Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,931-2,940 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970835
    Bbt
    Felhasználó

      hangátvitel:

      http://www.openh323.org/

      ITU-T szabványos, de null. tapasztalatom van, ez még majd egyszer jön…

      Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983943
      Bbt
      Felhasználó

        dehogy kell. kimented a .configot, majd a 2.4.28 menuconfigjaba betoltod (load an alternate config file, majd beirod az eleresi utat) 😉
        [align=right][snapback]98388[/snapback][/align]

        sõt!
        az éppen futó kernelbõl nálam automatikusan beállítja a menuconfigba… 🙂
        inteligence RuLeZ… 🙂

        Hozzászólás: apt-get hiba #1984983
        Bbt
        Felhasználó

          Nem megy sehogy se

          Hozzászólás: opera: egyenesen a pokolbol #1985508
          Bbt
          Felhasználó

            az alkohol ol, butit es nyomorba dont!
            (lasd mr gerrison az adott south park reszben 😉
            [align=right][snapback]98180[/snapback][/align]

            az alkohol öl, butít és savakkal aldehidet képez… 🙂

            Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980722
            Bbt
            Felhasználó

              Paran mar nem is irunk ide Ubuntusok (linuxforum), mert annyira ellenseges lett a hangnem.
              Szo nelkul moderaltak ki, a disztroval kapcsolatos postokat…
              Azert egy kis idezet, hogy a fent emlitett problema miatt kinek is kell aggodnia:
              [align=right][snapback]98023[/snapback][/align]

              Akkor viszont valaki eresszen meg egy megjegyzést az „áttekinthetõbb fórumcsoportok” részbe, ugyanis többek javaslatára lenne a debian alatt egy külön Ubuntu rész. (remélem érzitek a „baráti jobbot” 🙂 …) viszont ha úgysem írtok bele… :huh:
              ti dolgotok, bár nem hiszem, hogy túl nagy flame hegy jellemezné a további munkátokat…

              Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983938
              Bbt
              Felhasználó

                En kis „naiv”: par nap mulva, mar _MA_ sikerult az upgrade!  😀  😀  😀
                (asszem az UHU-t kicsit felreteszem egy par honapra…)  B)
                [align=right][snapback]98215[/snapback][/align]

                pár napra…
                pár hétre…
                pár hónapra…
                azután döbbenten veszed észre, hogy van még egy op. rendszer a gépeden.
                Pont tegnap szabadultam meg így a Windowsom maradékától egy életre, remélem… (azazhogy mégsem. Egyszer még megnézem az újat, ha egyszer kijön. tanulni abból is lehet…)

                Hozzászólás: apt-get hiba #1984977
                Bbt
                Felhasználó

                  Kértem kölcsön egy Mandrake Life cd-t.más nem volt sajna de végülis odáig eljutottam vele hogy felmountoltam a particióimat és átírtam a sudoers-t
                  és még mindig ugyan az a tünet
                  SUDOERS:
                  # User privilege specification
                  root        ALL=(ALL) ALL
                  nano        ALL=(ALL) ALL
                  ALL ALL=NOPASSWD: ALL


                  jó ez így?
                  vagy van még valakinek 5lete?
                  [align=right][snapback]98266[/snapback][/align]

                  ha userként megy a dolog (azt nem irtad, hogy ugy ne menne) akkor sudo parancs használatával meg tudnád változtatni a root jelszavát.
                  sudo passwd root…

                  Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983928
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Nosza: latom kernel forgatasba kezd atmenni az a Topic :rolleyes:
                    en visszeterek az mixer-problemamhoz:
                    ‘modprobe snd-cmipci’ -> semmi hibauzenetet nem ir ki
                    ‘apt-get install alsamixer’ -> ilyen csomag nincsen (tehat nem tom root-kent kiadni az ‘alsamixer’-t)
                    egy kicsit mas problema: ma ujratelepitettem a Sarge-netinstall-t, a Sid-upgrade viszont leallt a ‘sed’ csomagnal, nem segitett semmi apt-get -f install + apt-get dist-upgrade paros… majd par nap mulva megint megproszalom, gondolom addigra „megjavulnak” a csomagok! B)
                    [align=right][snapback]97899[/snapback][/align]

                    nem megijedni!

                    http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=11026

                    elolvasni, megcsinálni!

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948108
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Full Off:

                      nézzétek meg hogy hívják a lucasart.com sütijét (gyk.: cookie -át)

                      😀 😀 😀

                      Hozzászólás: Hogyan kell mountolni? #1984661
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Jól hangzik! – milyen ntfs NT4.0 WIN200 WINXP
                        Nekem a WIN2000 NTFS teljesen összerongálódott!!! – alig bírtam róla adatot menteni.
                        [align=right][snapback]97832[/snapback][/align]

                        Xp-s nem tudtam, hogy van köztük különbség :blink:
                        Nem az enyém volt a vinyó, úgyhogy igen bátran piszkáltam.
                        azért tegyük hozzá az igazság kedvéért,hogy én is csak ro-ba fûzöm be, ha nem muszáj…

                        off:
                        ezzel egyébként sürgõsen kéne valamit csinálni… kiváncsi vagyok mikorra igérnek biztonságos írást…

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,931-2,940 / 4,322