Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Na, akkor most lebuktam!
Töröltem Gyurman topicját, amit rossz helyre nyitott, és ezt észre is vette, és megszerkesztette a hozzászólását, és hogy töröljük, és megnyitotta máshol, és ez így most jó, és már most be kell fejeznem ezt a mondatot és.Meg átreptettem egy topicot (Lazarus) az UHUból a programozásba, mert ott a helye, link maradt.
Meg csináltam mindenféle hasznos dolgot, amivel a fórum és a világ jobbátételét szeretném elérni, de már elfelejtettem, hogy pontosan miket.
Kedves moderátorok!
Véleményeteket szeretném kérni, hogy Ti hogyan látjátok azt a „vitát”, amibe egyik felhasználónkkal keveredtem.
Csak én vagyok túl érzékeny, és ilyen a világ, ez a viselkedés természetes?
Keressem fel végre pszichológusomat?
[align=right][snapback]126741[/snapback][/align]Szerintem hagyd…
a nicknévhez joga van, ennyi erõvel jópár embert kitilthatnánk. A kép nekem sem tetszik, de hát ha valaki ilyen érzületû, azzal nem tudom mit lehet csinálni. (Ha ez neki vicces, az az õ harca…)Mindenesetre a hozzászólásokat elrejtettem, mivel igencsak megtörik a témát. Ha valaki kifogással él, tegye.
Megjegyzés: ennél engem sokkal jobban idegesítenek azok, az egyébként nem bántó nevek, melyekbõl egyértelmûen látszik, hogy az újdonsült fórumtag kizárólag egy db. probléma megoldása miatt registrál… Na mindegy…
sarga + akinek kell:
http://www.hup.hu/wiki/index.php/Tv-tuner_…%C3%ADt%C3%A9seMielõtt nekimennél, ezt olvasd el!
http://www.hup.hu/wiki/index.php/Debian_de…%C3%ADt%C3%A1sa(Capraibex, ez neked sem árthat meg. debian telepítéshez elég két kis floppy + ADSL is…)
Mire való a keresõ, ha nem ilyen problémákra?
ezért jobb a kft;
[align=right][snapback]126941[/snapback][/align]Nem jobb. Másra való.
sany légy oly drága ne politizáljunk… <_< momex: vigyázz chown-nál, hogy ne csak a tulajt, a csoportot is vedd vissza! (chown momex:momex -R *)
Hasonló problémával fordult hozzám egyik ismerõsöm. Ott nem kábel van hanem ADSL amelyre egy router csatlakozik és osztja a netet 4 gép közt. Az egyiken UHU linux van és nem tudja beállítani hogy legyen net. Más disztribekkel ment neki csak uhuval nem. Mit hogyan állítson be?
[align=right][snapback]126884[/snapback][/align]Te. Ha ez alapján valaki neked megmondja, hogy mi a baj, én megpuszilom Bill Gates homlokát.
pascalban könnyû kezelni a párhuzamos portot. rá lehet dugni saját fejlesztéseket, egy sor port[$378] := 255 és megjelennek az öt voltok. lehet ilyesmit lazarusban linux alatt is? köszönet : Tóth Gábor
[align=right][snapback]126934[/snapback][/align]Nem tudom, de átrakom a programozórészlegbe.
sarga:
Ha végigolvastad a topikokat, észrevehetted, hogy pinnacle kártyából is van többféle lapkakészlettel szerelt. Jó volna pl. tudni, neked melyik van.Amit leírtál, abból azt veszem ki, hogy a tvtuner megy, és ebben biztos vagy (legalább egy csatornát láttál, ami jó volt.)
Amennyiben nem így van, írd le pontosan mi is a bajod.
(nem megy a kártya? megy, de nincsenek csatornák? ) -
SzerzőBejegyzés