Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mit ír ki apt-get -f installra?
postold ide.A hibaüzenet pedig:
Code:>>> sudoers file: syntax error, line 14 <<< sudo: parse error in /etc/sudoers near line 14Az a baj, h nem nagyon értek ehhez 🙁
[align=right][snapback]96900[/snapback][/align]a syntax error oka szerintem az idézõjel a PATH két végén a 14.ik sorban…
kezd itt egy kicsit káosz lenni.
legyetek oly drágák nyissatok_új_topicot!
már lassan nem tudom kinek az nvidiája mit csinál!persze ez már izlés kérdése, de én spec egy db. debian.inf.elte.hu sort hagytam bent, + kikommentezve egy bme.hu címet… nagyon jó így is… nem kell mindíg a külföldieket utánozni… 🙂
akkor talan a sideset kene megprobalni, bar imho eleg eselytelen a dolog;
[align=right][snapback]96567[/snapback][/align]hát egy két oldallal korábban volt itt minden egybe, úgyhogy talán elketyeg így is. persze lehet tényleg nem a stabilt kéne. az ottani csomagok lassan már nagyon stabilak lesznek… 🙂 próba szekerce…
mibaj van az ardourral? 🙂
apt-get install ardour-gtk 😉
[align=right][snapback]96767[/snapback][/align]semmi. béna vagyok ahhoz, hogy két hangkártyát beletoljak a libjack képibe. majd ha szorít a meló, rájövök hogy kell.
viszont ne adjuk fel ezt a fordítás dolgot. átrágom magam rajta, végül is vesztenivalóm nem nagyon van… 🙂
a linuxgamers.net hozta le a linket ( http://www.linux-gamers.net/modules/news/a…php?storyid=547 ), erdemes atfutni:
http://www.linuxquestions.org/questions/t253027.html
[align=right][snapback]96819[/snapback][/align]köszi. tanulságos volt…
Kösz, ismerem.
Idõt nem tudnál linkelni? Vagy valakit, aki elmegy helyettem dolgozni?
[align=right][snapback]96965[/snapback][/align]Egy jó fizetésért cserébe szívesen elmegyek… 🙂 Mit kellene csinálni? 🙂
Most, hogy pontoisan elolvastam, lehet az a baj, hogy több forrás is benne van a sources list-ben?
[align=right][snapback]96718[/snapback][/align]Majdnem.
két dologra is válaszolnék:
1. (azt hiszem volt kérdés) ha az URL elõtt hit van, akkor „lekérdezi” a Packages.gz-t. amennyiben változást talál az utolsó lekérdezés óta, akkor gyorsan megbirtokolja az újat. (GET) ezért van két sor. (ha jól tudom md5 alapján csinálja, javítsanak ki az okosabbak, ha nem.)2. (maga a kérdésed):
W: Duplicate sources.list entry http://non-us.debian.org stable/non-US/main Packages (/var/lib/apt/lists/non-us.debian.org_debian-non-US_dists_stable_non-US_main_binary-i386_Packages)(duplicate: meggkettõz, másol, sokszorosít.
duplicate filename: duplikált file.
(Sztaki angol szótár)
)
a sources.list vár javításra, két bejegyzés is egy helyre mutat. postold, vagy ha tudod javítsd ki… 🙂😆
Figy, ez egy sima megmagyarázhatatlan bug.
Más distro-n simán felmegy.
[align=right][snapback]96708[/snapback][/align]Nem hiszem. sima és megmagyarázhatatlan bugok vannak, de azok nem úgy indulnak, hogy:
============ Checking for X11 ============
Result is: no…
elolvastad a függõségeit, mielõtt nekiugrottál volna?
A hiba nem a készülékben van… 🙂Lázár: „nem mdk bug de mind1 , nem osztom a véleményem killall -al, nem kell egy usernak hacker-nak lenni hogy mûködjön a gépe, viszont célszerû volna, ha tákékozódna a rendszerrõl, a programokról, és a csomagokról……”
igazad van, ne legyen mindenki power user, viszont sajnos ha ne az, igen nehezen csinál biztonságos rendszert. Mûködõt még csak csak, mert addig tekergeti amíg jó nem lesz. Utána viszont el van telve vele, az hagyján hogy mennyire vírusos, a vírusértesítõs levelek meg spam szinten mennek a világba, de ráadásul még azt sem vszi észre, hogy valaki más használjaa gépét… -
SzerzőBejegyzés