Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kicsi hiba: a fõoldali szavazásnál annyiszor szavazok ahányszor akarok.
(csak háromszor csináltam… becsszó! )Nagyon thx a válaszokat !!
Még egy kérdés a barátom nagyon gyõzköd hogy a suset rakjam fel, de nekem még csak uhuhoz volt szerencsém . Mit ajánlotok egy kezdõnek? uhu vs suse? Csak azt nem mondjátok hogy debiant:)))
[align=right][snapback]101591[/snapback][/align]debian… 🙂 vicceltem.
viccet félretéve: mindkét rendszer jó, és mindkettõrõl el fogják neked mondani, hogy miért a másikat rakd fel.
ami szerintem az uhu mellett szól.:
-apt parancs (csomagkezelés…)
-egészséges disztro-nacionalizmusami ellene:
-ritkán frissülõ csomaglista, néhány dolog bugosKomolyan mondom, kezd kissebségi érzésem lenni 😀
Ahogy így elképzelem magam elõtt pl azokat a monitorokat, amit egyesek néznek – gondolom 19″ TFT 1600×1200
Aztán az átlátszó ablak, az ugye alap már mindenkinél 🙂 Mondjuk gondolom nem vészes Xfreet feltenni..vagy mégis?
Szal jól nyomjátok 😉
[align=right][snapback]101580[/snapback][/align]15″ TFT 1024×768… Sulinetbe vettem tavaly, úgyhogy effektív 20ezerben benne volt. a többit leírtam adóból. Viszont ez jobb döntés volt, mintha a gépem lecseréltem volna…
egyébként idáig az egész nem érdekelt. mindegy hogy néz ki a desktop, ha megnyitok egy xtrmet, úgyis letakarja az egész asztalt, hogy a mozilláról ne is beszéljek… 🙂
ugyanez a probléma detto. Hogyan lehet ezt a hibát kiküszöbölni?
Thanx : -denisz-
[align=right][snapback]101583[/snapback][/align]minden ami kell be van rakva a kernelbe?
nincs, legalább is nem találtam
amúgy me msn4lin-0.2a
[align=right][snapback]101249[/snapback][/align]A mai ajánlat:
http://www.google.com/search?q=libz+suse&s…=utf-8&oe=utf-8kemény… ki kéne próbálni valami más hálókártyával, hátha…
csba: csak megerõsítés képpen, meg, hogy az ízlésficamom reklámozzam: tényleg elüt a fórumtól a fõoldal, de szerintem jól néz ki…
szubjektív, hogy kinek tetszik a szürke-narancs páros, nekem bejön.
okádék akkor lenne, ha lenne még benne rózsaszín is, meg aranysárga… 🙂az sem igazán nyerõ, mivel az asztalon lévõ ikonok is csíkozódnak, ezért szorri: nem gondoltam át kinek milyen gépe van/lehet.
de a readmeben azért nézzetek szét, sok érdekes dolog van.
üdv
[align=right][snapback]101415[/snapback][/align]nekem bejön…
bár attól a storm beállítástól kicsit elszédültem… 🙂gabaman:
Megnéztem, elsõ közelítésbe tetszik.
Ami nagyon mellette szól, hogy piszok gyorsnak tûnik, imho az is marad, amíg nem akarjuk túl csicsásra…
amin változttni kéne rajta, és lényeges is lenne (apróságot tudok többet is… 🙂 ), hogy egy adott cikk megjelenhessen több helyen is egyidejûleg.
hirtelen észrevett apróságok:
-dátum formát valahogy „emberibben” kéne
-ilyet ír: „Az oldal frissítve (hibás): 20041202233818”kéne rá egy jó keresõ, meg hogy alapértelmezettbe ne fa nézetben legyen, bár ez vázolva fentebb…
tetszik a licensz megoldás… 🙂lehet érdemes lenne tolni be alá az anyagot? (jó sok copy-paste… 🙂 ) akkor lenne mit tesztelni…
megj.: szerintem a mambó cuccot elveri…
Köszi. Már sikerült megoldani. Müködik fat32-rõl is.
[align=right][snapback]101349[/snapback][/align]ez jó hír. azt hiszem.
rendesen oda van telepítve? windows alól is tudod szrkeszteni a menu.list-et? :blink: keményen hangzik… -
SzerzőBejegyzés