetetlen jó csomagkezelõ…), csak egy kis problémám van vele: lassú. nekem úgy tûnt, hogy az UHU 1.1-nél is lassabb.
                      [align=right][snapback]127136[/snapback][/align]

                      Te.
                      ezzel baromira nem értek egyet.
                      Nem akarok flame-et, de másfélszer olyan gyors, mint amilyen az uhu valaha is lesz.
                      Mi lassú egész pontosan?

                      Hozzászólás: Cikkírót keresünk Linux rovatba #2010846
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Engem az is érdekelne, hogy melyik portálról van szó.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,551-1,560 / 4,322