Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Csak úgy érdekességképpen…elvileg a kernelt UHU alól is fordíthatom, nem? Sõt..elvileg akár ugyan azon kernelfordítás 2 másolatát is használhatom az UHUban és a Debianban is, vagy nem?
[align=right][snapback]97742[/snapback][/align]ezen én is elgondolkoztam, de nem mertem. nagyon sok mindenben különbözik, kezdve a gcc-vel, inkább megoldottam mindegyiket a helyén. két debiant csináltam, de disztrók közt nem tudom… azért sok lényegi különbség van az UHU és a debian között…
(próbáld meg, ha gondolod, de inkább majd akkor, ha már a sokadikat fordítod…)kandalf: mondom, _konzolban_! nem ilyen guis szutykokkal kell beloni a hangot 😉
ha oss-szal szol, akkor maradj annal. egyebkent majd a kesobbiekben ajanlok egy 2.6-os kernelforditast, mivel a pure alsa tamogatasa iszonyatjo.
[align=right][snapback]97639[/snapback][/align]persze a guis szutyok is ugyanazt az alsamixert használja, ráadásul ugyanazokkal az utasításokkal, mint a nem guis nem szutyok… 🙂
még egy szavazat az anonim hozzászólások ellen.
egyre többen vannak.Linuxfórum
UHU-Linux
Telepítésennyit tettem én is, igaz sima userként… innentõl békén hagytam a portaudio-t…
[align=right][snapback]97554[/snapback][/align]passz…
a wird akkor sem fordul. még próbálok varázsolni, de nem tudom mit tehetnék még…0000:00:0d.0 Multimedia audio controller: C-Media Electronics Inc CM8738 (rev 10)
modprobe snd_cmipci ? kiír valami hibát?
egyébként én így jártam az XFce4 mixerével, kmixel meg tökéltesen megy.itt találtam:
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…pic=10097&st=45gabaman linkelt képje ölég ne így kéne hogy kinézzen.
csatolva a látvány.
szerk.: tulajdonképp csak a file hiányzik, úhogy ez ugyanaz lesz mint kovi megjegyzése.
Lektorálás:
apt-get install kdesdk
kbabelt elindítod, betöltöd a po-fájlt és helyesírás-ellenõrzés ispellel.
A fentihez hasonló elgépelések ellen kiválóan véd 🙂
[align=right][snapback]97227[/snapback][/align]aha… én spec vi-t használok… 🙂
semmit, átírtam a már említett fájlt… onnan nekem simán lefordult
[align=right][snapback]97304[/snapback][/align]idáig ok.:
Code:bbt@bbt:~/portaudio_v18_1/pa_unix_oss$ bbt@bbt:~/portaudio_v18_1/pa_unix_oss$ sudo make
Password:
gcc -g -Wall -I../pa_common -c -o patest_sine.o ../pa_tests/patest_sine.c
gcc -g -Wall -I../pa_common -c -o pa_lib.o ../pa_common/pa_lib.c
gcc -g -Wall -I../pa_common -c -o pa_unix_oss.o pa_unix_oss.c
gcc -g -Wall -I../pa_common -c -o pa_unix.o pa_unix.c
gcc -g -Wall -I../pa_common patest_sine.o pa_lib.o pa_unix_oss.o pa_unix.o -lm -lpthread -o patest_sine.app
./patest_sine.app
PortAudio Test: output sine wave. SR = 44100, BufSize = 64, devID = 0
Play for 10 seconds.
Test finished.
rm patest_sine.app pa_unix_oss.o pa_unix.o patest_sine.o pa_lib.o
bbt@bbinnen viszont akármit írok akármire, nem megy. ezért kérdeztem, hogy pontosan mit csináltál.
kételkedsz még? 🙂
nálam is nVidia…
és ha nem játszol sokat elég egy régebbi is… -
SzerzőBejegyzés