Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,831-2,840 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984226
    Bbt
    Felhasználó

      Nomármost azt vettem észre, hogy ha pl firefox alatt több tab van megnyitva, akkor ugye ez a probléme jelentkezik, még az adminnak is….

      Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984223
      Bbt
      Felhasználó

        csaba: megint nem hagy hírt írni.
        a „szokásos” nincs engedélyed hogy ezt a részt…
        üzenet fogad…

        Hozzászólás: desktop szépségverseny #1986989
        Bbt
        Felhasználó

          Sikerült.
          Reszkess killall!!! 🙂
          (becsületbõl adtam egy 5-t a desktopodnak, csak hogy ne mond, hogy nem ismerem a fair playt… 😀 )

          Hozzászólás: Javaslatok #1967495
          Bbt
          Felhasználó

            egyébként az eagle_2, vagy mi a pontos neve nagyon tetszik, szerintem ezen kéne már csak egy picit pofozni, és nyert.

            Hozzászólás: Javaslatok #1967493
            Bbt
            Felhasználó

              nézd meg az akomojo témát nagyon ütõs 😉
              [align=right][snapback]100610[/snapback][/align]

              konzervatív vagyok, mindenböl a default-ot használom… 🙂

              rájöttem miért vakít: a híreknél fekete betûvel nem zavaró, a fórum témáknál a kevésbé kontrasztos kéknél már igen. persze ez szubjektív…

              szerk.: az akamojon sem valami szerencsés a sárga háttér/narancssárga betû… 🙂
              majd jól visszatérek w3m-re 🙂

              Hozzászólás: Javaslatok #1967490
              Bbt
              Felhasználó

                pls csaba vmit csinalj a fooldallal, mert iszonyat egybefolyik. az elozo imho jobb volt..
                [align=right][snapback]100606[/snapback][/align]

                🙂 senkinek nem jó semmi…

                igazából ha nem vakítana ennyire, (mondjuk a fehér helyett halványkék) az már szinte tökéletes lenne, esetleg néhány elválasztóvonal még lehetne, és abba már tényleg nem mernék belekötni…

                Hozzászólás: desktop szépségverseny #1986988
                Bbt
                Felhasználó

                  ahogy leirtad, elvileg mennie kellene…
                  biztos hulyeseg: beloggoltal?:]
                  [align=right][snapback]100593[/snapback][/align]

                  be.
                  de nem megy. albumot létrehoztam mégegyet, abban sem megy.
                  ilyenkor mi a teendõ?

                  Hozzászólás: desktop szépségverseny #1986986
                  Bbt
                  Felhasználó

                    jolvan, persze! es ott van killall kollega shotja is!
                    pontatlan voltam:]
                    [align=right][snapback]100567[/snapback][/align]

                    :blush:
                    odáig értem, hogy regisztrálok.
                    még egy albumot is létrehoztam.
                    de hogy tudok beletölteni? a feltöltésre klikkelve közli, hogy „nincs album ahová engedélyezett a feltöltés”
                    viszont ilyen opciót nem találok sehol.

                    a kép meg itt pihen „mellettem” és nem tudom lenyomni killallt… 😮

                    Bbt
                    Felhasználó

                      fellow: kérdés: a struktúrát meg lehet csinálni tisztán fa alapúra? pl.:

                      hardware


                      software
                      /


                      /


                      |



                      /


                      |



                      alaplap vinyó video cd/dvd


                      X- — – X-config karakteres problem




                      —- —-


                      /— |



                      KDE—Gnome—Más

                      építõ jellegû gondolatnak szánom, nem látom a hátterét, de a bõvítése lehet egyszerûbb lenne.

                      (a gondolatmenetem onnan indult, hogy olyan logika kell amibe tetszõleges problémát bele lehet rakni, a lehetõ legkisebb torzítással. erre egyik oldalról ez a legjobb, viszont nagyon sok kereszthivatkozásra lesz szükség, ami ez ellen szól.)

                      szerk.: bocs a fenomenális megoldásért, de ez volt a leggyorsabb… :blush:

                      Bbt
                      Felhasználó

                        /OFF
                        killall: csaba olyan kényelmes helyre rakta a netikettett, hogy minden második postodba/postomba benne lesz… 😀
                        /ON

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,831-2,840 / 4,322