Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,911-2,920 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1948135
    Bbt
    Felhasználó

      ha már: lehet kapni HP változatban is, Erdélyi importból. Az is sokkal ihatóbb.
      Viszont kovi: egy jó mézes pálinkát hogy lehet elbatyni paprikával? :blink: 🙂

      Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980728
      Bbt
      Felhasználó

        Nyugi… majd csak kialakul a moderátorok egységes véleménye is. 🙂
        vagy a fent említett módon megoldódik magától…

        Bár hozzátenném, hogy amennyiben nem cél az elüldözéstetk, és szerintem éppeszû Linuxos célja ez nem lehet, akkor abba kéne ezt hagyni! <_<

        Hozzászólás: debian alatt magyar ékezetek #1970494
        Bbt
        Felhasználó
          Hozzászólás: Samba mappelés #1984073
          Bbt
          Felhasználó

            Sajna, akkor is csak root tud irni bele, ha Wines oldalon mindenki írási jogot kap.
            Nem tudom miért, csak root tudja mountolni.
            [align=right][snapback]98559[/snapback][/align]

            nem vagyok jártas a témában, jogok jól vannak beállítva?
            azt hogy akárki mountolhasso, beállíthatod a sudoers-ben, de nem szerencsés. azt, hogy adott partíciót akárki tudjon írni olvasni, az meg „jogi” kérdés. sz fstabban esetleg megpróbálhatod maskolni a partíciót… (?)

            Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980726
            Bbt
            Felhasználó
              Hozzászólás: Kocsma topik #1948133
              Bbt
              Felhasználó

                (Na tényleg ilyen volt, bár már lefelé is pirított rendesen)
                [align=right][snapback]98573[/snapback][/align]

                Arról nem is beszélve, hogy túlzott fogyasztás miatti rosszullét esetén milyen élményekben részesült a paciens… 😮 😮 😮

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948132
                Bbt
                Felhasználó

                  Mondjam rá, hogy „Aquilla non captat muscas”  😆
                  [align=right][snapback]98485[/snapback][/align]

                  Nagy sas! Kérdezd meg, hogy hogy vagyok! …

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948128
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Mostan ez latinul volt. Nekik meg még nem volt kamionjuk  :blink:
                    Azat jelenti, hogy „

                    Hozzászólás: Hangbeállítás #1985410
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Megértem ha elegetek van belõlem ,de legalább egy linket vagy valamit ideírhatnátok ahol le van írva a hangkártya részletes beállítása vagy valami
                      Köszi
                      [align=right][snapback]98082[/snapback][/align]

                      hm.
                      nincs ilyenem, soha nem foglalkoztam vele, mit írjak ide neked?

                      elsõ közelítésben az általad adott adatok alapján:
                      http://www.google.co.hu/search?hl=hu&clien…es%C3%A9s&meta=

                      második közelítésben:
                      http://www.linuxquestions.org/questions/sh…threadid=254392

                      kiemelném angelis #3-ik hozzászólásának lsmod részét, és összehasonlítanám a te kerneleddel (a befordított dolgok is érdekesek lennének.)

                      most ez vajon segít, vagy esetleg jól elviszlek vele a zöld erdõbe?

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1948125
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Sic transit gloria mundi….
                        [align=right][snapback]98465[/snapback][/align]

                        hö? tranzit? az valami kamijjonos cucc?

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,911-2,920 / 4,322