Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,061-3,070 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1969835
    Bbt
    Felhasználó

      plz fejtsd ki… köszi.
      [align=right][snapback]95288[/snapback][/align]

      bár nem nekem szólt:

      Nagyon kicsik a betük.
      1024×768 alatt hozzá kell dörgölõzni a monitorhoz.
      A levél tényleg jó. 🙂

      Hozzászólás: Meghót a nyomtató #1982701
      Bbt
      Felhasználó

        Az van, h át akartam nevezni a nyomtatómat egy egyszeûbb névre, mert win-es géprõl is el akarom érni, és nem megy és gyááá…

        De mind1, szal az UHU vezérlõkp-ban azóta, amióta állítgattam a nyomtatóbeállító-modul nem jön be, nyomtatni meg nem tok, pl a kmail elszállt, mikor próbálkoztam
        hogy tudnám törölni a nyomtatóbeállításaimat?
        [align=right][snapback]95316[/snapback][/align]

        böngészöben: [url url=http://localhost:631/admin]http://localhost:631/admin[/url]

        Hozzászólás: UHU kiadása DVD-n #1982617
        Bbt
        Felhasználó

          esetleg írd ki csak az elsõt egy DVDre, a másikat meg majd felmountolod ISO formátumban.

          Hozzászólás: Linux LIVE! #1982627
          Bbt
          Felhasználó

            Beszélni magyar a SLAX?
            Mert mintha feltétel lenne ez is. Bár nem biztos, lehet, hogy rosszul értettem.
            [align=right][snapback]95286[/snapback][/align]

            beszélni.
            http://slax-hu.atw.hu/
            bár még „béta”, de rettenetesen erõs.

            Hozzászólás: Mozilla és Firefox fagyás #1982546
            Bbt
            Felhasználó

              hat lehet, hogy a debianos javacsomaggal van a gaz, nekem a java.sun.com-rol van fent a legujabb, es eddig semmi rendellenes nem tortent meg..
              [align=right][snapback]95243[/snapback][/align]

              kösz.
              megpróbálom lehúzni, oszt meglássuk.

              Hozzászólás: Mozilla és Firefox fagyás #1982544
              Bbt
              Felhasználó

                nekem meg sosem fagyott.
                milyen javat tettel fel hozza, ill. milyen lapot/stb szoktal nezni, ahova java kell?
                (amugy mar van 1.0-rc4, asszem tegnapi upgradeben volt benne, bar nalad mashol lesz a hiba imho)
                [align=right][snapback]95233[/snapback][/align]

                hm. passz.
                tényleg rendszertelen, sokszor pl. a fórumtól száll el, de sokat vagyokitt, úgyhogy ez nem meglepõ.
                java-virtual-machine ill. java1-runtime csomagok vannak fent, nem tudom milyen széria, nem írja ki. viszont minjárt ránézek apt-vel, lehet hogy fordítottam a két cuccot. :blush: bár nem valószínû. Ellenkezik az elveimmel… 🙂 🙂 🙂
                ha találok más JAVA cuccot megnézem azzal is…

                Hozzászólás: Suse 9.2 már megjelent! #1982483
                Bbt
                Felhasználó

                  ugyanezt ereztem tegnap, sztem nyugodtszivvel tedd meg…
                  [align=right][snapback]95236[/snapback][/align]

                  szerintem jegyezzük meg, hogy rövid idõn belül ingyen lemásolja valaki neki legálisan, és zárd le a topicot… 🙂

                  Hozzászólás: XFce – xmms #1982515
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Na tessék, most még az üzit sem tudom mellékelni… hogyan lehet xterm-, etermben lévõ szöveget kivágni?
                    thx
                    (amint rájövök mellékelem)
                    [align=right][snapback]95203[/snapback][/align]

                    🙂 ez az egyelen dolog, ami kényelmi okokból indokolja a Konsolevagy a Gnometerminal használatát…
                    küld az üzenetet, érdekel a dolog.
                    sõt ha sikerül, csinálhatnál belõle egy csomagot is rögtön… 🙂

                    Hozzászólás: pontos idõ szolgáltatás #1982183
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Az elemet is ki lehet cserélni, sõt szokott mellette lenni hely külsõ elem csatlakoztatásra is…(két tüske.)

                      Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970799
                      Bbt
                      Felhasználó

                        parajelenség… 🙂
                        a hiba az ön készülékében van? 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,061-3,070 / 4,322