Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
jo, akkor majd visszaterek, ha a sokak velemenye megvaltozik, mivel ilyen gusztustalan feluletet nemtudok nezni.
dehat nyilvan 2004ben a narancssarga diszkopatkany szinek a dominansak.
majd par het mulva visszanezek.
[align=right][snapback]101693[/snapback][/align]Nem hiszem, hogy diszkópatkánynak tartanám magam, meg azt a néhány embert, akik idáig jelezték, hogy tetszik nekik. (Most azt hagyjuk, hogy jelenlegi szakmám zenész. hegedülök.)
Azt nem hiszem, hogy néhány hét önkéntes számüzetés segít ezen a gondon, imho nem túl jó ötlet…
ha nem akarod nézni indítsd így:
http://www.linuxforum.hu//ipbmb/hátha még nem láttátok, most kaptam, állat 😆
[align=right][snapback]101692[/snapback][/align]A hét poénja. Minimum. 😆 😆 😆 😆
ujra kerdezem: mikor lesz normalis kinezete a fooldalnak?
[align=right][snapback]101688[/snapback][/align]sokak szerint ez normális kinézet.
Nagy hiba: már megint nem tudok hírt beküldeni…
szerk.: elküldöm csabának a hírt…
Most vettem észre ezt a kérdést. Az attól függ hogy lehet -e kirakni bármekkora ikont a dektopra. A kép egybe készült természetesen és úgy lettek kivágva az ikonok,majd ikonként rátéve.
[align=right][snapback]101681[/snapback][/align]XFce alatt nincsenek ikonok… 🙂
sõt még a panelt sem lehet átlátszóvá tenni…
az már kihívás… 🙂Mitõl koppan , egy háttérkép betöltésétõl ?
[align=right][snapback]101674[/snapback][/align]nem háttérkép.
próbáld ki. link feljebb. 38k, make, make install, 1perc alatt fent van.aláírásomból eléred fellow kernel felkonfig doksiját. uccu neki.
Tényleg. :blink: Milyen vasról beszélgetünk? (lshw mit mond?)
most hogy AMD mondja, olyan logkusnak hangzana….De talán jobb magyarázat, hogy a munkahelyek 90%-án windost használnak kekszplórerrel és policy szinten nem is használhatsz mást (like me).
[align=right][snapback]101640[/snapback][/align]/OFF
policy és Explorer? ez egy furcsa szó pár…Bbt:
pliz az eszreveteleket a lforumfaq figyelmbe vetelevel tedd (magyarul azt kommetezd);
[align=right][snapback]101598[/snapback][/align]Hm. ne haragudj, nem teljesen értem, mire gondolsz.
-
SzerzőBejegyzés