Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hangátvitel:
ITU-T szabványos, de null. tapasztalatom van, ez még majd egyszer jön…
dehogy kell. kimented a .configot, majd a 2.4.28 menuconfigjaba betoltod (load an alternate config file, majd beirod az eleresi utat) 😉
[align=right][snapback]98388[/snapback][/align]sõt!
az éppen futó kernelbõl nálam automatikusan beállítja a menuconfigba… 🙂
inteligence RuLeZ… 🙂Nem megy sehogy se
az alkohol ol, butit es nyomorba dont!
(lasd mr gerrison az adott south park reszben 😉
[align=right][snapback]98180[/snapback][/align]az alkohol öl, butít és savakkal aldehidet képez… 🙂
Paran mar nem is irunk ide Ubuntusok (linuxforum), mert annyira ellenseges lett a hangnem.
Szo nelkul moderaltak ki, a disztroval kapcsolatos postokat…
Azert egy kis idezet, hogy a fent emlitett problema miatt kinek is kell aggodnia:
[align=right][snapback]98023[/snapback][/align]Akkor viszont valaki eresszen meg egy megjegyzést az „áttekinthetõbb fórumcsoportok” részbe, ugyanis többek javaslatára lenne a debian alatt egy külön Ubuntu rész. (remélem érzitek a „baráti jobbot” 🙂 …) viszont ha úgysem írtok bele… :huh:
ti dolgotok, bár nem hiszem, hogy túl nagy flame hegy jellemezné a további munkátokat…En kis „naiv”: par nap mulva, mar _MA_ sikerult az upgrade! 😀 😀 😀
(asszem az UHU-t kicsit felreteszem egy par honapra…) B)
[align=right][snapback]98215[/snapback][/align]pár napra…
pár hétre…
pár hónapra…
azután döbbenten veszed észre, hogy van még egy op. rendszer a gépeden.
Pont tegnap szabadultam meg így a Windowsom maradékától egy életre, remélem… (azazhogy mégsem. Egyszer még megnézem az újat, ha egyszer kijön. tanulni abból is lehet…)Kértem kölcsön egy Mandrake Life cd-t.más nem volt sajna de végülis odáig eljutottam vele hogy felmountoltam a particióimat és átírtam a sudoers-t
és még mindig ugyan az a tünet
SUDOERS:
# User privilege specification
root ALL=(ALL) ALL
nano ALL=(ALL) ALL
ALL ALL=NOPASSWD: ALL
jó ez így?
vagy van még valakinek 5lete?
[align=right][snapback]98266[/snapback][/align]ha userként megy a dolog (azt nem irtad, hogy ugy ne menne) akkor sudo parancs használatával meg tudnád változtatni a root jelszavát.
sudo passwd root…Nosza: latom kernel forgatasba kezd atmenni az a Topic :rolleyes:
en visszeterek az mixer-problemamhoz:
‘modprobe snd-cmipci’ -> semmi hibauzenetet nem ir ki
‘apt-get install alsamixer’ -> ilyen csomag nincsen (tehat nem tom root-kent kiadni az ‘alsamixer’-t)
egy kicsit mas problema: ma ujratelepitettem a Sarge-netinstall-t, a Sid-upgrade viszont leallt a ‘sed’ csomagnal, nem segitett semmi apt-get -f install + apt-get dist-upgrade paros… majd par nap mulva megint megproszalom, gondolom addigra „megjavulnak” a csomagok! B)
[align=right][snapback]97899[/snapback][/align]nem megijedni!
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=11026
elolvasni, megcsinálni!
Full Off:
nézzétek meg hogy hívják a lucasart.com sütijét (gyk.: cookie -át)
😀 😀 😀
Jól hangzik! – milyen ntfs NT4.0 WIN200 WINXP
Nekem a WIN2000 NTFS teljesen összerongálódott!!! – alig bírtam róla adatot menteni.
[align=right][snapback]97832[/snapback][/align]Xp-s nem tudtam, hogy van köztük különbség :blink:
Nem az enyém volt a vinyó, úgyhogy igen bátran piszkáltam.
azért tegyük hozzá az igazság kedvéért,hogy én is csak ro-ba fûzöm be, ha nem muszáj…off:
ezzel egyébként sürgõsen kéne valamit csinálni… kiváncsi vagyok mikorra igérnek biztonságos írást… -
SzerzőBejegyzés