Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,570 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980852
    Bbt
    Felhasználó

      OFFFFFFFFFFFFFFFFF
      Már megint lehet regisztráció nélkül írkálni?????????????
      [align=right][snapback]123870[/snapback][/align]

      Nekem nem sikerült.
      Nem lehet, hogy ezek régebbi hozzászólások, csak az évszám „elromlott”?

      Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980851
      Bbt
      Felhasználó

        Ubuntu 5.04 RC
        [align=right][snapback]127124[/snapback][/align]

        célzás

        Hozzászólás: apt beállítása -debian woody, belsõ háló #2010840
        Bbt
        Felhasználó

          Ha jól tudom, akkor a szerver ip címét kell megadnom, mely proxyként mûködik. (Javíts ki, ha rosszul tudom.)

          Nem tudod, hogy hol lehet megadni ezt az ip címet az apt-nek? Vagy esetleg globálisan is be lehet állítani a /etc/”valahol” file-ba?

          Elõre is köszönöm!
          [align=right][snapback]127115[/snapback][/align]

          Jó logika, kicsit továbbfejlesztve, ha bepötyögöd konzolba a „man apt” parancsot pillanatok alatt eljutsz a „man apt.conf” parancsig.
          Egyszóval több önnállóságot, ha már idáig eljutsz!

          (/etc/apt/apt.confba:
          Acquire::http::Proxy „http://{ip}:{port}/”;
          a végén kell a /! )

          Hozzászólás: HIBA: Különbözõ egységek mountolása?! #2008213
          Bbt
          Felhasználó

            Jeszi!

            A kérdésednek semmi köze a témához (ha nem tûnt fel esetleg…)
            ezért innen kigyomláltam, és átraktam egy új, neki való debian topikba.

            Figyelj oda legközelebb!

            (ja igen. megtalálod itt: http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=13199 )

            Hozzászólás: apt beállítása -debian woody, belsõ háló #2010837
            Bbt
            Felhasználó

              Sziasztok!

              Az imént felraktam egy Debian woody alap rendszert. Szeretném frissíteni az interneten keresztül, de nem sikerül. Egy szerveren keresztül jön a net. Pl.: a http://www.index.hu-t tudom pingelni, de a http://www.index.hu-t már nem.

              Hozzászólás: Pinnacle PCTV Pro még mindig nem megy #1938742
              Bbt
              Felhasználó

                Nekem pinnacle pc tv stereo-m van. Minden csatorna bejön minden tv nézõ progival, de hang nincsen egyiken se, ha a hangkeverõn rányomok a line feletti lámpára akkor csak sistergést hallok.
                Win alatt megy.
                A tvtunerbõl kijön a kis hangkábel és belemegy az SB Audigy line in-jébe.
                Valaki segítsen ha ismeri ezt a hibát.  🙁
                [align=right][snapback]126996[/snapback][/align]

                Próbáljuk meg szûkíteni a hibát: ha a tvkártya kimenetébe fejhallgatót dugs, akkor szól valami?
                Melyik nem megy a line in, vagy a kimenete a kártyának?

                Ha már itt tartunk: lspci kimenete kéne, milyen lapkakészlettel van szerelve.
                Milyen modul van hozzá betöltve, milyen opciókkal?
                Fentebbi linket elolvastátok?
                Olyan hibábnak tûnik, mintha rosszul lenne paraméterezve a cucc, ismét hivatkoznék trey írására.

                (pucpuc2 neked is szól.)

                Hozzászólás: Eltünnek az eszközök! #2010608
                Bbt
                Felhasználó

                  sany megközelítése is tetszi, én abból indulok ki, hogy egyszer valamiért eltûnt, de ha megcsinálnád még egyszer, akkor utána meglenne.
                  erre van egy jó kis parancs, amit néhány hónapja olvastam a HUP-on, (valaki letörölte a /dev könyvtárat úgy, ahogy van, ezzel újra létre tudta hozni a tartalmát.) de nem találom.

                  Ha valaki belefut, vagy tudja fejbõl súgja meg, mert most már kezd bosszantani…

                  Hozzászólás: Eltünnek az eszközök! #2010606
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Nem hiszem, hogy vinyó volna.
                    a fájlok tényleg nincsenek meg?

                    Hozzászólás: mikro betûk egyes progikban #2008242
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Nem jó mert akkor a konzolon is sok minden elcsúszik PL: mc
                      [align=right][snapback]127078[/snapback][/align]

                      ha nem grafikus konzolra gondolsz,akkor csak a tty1, a több nem… (na erre még nem láttam értelmes magyarázatot….)
                      terminálok közül van néhány, ami immunis rá (pl. xterminal) mások nem.

                      Hozzászólás: Hogyan kell be állitani a linux alat a netet? #1911324
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Kösz a helyet de nem találtam ott semmi kézzelfogható dolgot nem tudnál egy részletesebb leirást adni!!! Megnéztem a modem chipszetjét Ezek voltak ráirva: HSP668t  0347DGEA88 Probálatam rákeresni a google-lel de nem talált semmit!!!
                        [align=right][snapback]127036[/snapback][/align]

                        rootként „lspci” mit ad? küld be ide.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,570 / 4,322