Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ha már: lehet kapni HP változatban is, Erdélyi importból. Az is sokkal ihatóbb.
Viszont kovi: egy jó mézes pálinkát hogy lehet elbatyni paprikával? :blink: 🙂Nyugi… majd csak kialakul a moderátorok egységes véleménye is. 🙂
vagy a fent említett módon megoldódik magától…Bár hozzátenném, hogy amennyiben nem cél az elüldözéstetk, és szerintem éppeszû Linuxos célja ez nem lehet, akkor abba kéne ezt hagyni! <_<
Sajna, akkor is csak root tud irni bele, ha Wines oldalon mindenki írási jogot kap.
Nem tudom miért, csak root tudja mountolni.
[align=right][snapback]98559[/snapback][/align]nem vagyok jártas a témában, jogok jól vannak beállítva?
azt hogy akárki mountolhasso, beállíthatod a sudoers-ben, de nem szerencsés. azt, hogy adott partíciót akárki tudjon írni olvasni, az meg „jogi” kérdés. sz fstabban esetleg megpróbálhatod maskolni a partíciót… (?)(Na tényleg ilyen volt, bár már lefelé is pirított rendesen)
[align=right][snapback]98573[/snapback][/align]Arról nem is beszélve, hogy túlzott fogyasztás miatti rosszullét esetén milyen élményekben részesült a paciens… 😮 😮 😮
Mondjam rá, hogy „Aquilla non captat muscas” 😆
[align=right][snapback]98485[/snapback][/align]Nagy sas! Kérdezd meg, hogy hogy vagyok! …
Mostan ez latinul volt. Nekik meg még nem volt kamionjuk :blink:
Azat jelenti, hogy „Megértem ha elegetek van belõlem ,de legalább egy linket vagy valamit ideírhatnátok ahol le van írva a hangkártya részletes beállítása vagy valami
Köszi
[align=right][snapback]98082[/snapback][/align]hm.
nincs ilyenem, soha nem foglalkoztam vele, mit írjak ide neked?elsõ közelítésben az általad adott adatok alapján:
http://www.google.co.hu/search?hl=hu&clien…es%C3%A9s&meta=második közelítésben:
http://www.linuxquestions.org/questions/sh…threadid=254392kiemelném angelis #3-ik hozzászólásának lsmod részét, és összehasonlítanám a te kerneleddel (a befordított dolgok is érdekesek lennének.)
most ez vajon segít, vagy esetleg jól elviszlek vele a zöld erdõbe?
Sic transit gloria mundi….
[align=right][snapback]98465[/snapback][/align]hö? tranzit? az valami kamijjonos cucc?
-
SzerzőBejegyzés