Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Van még a linuxfórumon is egy lány… 🙂 (nem én, mielõtt valaki megkörnyékezne… 🙂 )
úgyhogy egy voks az Edina mellett… bár nem uhus…a testvérem UHUzik, de õ Eszter, úgyhogy róla már van elnevezve… 🙂
Biztos nem ez a gond, mert nem csak az Evo-t vittem át és a többi jó lett.
[align=right][snapback]100791[/snapback][/align]szedd ki kézzel belõle a neked kellõ fileokat, és importáld egyesével.
én csak így tudtam megoldani.Kár volt felíratkoznom , már le is szedtem a képem.
sziasztok!
Meg tudja valaki mondani, hogy lehet elintézni, hogy a gkrellm-nek ne legyen a programtálcán egy füle? (nem tudom szebben mondani…)
jelenleg automatikusan indul, de az a fül zavar, viszont nem tudom sehogy sem lelõni. próbáltam a manuájában lévõ opciókat, és a gkrellmd opciókat is, de nem vezetett eredményre.
csomagból raktam fel. gkrellmd, gkrellm gkrellm-common, meg néhány plugin.
köszi a segítséget.
nem tudom mi ez, nálam nincs fent.
meg kéne találni, hogy hol van helyileg, valahogy csak ki lehet lõni, persze meg kéne nézni hogy pontosan mit csinál, egyenlõre nincs ötletem. ha a folyamatok közt szerepel, akor valahogy ki is lehet lõni. szerintem.xcutnak igaza van.
lehet még ok, hogy nincs befordítva a root fs supportja.
ld. kernel_konfig, az aláírásomban. (fellow mûve.)körülnéztem kicsit:
http://www.google.com/search?q=kupdated&so…=utf-8&oe=utf-8ilyet találtam:
http://lists.debian.org/debian-ia64/2004/06/msg00075.htmlmagyar levlista:
http://mlf.linux.rulez.org/Archivum/linux-…2/msg00422.htmlnézegesd, a problémád úgy látszik nem egyedi.
Hú ez rengeteg cucc
De nekem csak egy kde + fejlesztés + alap kell mi kell nekem ebbõl a rengeteg cd-bõl.
[align=right][snapback]100734[/snapback][/align]olvasd el a debian_desktop kialakítását.
többek közt erre is választ kapsz.Most csak én érzem úgy hogy a srác nem a legjobb módszerrel közelíti meg a kérdést, vagy ti is úgy érzitek, hogy provokál? <_<
-
SzerzőBejegyzés