Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,581-1,590 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972675
    Bbt
    Felhasználó

      Na, akkor most lebuktam!
      Töröltem Gyurman topicját, amit rossz helyre nyitott, és ezt észre is vette, és megszerkesztette a hozzászólását, és hogy töröljük, és megnyitotta máshol, és ez így most jó, és már most be kell fejeznem ezt a mondatot és.

      Meg átreptettem egy topicot (Lazarus) az UHUból a programozásba, mert ott a helye, link maradt.

      Meg csináltam mindenféle hasznos dolgot, amivel a fórum és a világ jobbátételét szeretném elérni, de már elfelejtettem, hogy pontosan miket.

      Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973494
      Bbt
      Felhasználó

        Kedves moderátorok!

        Véleményeteket szeretném kérni, hogy Ti hogyan látjátok azt a „vitát”, amibe egyik felhasználónkkal keveredtem.
        Csak én vagyok túl érzékeny, és ilyen a világ, ez a viselkedés természetes?
        Keressem fel végre pszichológusomat?
        [align=right][snapback]126741[/snapback][/align]

        Szerintem hagyd…
        a nicknévhez joga van, ennyi erõvel jópár embert kitilthatnánk. A kép nekem sem tetszik, de hát ha valaki ilyen érzületû, azzal nem tudom mit lehet csinálni. (Ha ez neki vicces, az az õ harca…)

        Mindenesetre a hozzászólásokat elrejtettem, mivel igencsak megtörik a témát. Ha valaki kifogással él, tegye.

        Megjegyzés: ennél engem sokkal jobban idegesítenek azok, az egyébként nem bántó nevek, melyekbõl egyértelmûen látszik, hogy az újdonsült fórumtag kizárólag egy db. probléma megoldása miatt registrál… Na mindegy…

        Hozzászólás: Pinnacle PCTV Pro még mindig nem megy #1938739
        Bbt
        Felhasználó
          Hozzászólás: Sarge Linux letöltõhely #2010725
          Bbt
          Felhasználó

            Mielõtt nekimennél, ezt olvasd el!
            http://www.hup.hu/wiki/index.php/Debian_de…%C3%ADt%C3%A1sa

            (Capraibex, ez neked sem árthat meg. debian telepítéshez elég két kis floppy + ADSL is…)

            Hozzászólás: Matrox és Linux? #2010675
            Bbt
            Felhasználó

              Mire való a keresõ, ha nem ilyen problémákra?

              http://www.tldp.org/HOWTO/Hardware-HOWTO/video.html

              Hozzászólás: Ha céget szeretnék #2010578
              Bbt
              Felhasználó

                ezért jobb a kft;
                [align=right][snapback]126941[/snapback][/align]

                Nem jobb. Másra való.

                Hozzászólás: Jogok visszaállítása #2010635
                Bbt
                Felhasználó

                  sany légy oly drága ne politizáljunk… <_< momex: vigyázz chown-nál, hogy ne csak a tulajt, a csoportot is vedd vissza! (chown momex:momex -R *)

                  Hozzászólás: UHU+UPC #2002006
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Hasonló problémával fordult hozzám egyik ismerõsöm. Ott nem kábel van hanem ADSL amelyre egy router csatlakozik és osztja a netet 4 gép közt. Az egyiken UHU linux van és nem tudja beállítani hogy legyen net. Más disztribekkel ment neki csak uhuval nem. Mit hogyan állítson be?
                    [align=right][snapback]126884[/snapback][/align]

                    Te. Ha ez alapján valaki neked megmondja, hogy mi a baj, én megpuszilom Bill Gates homlokát.

                    Hozzászólás: Lazarus portkezelés #2010771
                    Bbt
                    Felhasználó

                      pascalban könnyû kezelni a párhuzamos portot. rá lehet dugni saját fejlesztéseket, egy sor port[$378] := 255 és megjelennek az öt voltok. lehet ilyesmit lazarusban linux alatt is? köszönet : Tóth Gábor
                      [align=right][snapback]126934[/snapback][/align]

                      Nem tudom, de átrakom a programozórészlegbe.

                      Hozzászólás: Pinnacle PCTV Pro még mindig nem megy #1938738
                      Bbt
                      Felhasználó

                        sarga:
                        Ha végigolvastad a topikokat, észrevehetted, hogy pinnacle kártyából is van többféle lapkakészlettel szerelt. Jó volna pl. tudni, neked melyik van.

                        Amit leírtál, abból azt veszem ki, hogy a tvtuner megy, és ebben biztos vagy (legalább egy csatornát láttál, ami jó volt.)

                        Amennyiben nem így van, írd le pontosan mi is a bajod.
                        (nem megy a kártya? megy, de nincsenek csatornák? )

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,581-1,590 / 4,322