Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Meg tudja mondani valaki, miért nem tetszik nekem ez a post?
Olyan törölnikék ingerem támad tõle…
[align=right][snapback]95219[/snapback][/align]jogos a kérdés… :rolleyes:
Senki nem tud hozzá szólni értelmeset az elõzõ kérdésemhez?
[align=right][snapback]95068[/snapback][/align]csak tipp: keress egy mixert amelyik tudja ezt.
>> Unable to find the Ncurses libraries.
>>
>> You must install ncurses-devel in order
>> to use ‘make menuconfig’
[align=right][snapback]95055[/snapback][/align]libncurses
fellow.linuxforum.hu – kernel felkonfig.
elolvasni.Nem tudom…Mindent feltettem ami kellett neki..
[align=right][snapback]95043[/snapback][/align]cak egy tipp: debian desktop kialakítása:
Code:Programok forrásbólmilyen csomagokra lesz szükség?
‘build-essential’ = biztosítja a fordításhoz szükséges alapvetõ csomagok meglétét (libc6-dev, gcc, g++, make, dpkg-dev);
‘auto-apt’ = ha egy program egy nem létezõ állományt akar elérni, akkor kikeresi a megfelelõ csomagot és felajánlja a telepítését; (a megfelelõ mûködéséhez a következõ csomagokat telepítsd fel: sudo wget dpkg-dev libgtk-perl; csak x alatt mûködik rendeltetés szerint); a felajánlás lehet egy vagy több csomag, utóbbi esetben érdemes megnézni az „info” alatt melyiket érdemes választani; ha nem ismered, mire való az adott csomag, akkor is érdemes elolvasni az „info”t; ha bizonytalan vagy: nyomj mindenre „install’;Köszi a segítséget mindenkinek. Mindent kipróbáltam, amit ajánlottatok, de semmi sem segített.
segít, csak a device más.
illetve ha xorg, meg kéne nézni annak is a configját.
feltéve hogy ez a baj, és az USB alapból megy/jól megy. bár „gyári” kerneleknél szokott…esetleg pomm?
bkoppi: segíts nekünk… 🙂
eltévedtél.
Ez a Linuxfórum.hute ide akartál menni:
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=f&f=11
például…„mindegy, mert slack alatt xorg van.”
ATInál sem sokkal bonyolultabb, csak ott át kell írni az XF86Configot is
[align=right][snapback]95033[/snapback][/align]hm. nvidiánál is fordíthatsz te magad modult hozzá (ld. fentebb) úgy talán kicsit nehezebb.
egyébként egyik sem nehéz, mégis tele van a fórum nvidiás/ATIs topicokkal…
Na a problémám hogy amikor bekapcsolom a gépet és nem a WINDOWS-T HASZN
-
SzerzőBejegyzés