Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ez egy debian cucc, a képet úgy szereztem , a debian felhegesztés csak az egyedi, de én szeretem…
László: igazad is van meg nem is szerintem. Annyi idõm nincs, és hál istennek nem is lesz, hogy olyan egyénit csináljak mint a tied. Igazad van abban hogy józan ésszel neked kéne nyerni. Nincs igazad abban, de ez is szubjektív, hogy pl. nagyon nem praktikus egy ikon az asztal közepén, ahol a legtöbbször ablak van. (ha a használhatóság is szempont, akkor már lehet nem te nyernél… :)) egyébként én (is) az olyat díjazom, ami az én logikám szerint jó, és esztétikus… 🙂 (meg tudnád ilyen minõségben csinálni XFce4 alatt? 🙂 )
killall: a nagy totált nem tudom megmutatni, mert nem lehet jó képet csinálni róla. próbáld ki: a hátteret felrakom ide a vegyesbe, fordíts le egy xdesktopwaves progit, és indítsd az alábbi beállítással:
Code:xdesktopwaves -wc black -quality 5 -sc orangered1 -hc orangered1 -nwwez a „napi használat”…
még egy gondolat: szép dolog az eterm, de próbáltatok vele sshzni más gépekre? feledõ a dolog…
szerk.:
itt a háttér:
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…11&#entry101111
itt az xdesktopwaves (kovi beküldte hírnek, úgy találtam rá.):
http://xdesktopwaves.sourceforge.net/akkor most jött el az ideje, hogy postold az XFConfig-4 filet.
most már nagyon kiváncsi lettem rá.esetleg elõtt/utána megpróbálhatod újrakonfigurálni az X-et.
hirtelen találtamn még ilyet (fellow.linuxforum.hu)
http://xfree86.org/current/mouse.html
ill. így pontosabb:
http://fellow.linuxforum.hu/faq/faq-all.html#q1_3_1durván hangzik.
próbáld meg „lecsupaszítani” a gépet, bár Debian alatt nem nagyon ahllottam olyanról, hogy USB-s cucc okozna hibát.
esetleg a SATA bekavarhat, de nem kéne neki…Configuration -> Properties -> Do not include on a taskbar
Ugyanez pagerrel is van… :thumbup:
[align=right][snapback]100903[/snapback][/align]Köszönöm szépen!
Figyelmetlen voltam… :blush:
Kérlek nyissatok mindketten új topicot a káosz elkerülése végett.
pret512: mit állítottál a webminen? (bár ne vagyok túl jártas a témában)
vereb: ha szimpla ps2-es egér, akkor az/etc/X11/XF86Config-4 filet szerkeszd meg, az egér beállításai:
Code:Section „InputDevice”
Identifier „Configured Mouse”
Driver „mouse”
Option „CorePointer”
Option „Device” „/dev/psaux”
Option „Protocol” „ImPS/2”
Option „Emulate3Buttons” „true”
Option „ZAxisMapping” „4 5 „postold az említet filet (új topic!)
másrészt ennek a topicnak nem itt lenne szerintem a helye.
szerintem a grub, ha betölti a cuccot, nem pofázhat bele ilyenekbe.
viszont ha mindkét kernel neve bzImage, az már zaccos.a gfxmenu „pusztán” grafikai téma, úgyhogy az nem lehet az ok, a paraméter hiba valszín amiatt van, hogy a grub verzió váltás miatt nem kopatibilisek a téma formátumok. mintha írtak volna ilyet az UHUsok a changelogjukban.
tipp: lõdd ki a bootmenüt (kommentezd ki)
és próbáld ki úgy.
pl. írd be helyette ezt:color cyan/black white/black
nézd meg nem lehet-e a boot könyvtárban a két kernel/initrd összeakadás.
ha már táp: tudtok olyan tápról, amiben nincs ventillátor? az még hiányzik a boldogságomhoz…
Megint nem megy a hírbeküldés.
úgy vettem észre, hogy a hír kommentálás sem megy, azt írja: jelentkezz be. be voltam…
gondoltam akkor megnézem a hírbeküldést is…mozilla, firefox, konqueror, tehát nem browser függö.
-
SzerzőBejegyzés