Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Reszemrol lezarva.Csak a topik ne legyen 😀
[align=right][snapback]95537[/snapback][/align]menj és könyörögj killallnak… 🙂
Apropó! vizsla kérlek, te már bizots tudod mi a rosseb az ha jön egy levél a forumtól hogy „KKK” – ugye ez most nem szegény édesanyámról szól? 🙁
[align=right][snapback]95520[/snapback][/align]ha a fórumkövetésre gondolsz, akkor nem mûködik jól. javítása az új engine alatt várható.
Ma én vagyok a magyar hangja:
FejQ3:
„Na szoval a Guestes hozza szolasom nem azert tortent mert feltelen anonimakartam lenni ,de killall hozza szolasaim es mas disztribek pocskodiazasa ,miatt annyira felkaptam a vizet nem figyleven arra be vagyok e jelentkezve.Kessob korrigaltam.”
sokan felejtik el, utána illik szólni hogy te voltál.„Ha igazabol killalat szerettem volna bantani azt ha jol tudom mar elozo topickba is megtettem sajat nevemen.Amit irok vallaom.”
bánthatod, de akkor inkább kívánj neki egy áramszünetet kernelforgatás végére, annak több értelme lenne.„Bbt te hozza szolasaiddal semmi gondom sose volt ,sot rengeteget tanultam belole.”
🙂 Dagad a mellem…„Termeszeresen en is BOCSANATOT kerek mindenkitol akiket a hozza szolasommal terheltem de ugy erzem es ha jol is tudom killallnak mar mas is elmondta hogy egy MODERATORNAK nem igy kellen vislekedni,igy is kevesen vagyunk es belole nem feltetlen a segitokeszseg arad.”
hm. ha egy debianos topicban hangzott volna el az a source.list valószínüleg belefejelek a monitorba a röhögéstõl. Itt feltételezve, hogy ez komoly (mint utóbb kiderül nem az) én is dobtam egy hátast, mert három distet összekeverni (ráadásul egy negyedik alatt) hát ez tényleg elég szánalmas lenne…ettõl függetlenül lehet killallt nem szeretni, de fölösleges beszólni neki. fõleg ilyenért :rolleyes: Szeretni a barátodat/barátnõdet/pingvinedet kell…
tudod nem azért olvassuk az Ubuntus topicokat, hogy feltétlen fikázzuk, hanem mivel debian alapú, tudunk/tudnánk segíteni is… Pesze néha nézünk nagyot.
mindegy.
zárjuk le ezt a kérdést, értelme semmi.
(úgyis jön még killall és elmond majd mindennek, és te válaszolsz és õ is, és flame ezerrel, és le lesz zárva a topic. azt meg nem akarjuk, mert másról szól.)Hát magyarul biztosan okt, angolul nem.
Date paranccsal kilistázza, a mostanit. (Végigszaladni a 12-õn nem ügy.)
Egyébként esetleg php könyvek…
[align=right][snapback]95514[/snapback][/align]jogos. mellényúltam. Oct
akkor mégsem segítettem… B)Valyon hokl lehet ez a forrásokban (gondolom kernel)? 🙂
Végül is úgy tûnik nem muszály precízen összehasonlítgatni, de nyugodtabb lennék!
[align=right][snapback]95508[/snapback][/align]Jan,Feb,Mar, Apr,May, Jun, Jul,Aug,Sep, Okt,Nov,Dec
ezt spec. nem onnan vettem, hanem egy fórum hozzászólásaiból…
Lehet, hogy nem mindegyik stimmel, de ha már megy a szervíz, legfeljebb a hibás hónapnál nyafog egy kört, akkor átírod ami rosz, bár szerintem ezek jók.
ha gondolod: állítgasd át a géped óráját, és kérd le a dátumot… 😀 (bocs… nem volt jó vicc.)Gery:
„Oks, oda rakhatom az usr-t is?”
elég perverz ötlet…
nem merném megtenni, de végül is az fstabban megadhatod, hogy az mit mountoljon a /usr alá. A gáz akkor van, ha elõbb van szüksége a rendszernek rá, minthogy felmountolta volna, bár talán még ezt is ki lehet védeni vmi boot opcióval.
szerintem ne kísérletezz vele, vagy várd meg egy nálam hozzáértõbb segítségét…„Hát a videó kártyámnak a drivere rpm, de ati.com on nincs meg máshogy :(„
és már néhányszor leírták, hogy kell ezt az rpm cuccot felrakni…
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=Search&f=6Van valami csomag, ami segítségével lehet változtatni a kártya teljesítményét asszem.
