Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,801-2,810 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Saját hátterek #1975503
    Bbt
    Felhasználó

      ez egy debian cucc, a képet úgy szereztem , a debian felhegesztés csak az egyedi, de én szeretem…

      Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987000
      Bbt
      Felhasználó

        László: igazad is van meg nem is szerintem. Annyi idõm nincs, és hál istennek nem is lesz, hogy olyan egyénit csináljak mint a tied. Igazad van abban hogy józan ésszel neked kéne nyerni. Nincs igazad abban, de ez is szubjektív, hogy pl. nagyon nem praktikus egy ikon az asztal közepén, ahol a legtöbbször ablak van. (ha a használhatóság is szempont, akkor már lehet nem te nyernél… :)) egyébként én (is) az olyat díjazom, ami az én logikám szerint jó, és esztétikus… 🙂 (meg tudnád ilyen minõségben csinálni XFce4 alatt? 🙂 )

        killall: a nagy totált nem tudom megmutatni, mert nem lehet jó képet csinálni róla. próbáld ki: a hátteret felrakom ide a vegyesbe, fordíts le egy xdesktopwaves progit, és indítsd az alábbi beállítással:

        Code:
        xdesktopwaves -wc black -quality 5 -sc orangered1 -hc orangered1 -nww

        ez a „napi használat”…

        még egy gondolat: szép dolog az eterm, de próbáltatok vele sshzni más gépekre? feledõ a dolog…

        szerk.:
        itt a háttér:
        http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…11&#entry101111
        itt az xdesktopwaves (kovi beküldte hírnek, úgy találtam rá.):
        http://xdesktopwaves.sourceforge.net/

        Hozzászólás: egér problémák knoppixben #1988175
        Bbt
        Felhasználó

          akkor most jött el az ideje, hogy postold az XFConfig-4 filet.
          most már nagyon kiváncsi lettem rá.

          esetleg elõtt/utána megpróbálhatod újrakonfigurálni az X-et.

          hirtelen találtamn még ilyet (fellow.linuxforum.hu)

          http://xfree86.org/current/mouse.html

          ill. így pontosabb:
          http://fellow.linuxforum.hu/faq/faq-all.html#q1_3_1

          Hozzászólás: woody telepitési gond #1979577
          Bbt
          Felhasználó

            durván hangzik.
            próbáld meg „lecsupaszítani” a gépet, bár Debian alatt nem nagyon ahllottam olyanról, hogy USB-s cucc okozna hibát.
            esetleg a SATA bekavarhat, de nem kéne neki…

            Hozzászólás: gkrellm #1984120
            Bbt
            Felhasználó

              Configuration -> Properties -> Do not include on a taskbar 

              Ugyanez pagerrel is van…  :thumbup:
              [align=right][snapback]100903[/snapback][/align]

              Köszönöm szépen!

              Figyelmetlen voltam… :blush:

              Hozzászólás: Vegyes felvágott #1963546
              Bbt
              Felhasználó

                Kérlek nyissatok mindketten új topicot a káosz elkerülése végett.

                pret512: mit állítottál a webminen? (bár ne vagyok túl jártas a témában)

                vereb: ha szimpla ps2-es egér, akkor az/etc/X11/XF86Config-4 filet szerkeszd meg, az egér beállításai:

                Code:
                Section „InputDevice”
                       Identifier      „Configured Mouse”
                       Driver          „mouse”
                       Option          „CorePointer”
                       Option          „Device”                „/dev/psaux”
                       Option          „Protocol”              „ImPS/2”
                       Option          „Emulate3Buttons”       „true”
                       Option          „ZAxisMapping”          „4 5 „

                postold az említet filet (új topic!)

                Hozzászólás: Grub-1.1.1-1.2 #1988151
                Bbt
                Felhasználó

                  másrészt ennek a topicnak nem itt lenne szerintem a helye.

                  Hozzászólás: Grub-1.1.1-1.2 #1988150
                  Bbt
                  Felhasználó

                    szerintem a grub, ha betölti a cuccot, nem pofázhat bele ilyenekbe.
                    viszont ha mindkét kernel neve bzImage, az már zaccos.

                    a gfxmenu „pusztán” grafikai téma, úgyhogy az nem lehet az ok, a paraméter hiba valszín amiatt van, hogy a grub verzió váltás miatt nem kopatibilisek a téma formátumok. mintha írtak volna ilyet az UHUsok a changelogjukban.

                    tipp: lõdd ki a bootmenüt (kommentezd ki)
                    és próbáld ki úgy.
                    pl. írd be helyette ezt:

                    color cyan/black white/black

                    nézd meg nem lehet-e a boot könyvtárban a két kernel/initrd összeakadás.

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948148
                    Bbt
                    Felhasználó

                      ha már táp: tudtok olyan tápról, amiben nincs ventillátor? az még hiányzik a boldogságomhoz…

                      Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984227
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Megint nem megy a hírbeküldés.
                        úgy vettem észre, hogy a hír kommentálás sem megy, azt írja: jelentkezz be. be voltam…
                        gondoltam akkor megnézem a hírbeküldést is…

                        mozilla, firefox, konqueror, tehát nem browser függö.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,801-2,810 / 4,322