Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,021-3,030 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU-Linux 1.2-beta2 (Ketchup) #1982450
    Bbt
    Felhasználó

      kandalf:
      „Nosza: akkor megin’ pontokba szedem 🙂
      2. Evolution valtashoz meg annyit: altalaban, ha vmi radikalis verziovaltas tortenik barmelyik kedvenc LiNUXomban, akkor a regi felhasznaloi konyvtaramat atnevezem az uj rendszer installja elott es a mexokott felhasznaloi nevvel letrehozom „magamat” ujra, aztan szepen aprankent atpakolok mindent az uj /home-dir-be (ugyanis 1x egy KDE-valtas ugy osszekevert mindent, hogy…). Tehat: most is a regi /home-dir-bol gondoltam importalni az Evolution cuccokat, ezek szerint elso inditas elott at kell tennem a /home/…/evolution konyvtarat es majd automatice helyere rak mindent :rolleyes:”
      még azt se kell, elsõ indulásnál szólni fog, hogy máshol lesznek a dolgaid, a régebbit meg békénhagyta, csak importált belõle. de ha gondolod mentsd le nyugodtan…

      „4. NVidia legujabb drivere gondolom jo lesz, mivel a README-jeben is emlitik a javitott 2.6-os kernel tamogatast”
      mondjuk az ráfért… 🙂

      „5. a tovabbi teszthez marad a VMware-s megoldas, mert az ISDN-modul hianya miatt nem tok netezni (mint eddig egyetlen betaval sem!!)”
      esetleg csináj neki egy 3g partíciót, és ne szenvedj a vmwareval…

      „(tudom, nem idevalo kerdes: vajh’ mit szedhetett ossze a w*nxp-m sp2-vel? ha netezek akkor valtakozo idotartammal ugy elszall, mint a… ujraindul, stb. ezert+masert sem szeretem a netezést w*n alatt)”
      így jártál…

      Hozzászólás: Diplomamunka #1981625
      Bbt
      Felhasználó

        Hat nemtom. Szerintem abszolut nem meredek dolog.
        Irhatnal a kernel forgatasrol akar  😀  😀
        Szerintem akik elolvassak ott az egyetemen, hatast dobnak
        a rendszermag kicserelese egy masikra,
        amit raadasul gepre szabva te forditasz le C forraskodbol.
        😉  😉  😆  😆
        [align=right][snapback]95614[/snapback][/align]

        azért a kernelforgatásba nagyon bele kéne mászni, hogy elég legyen egy diplomamunkának…

        Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980681
        Bbt
        Felhasználó

          Hehe, az 1.8-as mûködik 😀
          köszi bbt!!!!!

          nem tudom, hogy az 1.7-nek mi baja volt a cpp-vel :blink:

          Mégse kell azt a másik plugint használnom 😀
          [align=right][snapback]95617[/snapback][/align]

          hiába no… nagyon tudok… 😀

          Hozzászólás: fedora core2 #1956380
          Bbt
          Felhasználó

            sziasztok
            „tök kezdõ linuxos vagyok és az ámítógéphez sem értek,
            most viszont úgy adódott hogy beszereztem egy újat, amin
            fedora core 2 fut. azt sem tudom hogy mi van. a winfossal már
            kezdtem képbe lenni ,”
            Szia!
            elsõ körben nézz körül. itt a fórumban a jól láthatóan kezdõk által indított topicokban.
            próbáld meg egyesével a kérdéseket,úgy a válaszból is többet tanulsz.

            „most meg egy mp3-at sem tudok meghalgatni „

            keress egy xmms nevû lejátszót, az a te embered.

            „vagy egy filmet megnézni. tudnátok abban segíteni, hogy hol lehet letölteni
            DVD lejátszó és író,DIVX,MPEG,AVI,ASF,WMV…lejátszó programokat. „
            erre meg egy mplayer vagy a xine kell neked, inkább a elõbbi.

            nyiss egy konsolet, írd be: xmms és enter. a. elindul, b. nem..
            ugyanez az mplayerrel, bár ott inkább: gmplayer.

            elõre is köszönet:pakistan

            a legjobb lenne, ha indítanál egy topicot, sok kérdésed lesz még.
            keress itt: http://tldp.fsf.hu/HOWTO/HOWTO-INDEX/
            olvasd el a netikettet (biztos ami biztos…:) ): http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…opic=9817&st=45

            Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980678
            Bbt
            Felhasználó

              http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=92888

              innen szedtem le az 1.8-t, lement a config, bár kicsit köhögött mindenféle ‘gaim’-et keresve, ami nem volt fent…
              passz…

              Hozzászólás: Pen drive superblock #1982828
              Bbt
              Felhasználó

                Senki?

                Most az usbview security device-ként érzékeli 🙁
                [align=right][snapback]95547[/snapback][/align]

                bocsi, nincs olyanom, így nem foglalkoztam vele. windows alatt volt egy barátomnak ilyen problémája, ott egyszerûen leformáztuk. esetleg ez nálad is mûködhet, vagy próbáéj meg egy fscheck-et, checkdisket. legalább pótolhatatlan anyagok?

                Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980676
                Bbt
                Felhasználó

                  sevi:
                  egyébként a sanity jelentése: józan ész, józanság…
                  🙂 aktuális.
                  nincs valami readme abban a cuccban? dobj ide egy linket, honnan szedted le, megnézem. ne mondjátok, hogy csak a szám jár… 🙂

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969845
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Nem vagyok én mazochista!
                    Elég titeket olvasnom!
                    [align=right][snapback]95555[/snapback][/align]

                    Pedig akad itt néhány kakukktolyás hozzászólás is… 🙂

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1969842
                    Bbt
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: XFce – xmms #1982519
                      Bbt
                      Felhasználó

                        egyébként ezt ismered?:
                        http://www.os-cillation.com/article.php?sid=37

                        szerk.. közben felraktam.
                        nagyon állat…

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,021-3,030 / 4,322