[align=right][snapback]95497[/snapback][/align]jogos:
nvclock – Allows you to overclock your nVidia card under GNU/Linux
nvclock-gtk – Allows you to overclock your nVidia card under GNU/Linux
bár lehet ez csak fölfele tudja 😀
nézd meg megvan-e UHU csomagban.király 🙂
sikerült reprodukálni a hibaüzenetet, nálam is ugyanitt száll el, van tippem is, mindjárt jövök.szerk.: nos itt vagyok…
A probléma megvan, a megoldása még nincs.
az INSTALL -fileban van egy ilyen rész:Code:Dependencies
============You will need following libraries and programs to successfully
compile verlihub:* gcc version >= 3.2
* libmysqlXX-devel where XX is a version number
(i’m using version of mysql 3.23 and later, for me xx is 12)
* libpcre0-devel or libpcre1-devel
* (optional but useful) GeoIP (I downloaded it from here:
http://gentoo.oregonstate.edu/distfiles/GeoIP-1.2.1.tar.gz )
* if you use slackware linux make shure you have a verion >= than mysql-4.0.20You do not need to continue reading until you have all (non-optional) dependecies.
biztos elolvastad, különben RTFM 🙂
majd a ./configure biztosan kilökött neked is egy ilyen részt (nem a legvégén van):
Code:ecking for noapos_mysql… ./noapos_mysql
checking for MYSQL CFLAGS… ./noapos_mysql: line 1: mysql_config: command not foundchecking for MYSQL LIBS… ./noapos_mysql: line 1: mysql_config: command not found
checking for MYSQL VERSION… ./noapos_mysql: line 1: mysql_config: command notfound
checking for MYSQL – any version… yes
adding to CXXFLAGS
adding to LDFLAGS
checking for noapos_pcre… ./noapos_pcre
checking for PCRE CFLAGS… ./noapos_pcre: line 1: pcre-config: command not foundchecking for PCRE LIBS… ./noapos_pcre: line 1: pcre-config: command not found
checking for PCRE VERSION… ./noapos_pcre: line 1: pcre-config: command not found
ha jobban megnézzük, arra hívja fel figyemet, hogy nem találja az mysql-develt és a libpcre cuccot. ugyan nem száll el hibával, de itt a lényeg.
ugyanis amikor fordít, ha jól megnézed a mysql cuccok értelmezésén száll el.:.
.
.
cconfmysql.h:166: error: parse error before `row’
cconfmysql.h:166: error: missing ‘;’ before right brace
cconfmysql.h:168: error: semicolon missing after declaration of `
nConfig::cConfMySQL::ufLoad’
cconfmysql.h:169: error: two or more data types in declaration of `operator()’
cconfmysql.h: In member function `nConfig::cConfMySQL::ufLoad
nConfig::cConfMySQL::operator()(nConfig::cConfigItemBase*)’:
cconfmysql.h:170: error: `mRow’ undeclared (first use this function)
cconfmysql.h:170: error: (Each undeclared identifier is reported only once for
each function it appears in.)
cconfmysql.h:170: error: `i’ undeclared (first use this function)
cconfmysql.h: At global scope:
cconfmysql.h:178: error: parse error before `public’
cconfmysql.h:186: error: ISO C++ forbids declaration of `db_iterator’ with no
type
cconfmysql.h: In function `int nConfig::db_iterator(nConfig::cConfMySQL*)’:
cconfmysql.h:186: error: only constructors take base initializers
cconfmysql.h:186: confused by earlier errors, bailing out
make[2]: *** [cban.lo] Error 1
make[2]: Leaving directory `/home/bbt/verlihub-0.9.8b/src’
make[1]: *** [all-recursive] Error 1
make[1]: Leaving directory `/home/bbt/verlihub-0.9.8b’
make: *** [all] Error 2imho. fel kéne rakni a neki kellõ dolgokat. debian csomagban nem találtam õket, valószínüleg azt is le kell fordítani hozzá. Ha nem gond, ennek most nem állok neki. 🙂 szólj ha megvannak a cuccok.
ok. rajta vagyok.
-
SzerzőBejegyzés