Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
tovis:
„Ja, köszönöm Bbt!”
nem azért mondtam… 🙂„Szal kicsit kezd elmenni a dolog a windowsos installok felé, már csak az hiányzik hogy bekérjen egy öles regisztrációs kódot – mire vágyhatnak még a windows imádók? :P”
hogy felszarvazzák õket… hosszan… 😀Mér,nem magyar ?
Jah, a Mambo fordítása rengeteg kívánnivalót hagy maga után. Igyexem javítgatni… 😆
[align=right][snapback]97418[/snapback][/align]biztos magyar, de nincs fent.
az volt a hibaüzenet… 🙂Nem tudom ki volt a bölcs kinek eszébe jutott! Mindenesetre a „netinst” nagyonszépen lefutott, fenn van a szép csili-vili sarge, csak az alap, lehúztam a 2.4.27 kernelt megyek konfigolni.
[align=right][snapback]97391[/snapback][/align]khmm… khmm…:
:blink: :blink: :blink: nem értem… sarge-os netinstall cdvel gond nélkül telepítek rtl8139-es kártyával.
melyik sarge telepítõ?
[align=right][snapback]97043[/snapback][/align]:blush: :blush: :blush:
„De nem bírom megállni szó nélkül…”
igen, nekem se tetszik sok minden. pl nálam a grubot is kérdés nélkül tolta fel..
zehyo:
„Ezek szerint neked sem jó? Akkor nem az én készülékemben van a hiba. Ez is valami…”
hm. a locales-t UTF8ra állítva az xtremben megjelenik minden jól. etermben nem, ott csak az ISO8859-2 ad jó ékezetes karaktereket. „normál” konzolon, meg nem használom…Gratula! szép lett, meg minden. A jóságát meg majd teszteljük tovább… 🙂
Hy !!!
UHU 1.1.1 disztrot használok 2.4.24-7 kernellel.
A problem az lenne, hogy a linux tökéletesen lefagy, amikor az egyik initbõl a másikba lépne, így sajnos a kikapcsolás/újraindítás mûveleteknél is. A GRUB hiba nélkül indítja a rendszert „init 3”-ban, így azzal nem lehet gond és az 1.0-ás disztronál sem jelentkezett a probléma. Még kezdõ vagyok és nem tudtam rá lépni semmit, ezért minden segítõkész reakciónak örülnék.
Elõre is köszönöm. 🙂
[align=right][snapback]96062[/snapback][/align]milyen videokártyád van? véletlen nem nVidia?
Ha csak ez hiányzik!
„Válaszd ezt az opciót, ha a számítógéped szabványos PC, vagy PC komtatibilis.”
(Ha nem írtam el, akkor ez van a képen.)
[align=right][snapback]97143[/snapback][/align]szerintem ez az patch maga a menyország neked… )
Amennyiben van rá idõd, nézz rá, arra neki/nekünk már nem nagyon van energiánk, viszont tényleg szükség van lektorálásra…postold be pls oda a legujabb hibabejelentobe is.
ez a hiba fennall regebb ota, de neha „magatol” megjavul. tobbunknel elofordult.
[align=right][snapback]97156[/snapback][/align]hm. a véletlen megjavulás ilyen szinten nem minõsül üdvözítõ megoldásnak…
„találtam jobbat”
🙂 jobbat? Fogalmazzunk úgy más hibával rendelkezõt… 😀 (gondolom csaba voltál…) 😀
nesze. negatív, kritizáló hozzáállás… 😀szerk: postoltam a hibát…
-
SzerzőBejegyzés