Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
OFFFFFFFFFFFFFFFFF
Már megint lehet regisztráció nélkül írkálni?????????????
[align=right][snapback]123870[/snapback][/align]Nekem nem sikerült.
Nem lehet, hogy ezek régebbi hozzászólások, csak az évszám „elromlott”?Ubuntu 5.04 RC
[align=right][snapback]127124[/snapback][/align]Ha jól tudom, akkor a szerver ip címét kell megadnom, mely proxyként mûködik. (Javíts ki, ha rosszul tudom.)
Nem tudod, hogy hol lehet megadni ezt az ip címet az apt-nek? Vagy esetleg globálisan is be lehet állítani a /etc/”valahol” file-ba?
Elõre is köszönöm!
[align=right][snapback]127115[/snapback][/align]Jó logika, kicsit továbbfejlesztve, ha bepötyögöd konzolba a „man apt” parancsot pillanatok alatt eljutsz a „man apt.conf” parancsig.
Egyszóval több önnállóságot, ha már idáig eljutsz!(/etc/apt/apt.confba:
Acquire::http::Proxy „http://{ip}:{port}/”;
a végén kell a /! )Jeszi!
A kérdésednek semmi köze a témához (ha nem tûnt fel esetleg…)
ezért innen kigyomláltam, és átraktam egy új, neki való debian topikba.Figyelj oda legközelebb!
(ja igen. megtalálod itt: http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=13199 )
Sziasztok!
Az imént felraktam egy Debian woody alap rendszert. Szeretném frissíteni az interneten keresztül, de nem sikerül. Egy szerveren keresztül jön a net. Pl.: a http://www.index.hu-t tudom pingelni, de a http://www.index.hu-t már nem.
Nekem pinnacle pc tv stereo-m van. Minden csatorna bejön minden tv nézõ progival, de hang nincsen egyiken se, ha a hangkeverõn rányomok a line feletti lámpára akkor csak sistergést hallok.
Win alatt megy.
A tvtunerbõl kijön a kis hangkábel és belemegy az SB Audigy line in-jébe.
Valaki segítsen ha ismeri ezt a hibát. 🙁
[align=right][snapback]126996[/snapback][/align]Próbáljuk meg szûkíteni a hibát: ha a tvkártya kimenetébe fejhallgatót dugs, akkor szól valami?
Melyik nem megy a line in, vagy a kimenete a kártyának?Ha már itt tartunk: lspci kimenete kéne, milyen lapkakészlettel van szerelve.
Milyen modul van hozzá betöltve, milyen opciókkal?
Fentebbi linket elolvastátok?
Olyan hibábnak tûnik, mintha rosszul lenne paraméterezve a cucc, ismét hivatkoznék trey írására.(pucpuc2 neked is szól.)
sany megközelítése is tetszi, én abból indulok ki, hogy egyszer valamiért eltûnt, de ha megcsinálnád még egyszer, akkor utána meglenne.
erre van egy jó kis parancs, amit néhány hónapja olvastam a HUP-on, (valaki letörölte a /dev könyvtárat úgy, ahogy van, ezzel újra létre tudta hozni a tartalmát.) de nem találom.Ha valaki belefut, vagy tudja fejbõl súgja meg, mert most már kezd bosszantani…
Nem hiszem, hogy vinyó volna.
a fájlok tényleg nincsenek meg?Nem jó mert akkor a konzolon is sok minden elcsúszik PL: mc
[align=right][snapback]127078[/snapback][/align]ha nem grafikus konzolra gondolsz,akkor csak a tty1, a több nem… (na erre még nem láttam értelmes magyarázatot….)
terminálok közül van néhány, ami immunis rá (pl. xterminal) mások nem.Kösz a helyet de nem találtam ott semmi kézzelfogható dolgot nem tudnál egy részletesebb leirást adni!!! Megnéztem a modem chipszetjét Ezek voltak ráirva: HSP668t 0347DGEA88 Probálatam rákeresni a google-lel de nem talált semmit!!!
[align=right][snapback]127036[/snapback][/align]rootként „lspci” mit ad? küld be ide.
-
SzerzőBejegyzés