Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kandalf:
„Nosza: akkor megin’ pontokba szedem 🙂
2. Evolution valtashoz meg annyit: altalaban, ha vmi radikalis verziovaltas tortenik barmelyik kedvenc LiNUXomban, akkor a regi felhasznaloi konyvtaramat atnevezem az uj rendszer installja elott es a mexokott felhasznaloi nevvel letrehozom „magamat” ujra, aztan szepen aprankent atpakolok mindent az uj /home-dir-be (ugyanis 1x egy KDE-valtas ugy osszekevert mindent, hogy…). Tehat: most is a regi /home-dir-bol gondoltam importalni az Evolution cuccokat, ezek szerint elso inditas elott at kell tennem a /home/…/evolution konyvtarat es majd automatice helyere rak mindent :rolleyes:”
még azt se kell, elsõ indulásnál szólni fog, hogy máshol lesznek a dolgaid, a régebbit meg békénhagyta, csak importált belõle. de ha gondolod mentsd le nyugodtan…„4. NVidia legujabb drivere gondolom jo lesz, mivel a README-jeben is emlitik a javitott 2.6-os kernel tamogatast”
mondjuk az ráfért… 🙂„5. a tovabbi teszthez marad a VMware-s megoldas, mert az ISDN-modul hianya miatt nem tok netezni (mint eddig egyetlen betaval sem!!)”
esetleg csináj neki egy 3g partíciót, és ne szenvedj a vmwareval…„(tudom, nem idevalo kerdes: vajh’ mit szedhetett ossze a w*nxp-m sp2-vel? ha netezek akkor valtakozo idotartammal ugy elszall, mint a… ujraindul, stb. ezert+masert sem szeretem a netezést w*n alatt)”
így jártál…Hat nemtom. Szerintem abszolut nem meredek dolog.
Irhatnal a kernel forgatasrol akar 😀 😀
Szerintem akik elolvassak ott az egyetemen, hatast dobnak
a rendszermag kicserelese egy masikra,
amit raadasul gepre szabva te forditasz le C forraskodbol.
😉 😉 😆 😆
[align=right][snapback]95614[/snapback][/align]azért a kernelforgatásba nagyon bele kéne mászni, hogy elég legyen egy diplomamunkának…
Hehe, az 1.8-as mûködik 😀
köszi bbt!!!!!nem tudom, hogy az 1.7-nek mi baja volt a cpp-vel :blink:
Mégse kell azt a másik plugint használnom 😀
[align=right][snapback]95617[/snapback][/align]hiába no… nagyon tudok… 😀
sziasztok
„tök kezdõ linuxos vagyok és az ámítógéphez sem értek,
most viszont úgy adódott hogy beszereztem egy újat, amin
fedora core 2 fut. azt sem tudom hogy mi van. a winfossal már
kezdtem képbe lenni ,”
Szia!
elsõ körben nézz körül. itt a fórumban a jól láthatóan kezdõk által indított topicokban.
próbáld meg egyesével a kérdéseket,úgy a válaszból is többet tanulsz.„most meg egy mp3-at sem tudok meghalgatni „
keress egy xmms nevû lejátszót, az a te embered.
„vagy egy filmet megnézni. tudnátok abban segíteni, hogy hol lehet letölteni
DVD lejátszó és író,DIVX,MPEG,AVI,ASF,WMV…lejátszó programokat. „
erre meg egy mplayer vagy a xine kell neked, inkább a elõbbi.nyiss egy konsolet, írd be: xmms és enter. a. elindul, b. nem..
ugyanez az mplayerrel, bár ott inkább: gmplayer.elõre is köszönet:pakistan
a legjobb lenne, ha indítanál egy topicot, sok kérdésed lesz még.
keress itt: http://tldp.fsf.hu/HOWTO/HOWTO-INDEX/
olvasd el a netikettet (biztos ami biztos…:) ): http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…opic=9817&st=45http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=92888
innen szedtem le az 1.8-t, lement a config, bár kicsit köhögött mindenféle ‘gaim’-et keresve, ami nem volt fent…
passz…Senki?
Most az usbview security device-ként érzékeli 🙁
[align=right][snapback]95547[/snapback][/align]bocsi, nincs olyanom, így nem foglalkoztam vele. windows alatt volt egy barátomnak ilyen problémája, ott egyszerûen leformáztuk. esetleg ez nálad is mûködhet, vagy próbáéj meg egy fscheck-et, checkdisket. legalább pótolhatatlan anyagok?
sevi:
egyébként a sanity jelentése: józan ész, józanság…
🙂 aktuális.
nincs valami readme abban a cuccban? dobj ide egy linket, honnan szedted le, megnézem. ne mondjátok, hogy csak a szám jár… 🙂Nem vagyok én mazochista!
Elég titeket olvasnom!
[align=right][snapback]95555[/snapback][/align]Pedig akad itt néhány kakukktolyás hozzászólás is… 🙂
egyébként ezt ismered?:
http://www.os-cillation.com/article.php?sid=37szerk.. közben felraktam.
nagyon állat… -
SzerzőBejegyzés