Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Bocs mindenki mástól.
próbáljátok ki ezt a tükröt is, nálam csak ez az egy van bent a source.listben, elég stabil:
deb http://ftp.bme.hu/OS/Linux/dist/debian/ unstable main non-free contrib
killall te csak aezrt csinalod hogy fikazhasd?Mintha Debiannal nem ez lenne. Sid Sarge Woody.Annyira szanalmas vagy,vard meg fellowot hatha jon majd .O segit neked mint mar valaki emlitette
[align=right][snapback]95403[/snapback][/align]Ja még valami, igazából ezen kaptam fel a vizet elsõre: Ha már beszólsz valakinek, legalább annyi arcod legyen, hogy belogolsz/aláírod a neved! Gondolom nem most vagy itt elõször.
killall te csak aezrt csinalod hogy fikazhasd?Mintha Debiannal nem ez lenne. Sid Sarge Woody.Annyira szanalmas vagy,vard meg fellowot hatha jon majd .O segit neked mint mar valaki emlitette
[align=right][snapback]95403[/snapback][/align]tudom furcsa ez nekifutásból de csak ez a problémám:)
[align=right][snapback]95369[/snapback][/align]jó neked. Milyen dektop?
jobb egérgomb törlés?
ill. ha az a „kuka” volt akkor lehet h. kicsit problémásabb lesz, viszont nem olyan rég írták a fórumon, keress rá.ja és a proci caleron 2.4
[align=right][snapback]95366[/snapback][/align]:rolleyes: Nem fogod elhinni: 2.4 Celeron procival nem lesz baj.
Az ATI driverekkel minden linux ugyanúgy áll, bár ha jól emlékszem 9600ok mûködnek. vagy csak egy részük., ill. ez az 5.1 hangártyáról egy kicsit bõvebb info kéne, bár valószínüleg menni fog. mindegyik alatt. gáz lehet a nyomtatóddal, bár nem írtad, hogy lenneEgyátalán hol-honnan tudok linuxot beszerezni?Live cdt a softverbázisrol letöltöttem,már az uhu live 2.1 is müködik.de igazábol a slax nyerte el a tetszésemet a LVE változatok közül.De a telepithetö változatok közül melyiket javasoljátok az XP mellé 2.-nak egy kezdönek ami azért JOl használhato a már elözökben felsorolt
apt-get 🙂
Mit gondoltok errõl? Elmenne rajta az ami nekem kellene? Elvileg van benne majdnem minden, amire szükségem lehet nem? A CD-
„köszönöm. minden sikerült, de hogy irjak drót=soros ?”
ezt fogalmazd meg emberi nyelven.„és mit csináljak uhuban, hogy módosítani tudjam a „XF86Config” fájlt, mert a kedit nem enged elmenteni?”
próbáld meg rootként.🙂 csak nem hót meg…
-
SzerzőBejegyzés