Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
na nekem most ubuntu linuxom van fent……nagyon jól megy minden ok csak a wine nbem akar menni vmi idiótaságot ír ki :blink: :blink: :blink:
[align=right][snapback]100498[/snapback][/align]1. Lehet elkerülte a figyelmed, ez nem problémamegoldós topic. Ami neked kell a a Vegyes felvágottban található.
2. Ha írsz a másikba, akkor elõtte olvasd el: http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrules
erre a hibajelenségre két választ ismer a szakirodalom: 1. érdekes nálam nem. 2. nagyon sajnálom.
esetleg a console-tools újrakonfigolás?
nem találtam a topicok közt…
segiteni?
mindenben;mi van kesz?
ez a terv; se;gabamant erdmes kerdezni, dolgozik a teman, de ot se terhelhetjuk a vegtelensegig;
elsore eleg, ha azt irjatok ki miben tud segiteni;
per pillanat a rendszer megirasa a tema; nyelv es adatbazis hatter meg nem fix;
[align=right][snapback]100235[/snapback][/align]ok. zaklatom gabamant…
úgyis a kernel projektet is tõle „örököltük”Bendeguz: Kb. hány éves cdk, az asztali lejátsza gond nélkül?
Igen, már az is megvolt…egyszerûen nem megy az alt-gr gomb…megy megy sem a kukac, sem az ‘and’ jel, sem a függõleges vonal, sem a visszaper, stb.
[align=right][snapback]100218[/snapback][/align]a szép, hogy volt ilyen problémám, és fogalmam sincs hogyan oldottam meg. Itt kell lennie a topicnak valakol a debianban….
Segítek.
Mond meg mit kell, illetve össze kell dugni a fejeket, hogy ki miben tud.
HTML szerkesztésben nem vagyok profi, pl. most is találtam egy faqba illõ kérdez feleleket, az ilyeneket szívesen formába öntöm, és postolom.jelenleg csináljuk larrylafferrel a kernel-magyarítás projectet, ez lekorlátoz egy ideig, de ez egy elég fontos dolog, úgyhogy csináljuk, mert csinálni kell. (ú, ezt jól megmondtam…)
szerk.: végigolvastam a linket, szerintem jó. a keretrendszer megvan készen, és csak fel kell tölteni tartalommal?
töltsd le dinamikus binary-t, csomagold ki, és olvasd el a readme-t. ha van kérdés szólj.
Emerson és Mika: Gratulálok!
Szép lett nagyon, kellemesen visszafogott, mégis fenékre ültetõs, nálam megy minden, bár a két megtalált hangkártyából csak az egyiket volt hajlandó beüzemelni. (Ez nem negatívum szerintem.) Csomaglista korrekt, az egyetlen ami problémás, hogy 500M memória alatt erõsen lassú, de ez is indokolt. Szóval csak így tovább.szerintem ez egy rettenetesen rossz kérdés.
Itt van..amúgy most fogok mindjárt nekiesni egy kernelforgatásnak, hátha ez jobban sikerül 🙂
[align=right][snapback]100201[/snapback][/align]ezzel stimt.
locales?
(dpkg-reconfigure locales, alapértelmezettnek UTF-8, vagy iso 8859-2, vedd még bele a 8859-1-et is.) -
SzerzőBejegyzés