Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
plz fejtsd ki… köszi.
[align=right][snapback]95288[/snapback][/align]bár nem nekem szólt:
Nagyon kicsik a betük.
1024×768 alatt hozzá kell dörgölõzni a monitorhoz.
A levél tényleg jó. 🙂Az van, h át akartam nevezni a nyomtatómat egy egyszeûbb névre, mert win-es géprõl is el akarom érni, és nem megy és gyááá…
De mind1, szal az UHU vezérlõkp-ban azóta, amióta állítgattam a nyomtatóbeállító-modul nem jön be, nyomtatni meg nem tok, pl a kmail elszállt, mikor próbálkoztam
hogy tudnám törölni a nyomtatóbeállításaimat?
[align=right][snapback]95316[/snapback][/align]böngészöben: [url url=http://localhost:631/admin]http://localhost:631/admin[/url]
esetleg írd ki csak az elsõt egy DVDre, a másikat meg majd felmountolod ISO formátumban.
Beszélni magyar a SLAX?
Mert mintha feltétel lenne ez is. Bár nem biztos, lehet, hogy rosszul értettem.
[align=right][snapback]95286[/snapback][/align]beszélni.
http://slax-hu.atw.hu/
bár még „béta”, de rettenetesen erõs.hat lehet, hogy a debianos javacsomaggal van a gaz, nekem a java.sun.com-rol van fent a legujabb, es eddig semmi rendellenes nem tortent meg..
[align=right][snapback]95243[/snapback][/align]kösz.
megpróbálom lehúzni, oszt meglássuk.nekem meg sosem fagyott.
milyen javat tettel fel hozza, ill. milyen lapot/stb szoktal nezni, ahova java kell?
(amugy mar van 1.0-rc4, asszem tegnapi upgradeben volt benne, bar nalad mashol lesz a hiba imho)
[align=right][snapback]95233[/snapback][/align]hm. passz.
tényleg rendszertelen, sokszor pl. a fórumtól száll el, de sokat vagyokitt, úgyhogy ez nem meglepõ.
java-virtual-machine ill. java1-runtime csomagok vannak fent, nem tudom milyen széria, nem írja ki. viszont minjárt ránézek apt-vel, lehet hogy fordítottam a két cuccot. :blush: bár nem valószínû. Ellenkezik az elveimmel… 🙂 🙂 🙂
ha találok más JAVA cuccot megnézem azzal is…ugyanezt ereztem tegnap, sztem nyugodtszivvel tedd meg…
[align=right][snapback]95236[/snapback][/align]szerintem jegyezzük meg, hogy rövid idõn belül ingyen lemásolja valaki neki legálisan, és zárd le a topicot… 🙂
Na tessék, most még az üzit sem tudom mellékelni… hogyan lehet xterm-, etermben lévõ szöveget kivágni?
thx
(amint rájövök mellékelem)
[align=right][snapback]95203[/snapback][/align]🙂 ez az egyelen dolog, ami kényelmi okokból indokolja a Konsolevagy a Gnometerminal használatát…
küld az üzenetet, érdekel a dolog.
sõt ha sikerül, csinálhatnál belõle egy csomagot is rögtön… 🙂Az elemet is ki lehet cserélni, sõt szokott mellette lenni hely külsõ elem csatlakoztatásra is…(két tüske.)
parajelenség… 🙂
a hiba az ön készülékében van? 🙂 -
SzerzőBejegyzés