Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Macsek:
saját felelõségedre megteheted, nekem idáig bajom nem származott belõle leszámítva néhány ékezetse filenév átnevezését, de nyugodt szívvel én se ajánlanám neked…csinálasz egy pici particiót az xp-d mellé, ahová nyugodta felpakolhatsz egy nagyon alap uhut is mondjuk csak konzol legyen benne (talán 80-100 mega)
itt telepíted a grubot is
xp-t nem kell újrarakni
[align=right][snapback]95265[/snapback][/align]egyet nem értek: minek kell hozzá UHUt is felrakni?
egyedül a bootot kell odapakolni és kész.
nálam hda1 40 megás, bootolható, és a /boot alá csatolom, rajta van a grub. minden tökéletes. Ha egy nyüzüge rendszer sem lenne a gépemen, akkor is menne.
(megtörtént…)Kösz TsO!
sudo cp sed.info-1.gz sed.info.gz -vel tényleg megoldódott…
Véletlenül 1.0-4496 driverrel GeForceMx400. Ez a „véletlen nem …” nagyon kritikusan hangzik, nem csipázod a fent említett cég szülötteit?
[align=right][snapback]97306[/snapback][/align]Nekem is az van…
mondom tovább a véletlenül sort: véletlen nincs benne felejtve a kernelbe rivafb, ill az XF86Configban a modul sorokban nem töltöd be a GLcore ill a dri sorokat (a file végén is van dri rész, azt is kommentezd ki.)és még egy tipp: próbálj ki egy újabbat drivert. nálam ugyanezt csinálta az 5336-os (vagy valami ilyen…), de a 6xes szériával a gond megoldódott.
nem annyira rég bajlódtam vele, ha gondolod keresd meg… 🙂
Sziasztok!
A következõ problémába ütköztem:Fogalmam sincs, mi lehet a gond. Próbálkoztam apt-get -f install-lal, de a hibaüzenet ugyanaz. Ellenben mást sem tudok telepíteni, mert szintén erre jutok. 🙁
Mit szúrtam el, ill. hogyan lehet helyreállítani?
[align=right][snapback]97817[/snapback][/align]Nem te szúrtad el, nálam is ugyanez van. bugos a csomag gondolom. (gondolom SID-ed van)
érdekes lenne nézni mikorra lesz kint javítás… 🙂
Sziasztok!
Elsõ op.rendszer telepítésem, és máris elszúrtam valamit!!!!!!!!!!!!!
[align=right][snapback]97811[/snapback][/align]
🙂 Hát a tizediknél ritkábban szokta az ember…
Abszolút kezdõ linuxos vagyok (ill. szeretnék lenni), feltelepítettem a Linuxot a Windows XP mellé, és az XP nem indul. Tudom, hogy erre már válaszoltatok, de a probléma kiegészül azzal, hogy CD nélkül a Linux sem hajlandó mûködni! Kérlek, legyetek türelmesek, és ha lehet, lépésrõl lépésre írjátok le, mit csináljak, mert nem szeretném még jobban elrontani! Nem szeretném emiatt szervizbe vinni a gépet, mert nem hiszem, hogy mosolyogva, ingyen és bérmentve kijavítják, amit elszúrtam (természetesen nem adtak hozzá telepítõ CD-t) Lehet, hogy teljesen felülírtam a Windows-t?
Köszi a segítséget!
[align=right][snapback]97811[/snapback][/align]Jó, de ehhez kellenek adatok.
pl. tudnunk kéne, hogy milyen partíciók vannak a gépen, hogy hovy raktad fel a SuSE-t, illetve esetleg hibaüzeneteket, ha vannak.szerk.: amikor a rendszerbetöltõ telepítése felõl érdeklõdött, mit mondtál neki?
Tassadar:
„
hm.. ez viszont nem az én bénaságom.
Firefox alatt mareggel így jelent meg:
frissítésre elmúlt…másnak nem volt ilyen problémája?
Na most akkor segítsetek, mi legyen, hogy mindenkinek jó legyen ????
[align=right][snapback]97770[/snapback][/align]szerintem jó így ahogy van.
Ha többen tiltakoznak Tövisen kívül, legfeljebb tedd fel szavazásra a fõoldalon.
(ez egyébbként lehetne megoldás a többi „vitás” kérdésre is… demokrácia RuleZ… lassú, és tele van kompromissumokkal… :D)Nem ismerem még a LINUX-ot, de adtam neki egy teljes HDD-t (20Gb), amire fel szerettem volna telepíteni. Mikor elkezdi létrehozni a fájlrendszert mindig lefagy. Ez a HDD secondary slave helyen van. Vajon mitõl fagy le?
[align=right][snapback]97777[/snapback][/align]nagyon kevés ez az info. milyen vas?
próbáld meg a telepítéskor no-dma móban. -
SzerzőBejegyzés