Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,871-2,880 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: gkrellm #1984113
    Bbt
    Felhasználó

      2l 🙂
      gkreLLmms ;);)
      [align=right][snapback]99413[/snapback][/align]

      😀 😀 😀
      ez valami súlyos bug… küldj egy emilt a csomag készítõjének….

      Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980744
      Bbt
      Felhasználó

        Koppany: ifup eth1 -re irta hogy nincs ilyen, ifconfig -a -ra felsorolta amit latott…

        Bbt: Nem volt turelmem tovabb tokolni, foltettem a feather linuxot vinyora, nehany dedian csomaggal kiegeszitve siraly ….
        Ezt most dillo nevezetu bongeszorol irom, meg be kell loni a billentyuket…
        [align=right][snapback]99427[/snapback][/align]

        probléma megkerülése…
        sajnos nem mindíg nyújt megoldást a feladatokra…

        sok sikert a cucchoz.

        Hozzászólás: Sarge DVD vagy Sid DVD? #1985636
        Bbt
        Felhasználó

          nos, pont tegnap sikerült gallyra vágni így egy gépet.
          hda1 NTFS XP
          hda3 Linux.

          aktívvá tettük és bootolhatóvá a hda3-at, és rátoltunk egy grubot. Az XP butult továbbra is.
          Hosszas semmtnemmegoldás után egy huszárvágással grub-install hda1 (khm… na jó, én voltam… :blush: ) sikerült az NTFS-böl, és az XPböl füstölgõ romhalmazt csinálni.

          Ha valaki megoldja a helyzetet ossza meg velünk is, a jövõ ilyetén helyzetei miatt.

          Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983953
          Bbt
          Felhasználó

            elolvastam, beállítottam alapértelmezettnek a közép-európait, mégsem megy a @…
            [align=right][snapback]99392[/snapback][/align]

            az XF86Config-4 keyboard részét postold.

            Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984221
            Bbt
            Felhasználó

              akkor várunk türelemmel…
              köszi Csaba… 🙂

              Hozzászólás: UHU LINUX 2.1 LIVE #1968389
              Bbt
              Felhasználó

                Ez a bootsplash kép nem a 2.1-bõl való…. tehát tippeljetek!  :rolleyes:
                [align=right][snapback]99252[/snapback][/align]

                ahogy nézem ez is diszkrét lesz, mint a Renáta…. 😀

                hajrá!

                Hozzászólás: debian csomagot uhura??? #1986165
                Bbt
                Felhasználó

                  Illetve érdemes lenne megvennem a 7 debian CD-t? Gondolom van olyan kúltúrált és az én szintemre butított telepítõje, mint az Uhunak….

                  Elõre is köszi!
                  Törppapa
                  [align=right][snapback]99134[/snapback][/align]

                  a 7 cd csak azoknak kell, akiknek nincs netjük, így nem tudnak mindent letölteni. a telepítõ ugyanolyan „kultúrálatlan” mint a netinstallos telepítésnél… bár ez ízlés kérdése…

                  Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984218
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Egy „érdekesség” :

                    az aláírások nem mindíg ugyanúgy jelennek meg. pl. itt: http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…105&#entry99378

                    az uolsó hozzászólásomban az aláírás után odarakott még kb. 5 sor semmit, egyel elötte meg rendesen csinálta.
                    másnál is láttam már ilyet, ha nem látszik mire gondolok, küldök képet is.

                    Hozzászólás: Hány éves vagy? #1962006
                    Bbt
                    Felhasználó

                      😀 ez most provokáció? Mindenki egy szülinapi jókivánságra hajt?

                      Bbt
                      Felhasználó

                        AMD486: sajna ez nem jött be… mafógyarnak ugyan magyar de továbbra is olvashatatlan.

                        kandalf: :blush: ezt nem vettem észre, mindjárt ki is prószálom.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,871-2,880 / 4,322