Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nomármost azt vettem észre, hogy ha pl firefox alatt több tab van megnyitva, akkor ugye ez a probléme jelentkezik, még az adminnak is….
csaba: megint nem hagy hírt írni.
a „szokásos” nincs engedélyed hogy ezt a részt…
üzenet fogad…Sikerült.
Reszkess killall!!! 🙂
(becsületbõl adtam egy 5-t a desktopodnak, csak hogy ne mond, hogy nem ismerem a fair playt… 😀 )egyébként az eagle_2, vagy mi a pontos neve nagyon tetszik, szerintem ezen kéne már csak egy picit pofozni, és nyert.
nézd meg az akomojo témát nagyon ütõs 😉
[align=right][snapback]100610[/snapback][/align]konzervatív vagyok, mindenböl a default-ot használom… 🙂
rájöttem miért vakít: a híreknél fekete betûvel nem zavaró, a fórum témáknál a kevésbé kontrasztos kéknél már igen. persze ez szubjektív…
szerk.: az akamojon sem valami szerencsés a sárga háttér/narancssárga betû… 🙂
majd jól visszatérek w3m-re 🙂pls csaba vmit csinalj a fooldallal, mert iszonyat egybefolyik. az elozo imho jobb volt..
[align=right][snapback]100606[/snapback][/align]🙂 senkinek nem jó semmi…
igazából ha nem vakítana ennyire, (mondjuk a fehér helyett halványkék) az már szinte tökéletes lenne, esetleg néhány elválasztóvonal még lehetne, és abba már tényleg nem mernék belekötni…
ahogy leirtad, elvileg mennie kellene…
biztos hulyeseg: beloggoltal?:]
[align=right][snapback]100593[/snapback][/align]be.
de nem megy. albumot létrehoztam mégegyet, abban sem megy.
ilyenkor mi a teendõ?jolvan, persze! es ott van killall kollega shotja is!
pontatlan voltam:]
[align=right][snapback]100567[/snapback][/align]:blush:
odáig értem, hogy regisztrálok.
még egy albumot is létrehoztam.
de hogy tudok beletölteni? a feltöltésre klikkelve közli, hogy „nincs album ahová engedélyezett a feltöltés”
viszont ilyen opciót nem találok sehol.a kép meg itt pihen „mellettem” és nem tudom lenyomni killallt… 😮
fellow: kérdés: a struktúrát meg lehet csinálni tisztán fa alapúra? pl.:
hardware
software
/
/
|
/
|
alaplap vinyó video cd/dvd
X- — – X-config karakteres problem
—- —-
/— |
KDE—Gnome—Másépítõ jellegû gondolatnak szánom, nem látom a hátterét, de a bõvítése lehet egyszerûbb lenne.
(a gondolatmenetem onnan indult, hogy olyan logika kell amibe tetszõleges problémát bele lehet rakni, a lehetõ legkisebb torzítással. erre egyik oldalról ez a legjobb, viszont nagyon sok kereszthivatkozásra lesz szükség, ami ez ellen szól.)
szerk.: bocs a fenomenális megoldásért, de ez volt a leggyorsabb… :blush:
/OFF
killall: csaba olyan kényelmes helyre rakta a netikettett, hogy minden második postodba/postomba benne lesz… 😀
/ON -
SzerzőBejegyzés