Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,751-2,760 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984417
    Bbt
    Felhasználó

      Az csunya… Akkor – szerintem – XP CD-rõl bebút, Javítókonzoljáról MBR újratelepítés XP-nek, majd UHU CD-rõl Grub reinstall…. Szerintem… 
      ne haragudj ne ebbõl nem értek semmit :blush:
      [align=right][snapback]101838[/snapback][/align]

      mit nem értesz?

      elõtte csinálj egy boot floppyt.
      lehet, hogy nálad más a gond, nálam anno ez volt…

      Hozzászólás: Bochs kontra UHU #1988748
      Bbt
      Felhasználó

        van az uhu cd-n olyan, hogy ellenõrzés. ha hibát ír ki, akkor valószínüleg a cd rossz.
        szerintem töltsd le az uhulinux.hu-ról az 1. cd-t, md5 ellenõrzés, kiír…

        Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984414
        Bbt
        Felhasználó

          ilyen hibát szerintem akkor okoz, ha a grub ott van, ahol az xp boot részének kéne lennie, tehát amikor indítod az xp-t, valójában grubot indítasz.
          ha helyreállítod az XP-t (pl. uhulinux.hu/tudásbázis) és utána helyreállítod a grubot, valószínüleg sikerül elérned ugyanezt az állapotot.
          Megoldás lehetne, ha átköltöztetnéd a grubot. (Véletlenül se oda ahol NTFS van.)

          Hozzászólás: Kocsma topik #1948164
          Bbt
          Felhasználó

            Asimov fogalmazta meg nagyon szépen mi a teendõ, hogy ezt elkerüljük.
            Robotika 3 törvénye, jelen esetben a robot nem mozog, a kár pedig nem fizikai.

            Hozzászólás: MPlayer Installálás #1988296
            Bbt
            Felhasználó

              Hová kell másolni a skint, amit letöltöttem? Tömörítetten vagy kicsomagolva?
              [align=right][snapback]101735[/snapback][/align]

              de most komolyan: elõtted két hozzászólással ott a link, ahol az összes kérdésedre választ kapsz.

              Hozzászólás: Magyar nyelvû GCC #1988686
              Bbt
              Felhasználó

                :blink: Nem is élveznél olyan kihívást, amiben nincs xezer lefordítandó dolognál kevesebb? <_< mazochista... 🙂

                Hozzászólás: Linux Csak CD-rõl? #1988666
                Bbt
                Felhasználó

                  Egyébként az UHU-Live -nál a mentéseket hogy lehet betölteni?
                  [align=right][snapback]101720[/snapback][/align]

                  http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…pic=11192&st=30
                  emerson 17:08

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948158
                  Bbt
                  Felhasználó

                    a pixar kisfilmjeit ismeritek?
                    hóember a búra alatt, a nagy kék madaras, meg a pingvines?

                    ha nem adagolom… 😀

                    Hozzászólás: Linux Csak CD-rõl? #1988664
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Próbáld ki az UHU Live 2.2 (Eszter)-t.
                      mindazt tudja amire használni akarod.
                      a beállítások meg menthetõk, pl. floppyra is.

                      szerk.: egyébként próbálj ki még néhányat, az összes Live cd erre jó. többek közt.

                      Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984257
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Persze alternatívaként maradhatna még kint egy vagy két skin, akiknek nem tetszik a mostani.
                        adminok?

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,751-2,760 / 4,322