Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,071-3,080 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse 9.2 már megjelent! #1982480
    Bbt
    Felhasználó

      Meg tudja mondani valaki, miért nem tetszik nekem ez a post?

      Olyan törölnikék ingerem támad tõle…
      [align=right][snapback]95219[/snapback][/align]

      jogos a kérdés… :rolleyes:

      Hozzászólás: sb pci 128 gáz! #1981042
      Bbt
      Felhasználó

        Senki nem tud hozzá szólni értelmeset az elõzõ kérdésemhez?
        [align=right][snapback]95068[/snapback][/align]

        csak tipp: keress egy mixert amelyik tudja ezt.

        Hozzászólás: Help #1977071
        Bbt
        Felhasználó

          >> Unable to find the Ncurses libraries.
          >>
          >> You must install ncurses-devel in order
          >> to use ‘make menuconfig’
          [align=right][snapback]95055[/snapback][/align]

          libncurses

          fellow.linuxforum.hu – kernel felkonfig.
          elolvasni.

          Hozzászólás: Telepítés fordítás + VerliHUB #1981319
          Bbt
          Felhasználó

            Nem tudom…Mindent feltettem ami kellett neki..
            [align=right][snapback]95043[/snapback][/align]

            cak egy tipp: debian desktop kialakítása:

            Code:
            Programok forrásból

            milyen csomagokra lesz szükség?
            ‘build-essential’ = biztosítja a fordításhoz szükséges alapvetõ csomagok meglétét (libc6-dev, gcc, g++, make, dpkg-dev);
            ‘auto-apt’ = ha egy program egy nem létezõ állományt akar elérni, akkor kikeresi a megfelelõ csomagot és felajánlja a telepítését; (a megfelelõ mûködéséhez a következõ csomagokat telepítsd fel: sudo wget dpkg-dev libgtk-perl; csak x alatt mûködik rendeltetés szerint); a felajánlás lehet egy vagy több csomag, utóbbi esetben érdemes megnézni az „info” alatt melyiket érdemes választani; ha nem ismered, mire való az adott csomag, akkor is érdemes elolvasni az „info”t; ha bizonytalan vagy: nyomj mindenre „install’;

            Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970792
            Bbt
            Felhasználó

              Köszi a segítséget mindenkinek. Mindent kipróbáltam, amit ajánlottatok, de semmi sem segített.

              Hozzászólás: Sleki 10 USB-s egér nem megy #1982328
              Bbt
              Felhasználó

                segít, csak a device más.
                illetve ha xorg, meg kéne nézni annak is a configját.
                feltéve hogy ez a baj, és az USB alapból megy/jól megy. bár „gyári” kerneleknél szokott…

                esetleg pomm?

                bkoppi: segíts nekünk… 🙂

                Hozzászólás: XP kódfeltörés #1982386
                Bbt
                Felhasználó

                  eltévedtél.
                  Ez a Linuxfórum.hu

                  te ide akartál menni:
                  http://forum.index.hu/forum.cgi?a=f&f=11
                  például…

                  Hozzászólás: Sleki 10 USB-s egér nem megy #1982326
                  Bbt
                  Felhasználó

                    „mindegy, mert slack alatt xorg van.”

                    Hozzászólás: nvidia driver nem megy fel! #1979343
                    Bbt
                    Felhasználó

                      ATInál sem sokkal bonyolultabb, csak ott át kell írni az XF86Configot is
                      [align=right][snapback]95033[/snapback][/align]

                      hm. nvidiánál is fordíthatsz te magad modult hozzá (ld. fentebb) úgy talán kicsit nehezebb.

                      egyébként egyik sem nehéz, mégis tele van a fórum nvidiás/ATIs topicokkal…

                      Hozzászólás: Sleki 10 USB-s egér nem megy #1982322
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Na a problémám hogy amikor bekapcsolom a gépet és nem  a WINDOWS-T HASZN

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,071-3,080 / 4,322