Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hm. bár én sem szeretem az emelt díjas SMSt, de biztos kevesen mennek el a postára, tehát kell.
egy bankszámlaszámot a postáramászkálóknak kirakni nem akkora probléma, imho az is kell.
banner, reklám: ok, befogjuk a szánkat a bugyira.
póló + bögre: tuti jó.
imho: mindegyik jöhet, ha az egyik nem jön be, akkor meg el kell felejteni.
minél több alternatíva, annál több esély/lehetõség – annál több jelentkezõ….egyszer 1.000 FT [ 2 ] ** [6.45%]
egyszer 2.000 FT [ 1 ] ** [3.23%]
egyszer 2-3 e FT [ 3 ] ** [9.68%]
egyszer 3-4 e FT [ 1 ] ** [3.23%]
egyszer akár többel is. [ 2 ] ** [6.45%]
Nem támogatnám. [ 6 ] ** [19.35%]
Havi 100 FT [ 3 ] ** [9.68%]
havi 200FT [ 1 ] ** [3.23%]
havi 300FT [ 3 ] ** [9.68%]
havi 400FT [ 3 ] ** [9.68%]
havi 500FT [ 6 ] ** [19.35%]________________________________________________
2×1000+1×2000+3×3000+1×4000+2×5000+3×100+1×200+3×300+3×400+6×600=33200
[align=right][snapback]100688[/snapback][/align]nem egészen pontos. ez csak az elsõ hónap. utána havonta:
300 + 200 + 900 + 1200 + 3000 = 5600.tegyük hozzá, hogy 30 szavazat mellett, tehát mondjuk ha reprezentatív mintának tekintjük (uh. 30 szavazatból…) és tekintünk 500 usert, akkor elsõ hónapban:
553 333 Ft
minden továbbiban:
93 333 Ftpersze én is tudom, hogy naív vagyok, de hátha.
na meg mindig vakito.
csaba: az eagle 2-hoz nagyon hasonli a smoke on the water (deep purple rulz), ahol egy az egyben ugyanaz a style, csak a kek szinek dominalnak. a kek nagyon nyugtato szin, es mint udjuk a fekete utan a legkiralyabb. sztem azt kene megnezned. az egyetlen dolog, amit kene javitani, hogy a fooldalon a linkek ne olyan szinuek legyenek, mint a hatter. imho _sokkal_ jobb lenne, mint a mostani, a design meg ugyanaz.
[align=right][snapback]100670[/snapback][/align]tényleg egész jó, de ez is egy menüsoros/paneles (valaki árulja el mi a hivatalos neve.) így majdnem ugyanott vagyunk, mintha a jelenlegi hátterét variálnák meg picit, imho ha már munkát öltek bele az eagle_2-be, akkor nem lehetnek messze a tökéletestõl.
pl. nekem szimpatikus az icescreenben látható világoskék-sötétkék kombináció.
Ha valakit érdekel itt találtam egy nagyon *****a karaoke progit 😉 jupí ITT A LINK
[align=right][snapback]100528[/snapback][/align]Na közben egy sokkal egyszerûbb módon sikerült megoldani. De a fentieket majd áttanulmáníozom, köszi!
[align=right][snapback]100636[/snapback][/align]ok, de írd le hogy, hogy más is tanulhasson belõle.
szerk.: mondjuk én ezt a módszert ismerem, ezért innen közelítettem meg a problémát. Ha jobban belegondolok, biztos van „egyszerûbb” is…de legalább is más… 🙂
még valami az eagle_2-vel kapcsolatban: van hogy úgy nyitja meg, hogy van jobboldali menü (panel, vagy mittudomén hogy hívják azt a kék sávot, ami jobboldalt van), van amikor meg nincs ott.
a. ti igazgatjátok, akkor nem szóltam.
b. ha nem ti igazgatjátok, akkor valami nem stimt.akkor marad a link, amit mellékeltem, ott a válasz.
szerk.: és a root alá szúrj be egy sort a userneveddel:
user ALL=(ALL) ALL
innen kezdve, ha a sudo parancsot kiteszed egy parancs elé, aza parancs rootjoggal fog futni a saját jelszavaddal -> innen kezdve nem is kell rootként ténykedni. imho szokd meg a használatát, megéri.
Nem tetszik, hogy userként mindig el kell indítanom az isdn-configot, meg root jelszót megadnom, ha netezni akarok.
Annyit elértem, hogy bootkor betölti az isdn modult, így azt már nem kell minden netezés elõtt külön betöltenem, de ha userként netezek még mindig rootjelszót kér, és csak addig hajlandó megjegyezni , amíg újra nem indul a gép. Hogyan vegyem rá, hogy megjegyezze, vagy ne kérje? Vagy mit töltsön be még bootkor, hogy egyszerûbb legyen? Vagy hogyan indítsam a netkapcsolatot?
Köszönöm elõre is!
[align=right][snapback]100631[/snapback][/align]szia!
a /etc/sudoers filet kell meggyõznöd, hogy az adott utasítást passwd nélkül lehessen indítani.
man sudo, ill. nézd meg a sudoersben vannak-e példák, ill.:
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=10746Asszem eagle_2 marad. Aztán no more skinváltás …. :))))
[align=right][snapback]100627[/snapback][/align]jó, csak kicsit pofozzátok meg… 🙂
modjuk kékre-zöldre…
ez a nagyon fehér fõoldal tényleg kisüti a bitjeimet. -
SzerzőBejegyzés