Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,771-2,780 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984250
    Bbt
    Felhasználó

      kicsi hiba: a fõoldali szavazásnál annyiszor szavazok ahányszor akarok.
      (csak háromszor csináltam… becsszó! )

      Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984397
      Bbt
      Felhasználó

        Nagyon thx a válaszokat !!

        Még egy kérdés a barátom nagyon gyõzköd hogy a suset rakjam fel, de nekem még csak uhuhoz volt szerencsém . Mit ajánlotok egy kezdõnek? uhu vs suse? Csak azt nem mondjátok hogy debiant:)))
        [align=right][snapback]101591[/snapback][/align]

        debian… 🙂 vicceltem.
        viccet félretéve: mindkét rendszer jó, és mindkettõrõl el fogják neked mondani, hogy miért a másikat rakd fel.
        ami szerintem az uhu mellett szól.:
        -apt parancs (csomagkezelés…)
        -egészséges disztro-nacionalizmus

        ami ellene:
        -ritkán frissülõ csomaglista, néhány dolog bugos

        Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987016
        Bbt
        Felhasználó

          Komolyan mondom, kezd kissebségi érzésem lenni 😀
          Ahogy így elképzelem magam elõtt pl azokat a monitorokat, amit egyesek néznek – gondolom 19″ TFT 1600×1200
          Aztán az átlátszó ablak, az ugye alap már mindenkinél 🙂 Mondjuk gondolom nem vészes Xfreet feltenni..vagy mégis?
          Szal jól nyomjátok 😉
          [align=right][snapback]101580[/snapback][/align]

          15″ TFT 1024×768… Sulinetbe vettem tavaly, úgyhogy effektív 20ezerben benne volt. a többit leírtam adóból. Viszont ez jobb döntés volt, mintha a gépem lecseréltem volna…

          egyébként idáig az egész nem érdekelt. mindegy hogy néz ki a desktop, ha megnyitok egy xtrmet, úgyis letakarja az egész asztalt, hogy a mozilláról ne is beszéljek… 🙂

          Hozzászólás: Debian gateway + ADSL + win felhasznalok #1899309
          Bbt
          Felhasználó

            ugyanez a probléma detto. Hogyan lehet ezt a hibát kiküszöbölni?
                                                                                        Thanx : -denisz-
            [align=right][snapback]101583[/snapback][/align]

            minden ami kell be van rakva a kernelbe?

            Hozzászólás: Letöltött progi instalállása #1988355
            Bbt
            Felhasználó

              nincs, legalább is nem találtam
              amúgy me msn4lin-0.2a
              [align=right][snapback]101249[/snapback][/align]

              A mai ajánlat:
              http://www.google.com/search?q=libz+suse&s…=utf-8&oe=utf-8

              Hozzászólás: egér problémák knoppixben #1988191
              Bbt
              Felhasználó

                kemény… ki kéne próbálni valami más hálókártyával, hátha…

                Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984249
                Bbt
                Felhasználó

                  csba: csak megerõsítés képpen, meg, hogy az ízlésficamom reklámozzam: tényleg elüt a fórumtól a fõoldal, de szerintem jól néz ki…
                  szubjektív, hogy kinek tetszik a szürke-narancs páros, nekem bejön.
                  okádék akkor lenne, ha lenne még benne rózsaszín is, meg aranysárga… 🙂

                  Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987014
                  Bbt
                  Felhasználó

                    az sem igazán nyerõ, mivel az asztalon lévõ ikonok is csíkozódnak, ezért szorri: nem gondoltam át kinek milyen gépe van/lehet.

                    de a readmeben azért nézzetek szét, sok érdekes dolog van.
                    üdv
                    [align=right][snapback]101415[/snapback][/align]

                    nekem bejön…
                    bár attól a storm beállítástól kicsit elszédültem… 🙂

                    Bbt
                    Felhasználó

                      gabaman:
                      Megnéztem, elsõ közelítésbe tetszik.
                      Ami nagyon mellette szól, hogy piszok gyorsnak tûnik, imho az is marad, amíg nem akarjuk túl csicsásra…
                      amin változttni kéne rajta, és lényeges is lenne (apróságot tudok többet is… 🙂 ), hogy egy adott cikk megjelenhessen több helyen is egyidejûleg.
                      hirtelen észrevett apróságok:
                      -dátum formát valahogy „emberibben” kéne
                      -ilyet ír: „Az oldal frissítve (hibás): 20041202233818”

                      kéne rá egy jó keresõ, meg hogy alapértelmezettbe ne fa nézetben legyen, bár ez vázolva fentebb…
                      tetszik a licensz megoldás… 🙂

                      lehet érdemes lenne tolni be alá az anyagot? (jó sok copy-paste… 🙂 ) akkor lenne mit tesztelni…

                      megj.: szerintem a mambó cuccot elveri…

                      Hozzászólás: grub áthelyezése #1988543
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Köszi. Már sikerült megoldani. Müködik fat32-rõl is.
                        [align=right][snapback]101349[/snapback][/align]

                        ez jó hír. azt hiszem.
                        rendesen oda van telepítve? windows alól is tudod szrkeszteni a menu.list-et? :blink: keményen hangzik…

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,771-2,780 / 4,322