Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,861-2,870 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: vicc #1922597
    Bbt
    Felhasználó

      Mit cinál a cracker a börtönben?

      letölti a büntetését…

      Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980748
      Bbt
      Felhasználó

        Most ujra ubuntu van telepítve, igaz még mindig csak egy hálókártyát lát a rendszer, de Bbt kedvéért (és a saját szórakoztatásomra) addig gyötröm, mig össze nem ismerkedik a másodikkal is…  :blink: 
        [align=right][snapback]99654[/snapback][/align]

        1. Tényleg_örülök neki, így legalább egy dolgot tuti meg fogsz tanulni.
        2. csak a kötözködés kedvéért: ne miattam, magad miatt.
        3. koppány elöttem leírta a lényeget… meg én is még ezelõtt….

        Hozzászólás: Hardverbeállítás #1986715
        Bbt
        Felhasználó

          Hát ez jó kérdés….
          Valószínûleg az bios update-ig nem, de akkor meg elszáll a gari…., és ez a megoldás a 400 Mhz-re is!
          [align=right][snapback]99765[/snapback][/align]

          Vidd be a boltba, hogy csinálják meg.
          szakmunkához szakembert…

          Bbt
          Felhasználó

            Uhu archívumban találtam egy ilyet, talán segít:
            http://lists.uhulinux.hu/arc/commits/2004-11/msg00154.html
            és hogy ez mire jó:
            http://lists.uhulinux.hu/arc/dev/2004-11/msg00288.html
            [align=right][snapback]99677[/snapback][/align]

            köszönöm szépen!

            segítene, csak valahogy meg kéne a scriptet…
            nincs véletlen valakinek uhu 1.2 a gépén? 🙂

            este lehet átmegyek az uhusokhoz, és kérek egyet…

            irány a szomszéd kocsma… 😀

            Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986533
            Bbt
            Felhasználó

              Ráadásnak a fórum színvonala az itt lévõk tapasztalatának növekedésével sem emelkedik igazán. az nvidiás kérdéseket meg az ember egy idõ után megunja.
              Ami meg sokkal magasabb szintû kérdés, ott nem nagyon tartunk (kinek nem inge…)

              teljesen igaza van.
              van hogy itt lógok egy hétig folyamatosan, van hogy nem érdekel mi történik, van jobb dolgom elég…
              (persze én fellowhoz képest sehol nem vagyok…)

              bár az „ösztöndíj” egy kicsit utópisztikus, amíg csaba/ék saját pénzen tartják fenn az oldalt, és a fórumozók nagy része el is menne innen, ha lenne tagsági díj…

              Bbt
              Felhasználó

                Bbt: egyebkent nemigazan ertem a problemadat… evoban egyszeruen atvaltod az encodingot es kesz…
                [align=right][snapback]99450[/snapback][/align]

                Igen, az a megoldás él, de most már „általánosan” érdekelne a kérdés olyan progikhoz is, ahol érdekes lehet, és nem tudom átváltani, pl. vi.

                Hozzászólás: Hány éves vagy? #1962010
                Bbt
                Felhasználó

                  Tõled igen 🙂
                  [align=right][snapback]99453[/snapback][/align]

                  Akkor sok boldog szülinapot…
                  Csak hogy lásd, nem feledkeztem meg rólad… 🙂

                  Bbt
                  Felhasználó

                    érdekes a probléma, AMD nyomvonalán indultam el, pillanatnyilag ott tartok, hogy:

                    Code:
                    bbt@bbt:~$ LANG=hu_HU.iso8859-2 evolution

                    (evolution:5778): Gdk-WARNING **: locale not supported by Xlib

                    (evolution:5778): Gdk-WARNING **: can not set locale modifiers

                    az evolution megy gond nélkül, utf-8al…

                    no most. valahogy meggyõzhetõ-e az Xlib a kétféle kódolásra?
                    keresgélek még a dolog ügyében, de pillanatnyilag halott a google… :blink: :blink: :blink:

                    Hozzászólás: debian csomagot uhura??? #1986168
                    Bbt
                    Felhasználó

                      azért rendesen elmondtuk mindhárman lényegében ugyanazt… <_<

                      Hozzászólás: Sarge DVD vagy Sid DVD? #1985638
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Nem ismerem a GRUB-ot!
                        A LILO egy 15 Gb hdd -n (ck 10G XP, 4 G Linux, <1G swap) nagyon szépen müxik, semmilyen problémát nem észleltem. :)
                        [align=right][snapback]99435[/snapback][/align]

                        Azért kezdtük felrakni a grubot, mert a lilo sem tudott megbirkózni ezzel a helyzettel.
                        Bár valószínüleg volt ott más is, de ezt már soha nem fogjuk megtudni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,861-2,870 / 4,322