Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mit cinál a cracker a börtönben?
letölti a büntetését…
Most ujra ubuntu van telepítve, igaz még mindig csak egy hálókártyát lát a rendszer, de Bbt kedvéért (és a saját szórakoztatásomra) addig gyötröm, mig össze nem ismerkedik a másodikkal is… :blink:
[align=right][snapback]99654[/snapback][/align]1. Tényleg_örülök neki, így legalább egy dolgot tuti meg fogsz tanulni.
2. csak a kötözködés kedvéért: ne miattam, magad miatt.
3. koppány elöttem leírta a lényeget… meg én is még ezelõtt….Hát ez jó kérdés….
Valószínûleg az bios update-ig nem, de akkor meg elszáll a gari…., és ez a megoldás a 400 Mhz-re is!
[align=right][snapback]99765[/snapback][/align]Vidd be a boltba, hogy csinálják meg.
szakmunkához szakembert…Uhu archívumban találtam egy ilyet, talán segít:
http://lists.uhulinux.hu/arc/commits/2004-11/msg00154.html
és hogy ez mire jó:
http://lists.uhulinux.hu/arc/dev/2004-11/msg00288.html
[align=right][snapback]99677[/snapback][/align]köszönöm szépen!
segítene, csak valahogy meg kéne a scriptet…
nincs véletlen valakinek uhu 1.2 a gépén? 🙂este lehet átmegyek az uhusokhoz, és kérek egyet…
irány a szomszéd kocsma… 😀
Ráadásnak a fórum színvonala az itt lévõk tapasztalatának növekedésével sem emelkedik igazán. az nvidiás kérdéseket meg az ember egy idõ után megunja.
Ami meg sokkal magasabb szintû kérdés, ott nem nagyon tartunk (kinek nem inge…)teljesen igaza van.
van hogy itt lógok egy hétig folyamatosan, van hogy nem érdekel mi történik, van jobb dolgom elég…
(persze én fellowhoz képest sehol nem vagyok…)bár az „ösztöndíj” egy kicsit utópisztikus, amíg csaba/ék saját pénzen tartják fenn az oldalt, és a fórumozók nagy része el is menne innen, ha lenne tagsági díj…
Bbt: egyebkent nemigazan ertem a problemadat… evoban egyszeruen atvaltod az encodingot es kesz…
[align=right][snapback]99450[/snapback][/align]Igen, az a megoldás él, de most már „általánosan” érdekelne a kérdés olyan progikhoz is, ahol érdekes lehet, és nem tudom átváltani, pl. vi.
Tõled igen 🙂
[align=right][snapback]99453[/snapback][/align]Akkor sok boldog szülinapot…
Csak hogy lásd, nem feledkeztem meg rólad… 🙂érdekes a probléma, AMD nyomvonalán indultam el, pillanatnyilag ott tartok, hogy:
Code:bbt@bbt:~$ LANG=hu_HU.iso8859-2 evolution(evolution:5778): Gdk-WARNING **: locale not supported by Xlib
(evolution:5778): Gdk-WARNING **: can not set locale modifiers
az evolution megy gond nélkül, utf-8al…
no most. valahogy meggyõzhetõ-e az Xlib a kétféle kódolásra?
keresgélek még a dolog ügyében, de pillanatnyilag halott a google… :blink: :blink: :blink:azért rendesen elmondtuk mindhárman lényegében ugyanazt… <_<
Nem ismerem a GRUB-ot!
A LILO egy 15 Gb hdd -n (ck 10G XP, 4 G Linux, <1G swap) nagyon szépen müxik, semmilyen problémát nem észleltem. :)
[align=right][snapback]99435[/snapback][/align]Azért kezdtük felrakni a grubot, mert a lilo sem tudott megbirkózni ezzel a helyzettel.
Bár valószínüleg volt ott más is, de ezt már soha nem fogjuk megtudni. -
SzerzőBejegyzés