Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,971-2,980 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Debian Sarge #1983993
    Bbt
    Felhasználó

      tovis:
      „Ja, köszönöm Bbt!”
      nem azért mondtam… 🙂

      „Szal kicsit kezd elmenni a dolog a windowsos installok felé, már csak az hiányzik hogy bekérjen egy öles regisztrációs kódot – mire vágyhatnak még a windows imádók? :P”
      hogy felszarvazzák õket… hosszan… 😀

      Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984182
      Bbt
      Felhasználó

        Mér,nem magyar ?

        Jah, a Mambo fordítása rengeteg kívánnivalót hagy maga után. Igyexem javítgatni… 😆
        [align=right][snapback]97418[/snapback][/align]

        biztos magyar, de nincs fent.
        az volt a hibaüzenet… 🙂

        Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983871
        Bbt
        Felhasználó
          Hozzászólás: Debian Sarge #1983991
          Bbt
          Felhasználó

            Nem tudom ki volt a bölcs kinek eszébe jutott! Mindenesetre a „netinst” nagyonszépen lefutott, fenn van a szép csili-vili sarge, csak az alap, lehúztam a 2.4.27 kernelt megyek konfigolni.
            [align=right][snapback]97391[/snapback][/align]

            khmm… khmm…:

            :blink:  :blink:  :blink:  nem értem… sarge-os netinstall cdvel gond nélkül telepítek rtl8139-es kártyával.
            melyik sarge telepítõ?
            [align=right][snapback]97043[/snapback][/align]

            :blush: :blush: :blush:

            „De nem bírom megállni szó nélkül…”

            igen, nekem se tetszik sok minden. pl nálam a grubot is kérdés nélkül tolta fel..

            Hozzászólás: Friss Debian belovese #1983869
            Bbt
            Felhasználó

              zehyo:
              „Ezek szerint neked sem jó? Akkor nem az én készülékemben van a hiba. Ez is valami…”
              hm. a locales-t UTF8ra állítva az xtremben megjelenik minden jól. etermben nem, ott csak az ISO8859-2 ad jó ékezetes karaktereket. „normál” konzolon, meg nem használom…

              Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984176
              Bbt
              Felhasználó
                Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984175
                Bbt
                Felhasználó

                  Gratula! szép lett, meg minden. A jóságát meg majd teszteljük tovább… 🙂

                  Hozzászólás: UHU 1.1.1 Fagyi #1983349
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Hy !!!

                    UHU 1.1.1 disztrot használok 2.4.24-7 kernellel.
                    A problem az lenne, hogy a linux tökéletesen lefagy, amikor az egyik initbõl a másikba lépne, így sajnos a kikapcsolás/újraindítás mûveleteknél is. A GRUB hiba nélkül indítja a rendszert „init 3”-ban, így azzal nem lehet gond és az 1.0-ás disztronál sem jelentkezett a probléma. Még kezdõ vagyok és nem tudtam rá lépni semmit, ezért minden segítõkész reakciónak örülnék.
                    Elõre is köszönöm.  🙂
                    [align=right][snapback]96062[/snapback][/align]

                    milyen videokártyád van? véletlen nem nVidia?

                    Hozzászólás: Linux kernel forditás magyarra #1976287
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Ha csak ez hiányzik!

                      „Válaszd ezt az opciót, ha a számítógéped szabványos PC, vagy PC komtatibilis.”
                      (Ha nem írtam el, akkor ez van a képen.)
                      [align=right][snapback]97143[/snapback][/align]

                      szerintem ez az patch maga a menyország neked… )
                      Amennyiben van rá idõd, nézz rá, arra neki/nekünk már nem nagyon van energiánk, viszont tényleg szükség van lektorálásra…

                      Hozzászólás: Email értesítés +avatar #1980420
                      Bbt
                      Felhasználó

                        postold be pls oda a legujabb hibabejelentobe is.
                        ez a hiba fennall regebb ota, de neha „magatol” megjavul. tobbunknel elofordult.
                        [align=right][snapback]97156[/snapback][/align]

                        hm. a véletlen megjavulás ilyen szinten nem minõsül üdvözítõ megoldásnak…

                        „találtam jobbat”
                        🙂 jobbat? Fogalmazzunk úgy más hibával rendelkezõt… 😀 (gondolom csaba voltál…) 😀
                        nesze. negatív, kritizáló hozzáállás… 😀

                        szerk: postoltam a hibát…

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,971-2,980 / 4,322