Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,761-2,770 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984256
    Bbt
    Felhasználó

      jo, akkor majd visszaterek, ha a sokak velemenye megvaltozik, mivel ilyen gusztustalan feluletet nemtudok nezni.
      dehat nyilvan 2004ben a narancssarga diszkopatkany szinek a dominansak.
      majd par het mulva visszanezek.
      [align=right][snapback]101693[/snapback][/align]

      Nem hiszem, hogy diszkópatkánynak tartanám magam, meg azt a néhány embert, akik idáig jelezték, hogy tetszik nekik. (Most azt hagyjuk, hogy jelenlegi szakmám zenész. hegedülök.)
      Azt nem hiszem, hogy néhány hét önkéntes számüzetés segít ezen a gondon, imho nem túl jó ötlet…
      ha nem akarod nézni indítsd így:
      http://www.linuxforum.hu//ipbmb/

      Hozzászólás: Kocsma topik #1948155
      Bbt
      Felhasználó

        hátha még nem láttátok, most kaptam, állat  😆
        [align=right][snapback]101692[/snapback][/align]

        A hét poénja. Minimum. 😆 😆 😆 😆

        Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984253
        Bbt
        Felhasználó

          ujra kerdezem: mikor lesz normalis kinezete a fooldalnak?
          [align=right][snapback]101688[/snapback][/align]

          sokak szerint ez normális kinézet.

          Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984251
          Bbt
          Felhasználó

            Nagy hiba: már megint nem tudok hírt beküldeni…

            szerk.: elküldöm csabának a hírt…

            Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987022
            Bbt
            Felhasználó

              Most vettem észre ezt a kérdést. Az attól függ hogy lehet -e kirakni bármekkora ikont a dektopra. A kép egybe készült természetesen és úgy lettek kivágva az ikonok,majd ikonként rátéve.
              [align=right][snapback]101681[/snapback][/align]

              XFce alatt nincsenek ikonok… 🙂
              sõt még a panelt sem lehet átlátszóvá tenni…
              az már kihívás… 🙂

              Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987019
              Bbt
              Felhasználó

                Mitõl koppan , egy háttérkép betöltésétõl ?
                [align=right][snapback]101674[/snapback][/align]

                nem háttérkép.
                próbáld ki. link feljebb. 38k, make, make install, 1perc alatt fent van.

                Hozzászólás: Debian gateway + ADSL + win felhasznalok #1899311
                Bbt
                Felhasználó

                  aláírásomból eléred fellow kernel felkonfig doksiját. uccu neki.

                  Hozzászólás: egér problémák knoppixben #1988194
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Tényleg. :blink: Milyen vasról beszélgetünk? (lshw mit mond?)
                    most hogy AMD mondja, olyan logkusnak hangzana….

                    Hozzászólás: új portál #1981259
                    Bbt
                    Felhasználó

                      De talán jobb magyarázat, hogy a munkahelyek 90%-án windost használnak kekszplórerrel és policy szinten nem is használhatsz mást (like me).
                      [align=right][snapback]101640[/snapback][/align]

                      /OFF
                      policy és Explorer? ez egy furcsa szó pár…

                      Bbt
                      Felhasználó

                        Bbt:
                        pliz az eszreveteleket a lforumfaq figyelmbe vetelevel tedd (magyarul azt kommetezd);
                        [align=right][snapback]101598[/snapback][/align]

                        Hm. ne haragudj, nem teljesen értem, mire gondolsz.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,761-2,770 / 4,322