Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,051-3,060 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980660
    Bbt
    Felhasználó

      Bocs mindenki mástól.

      próbáljátok ki ezt a tükröt is, nálam csak ez az egy van bent a source.listben, elég stabil:

      deb http://ftp.bme.hu/OS/Linux/dist/debian/ unstable main non-free contrib

      Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980659
      Bbt
      Felhasználó

        killall te csak aezrt csinalod hogy fikazhasd?Mintha Debiannal nem ez lenne. Sid Sarge Woody.Annyira szanalmas vagy,vard meg fellowot hatha jon majd .O segit neked mint mar valaki emlitette
        [align=right][snapback]95403[/snapback][/align]

        Ja még valami, igazából ezen kaptam fel a vizet elsõre: Ha már beszólsz valakinek, legalább annyi arcod legyen, hogy belogolsz/aláírod a neved! Gondolom nem most vagy itt elõször.

        Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980658
        Bbt
        Felhasználó

          killall te csak aezrt csinalod hogy fikazhasd?Mintha Debiannal nem ez lenne. Sid Sarge Woody.Annyira szanalmas vagy,vard meg fellowot hatha jon majd .O segit neked mint mar valaki emlitette
          [align=right][snapback]95403[/snapback][/align]

          Hozzászólás: Egy csokor kérdés #1979814
          Bbt
          Felhasználó

            tudom furcsa ez nekifutásból de csak ez a problémám:)
            [align=right][snapback]95369[/snapback][/align]

            jó neked. Milyen dektop?
            jobb egérgomb törlés?
            ill. ha az a „kuka” volt akkor lehet h. kicsit problémásabb lesz, viszont nem olyan rég írták a fórumon, keress rá.

            Hozzászólás: Linux LIVE! #1982633
            Bbt
            Felhasználó

              ja és a proci caleron 2.4
              [align=right][snapback]95366[/snapback][/align]

              :rolleyes: Nem fogod elhinni: 2.4 Celeron procival nem lesz baj.
              Az ATI driverekkel minden linux ugyanúgy áll, bár ha jól emlékszem 9600ok mûködnek. vagy csak egy részük., ill. ez az 5.1 hangártyáról egy kicsit bõvebb info kéne, bár valószínüleg menni fog. mindegyik alatt. gáz lehet a nyomtatóddal, bár nem írtad, hogy lenne

              Hozzászólás: Linux LIVE! #1982631
              Bbt
              Felhasználó

                Egyátalán hol-honnan tudok linuxot beszerezni?Live cdt a softverbázisrol letöltöttem,már az uhu live 2.1 is müködik.de igazábol a slax nyerte el a tetszésemet a LVE változatok közül.De a telepithetö változatok közül melyiket javasoljátok az XP mellé 2.-nak egy kezdönek ami azért JOl használhato a már elözökben felsorolt

                Hozzászólás: software downloads #1981030
                Bbt
                Felhasználó

                  apt-get 🙂

                  Hozzászólás: Notebookot, de melyiket? #1982030
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Mit gondoltok errõl? Elmenne rajta az ami nekem kellene? Elvileg van benne majdnem minden, amire szükségem lehet nem? A CD-

                    Hozzászólás: egér beállítás (címszó: mouse) #1982128
                    Bbt
                    Felhasználó

                      „köszönöm. minden sikerült, de hogy irjak drót=soros ?”
                      ezt fogalmazd meg emberi nyelven.

                      „és mit csináljak uhuban, hogy módosítani tudjam a „XF86Config” fájlt, mert a kedit nem enged elmenteni?”
                      próbáld meg rootként.

                      Hozzászólás: Meghót a nyomtató #1982703
                      Bbt
                      Felhasználó

                        🙂 csak nem hót meg…

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,051-3,060 / 4,322