Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,121-3,130 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux kernel patch kéne serverhez! #1981985
    Bbt
    Felhasználó

      na összeszedtem a gondolataim:
      Tehát a JK2-höz kell patch.Tehát ez segít neki alkalmazkodni új kernelekhez.
      Mikor még fejlesztették akkor még csak 2.3 , 2.4es kernelek voltak.
      [align=right][snapback]94557[/snapback][/align]

      még nem sikerült teljesen… 🙂
      elvileg visszafele kompatibilis. ha nem így van, akkor ezt a JK oldalán kéne megnézni, esetleg õk tudják, hogy mi kellhet hozzá.
      valami hibaüzenet esetleg?

      halk megj.: nem biztos, hogy szerveren kéne játszani…

      Hozzászólás: Linux kernel patch kéne serverhez! #1981983
      Bbt
      Felhasználó

        plz. próbáld elmondani mi kell, és miért.
        pl. tudok nagyon jó pathet javasolni:
        http://grsecurity.net/index.php

        Hozzászólás: Xfce-Desktop Environment #1981664
        Bbt
        Felhasználó

          ahh, tiltja a vallasom ;>
          azert kosz 😉
          [align=right][snapback]94435[/snapback][/align]

          😀 hiába… MI, szektások.. 😀

          Hozzászólás: Kocsma topik #1948095
          Bbt
          Felhasználó

            1 kg aranyat lehet majd találni naponta Dubajban. Fokuszt nézitek ?
            [align=right][snapback]94225[/snapback][/align]

            Igen, bár majdnem nekimentem a TVnek.

            🙂 Még csak az hiányzott volna, hogy az én nyaralómat is megmutassák. Ott volt a pálmán… 🙂
            aki lemaradt róla:

            http://www6.online.rtlklub.hu/hirek/hatter/?id=0411163275
            kávézás után ne olvassátok el, tuti az agyvérzés…

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1969807
            Bbt
            Felhasználó

              Azért legyünk korrektek:
              1. tényleg sok volt a szöveg, és ez sokaknak nem tetszett, de ez magánügy, ezért hozták létre a kávézót.
              2.nem az adminoknak volt ezzel baja, haem egyes moderátoroknak, és néhány „szimpla” júzernek.

              🙂 Szóval annyira nem veszélyes a dolog…

              meg szia Gazsu…

              Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970788
              Bbt
              Felhasználó

                Csak azért erõlködtem, mert itt feljebb Bbt vagy valaki más azt írta, hogy nála a fat partíció összes fájlja futtatható. Ezért gondoltam, hogy rá lehet erõszakolni ilyet a fat-re.

                Hozzászólás: Ac97’es driver!!!! #1981738
                Bbt
                Felhasználó

                  Jó ha tudományosan akarod:
                  via8233-as integrált chip via82c686-os déli hídban

                  most jobb? mert még mindig kuruttyol!  :blink:
                  [align=right][snapback]94312[/snapback][/align]

                  ugyanez, 2.6.8as kernellel nálam tökéletesen megy. (2.6.10-el is.)

                  Hozzászólás: zeneszerkesztés vs. Tux ;) #1975010
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Audacity
                    [align=right][snapback]94095[/snapback][/align]

                    mondom profi… 🙂

                    pl. Cooleditpro, Cubase, esetleg Nuendo…

                    Hozzászólás: Tv-tuner #1975285
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Hali mindenki.
                      Akadt egy kis problémám a tv-zéssel:(
                      Letöltöttem a tvtime legujabb verzioját, forditottam telepitettem, elinditottam, és tök jól mûködött.
                      Egészen addig amig a beállitásokban nem kezdem el megnézegetni az opciókat.
                      Találtam egy video opciót, a horizontal resolutiont amit kicsit feljebb állítottam, gondolva
                      hogy megnézem mit csinál. Hát jól bele halt a dologba, se egér se billentyû, se konzol se semmi csak
                      a fekete kis ablak…reset, aztán gondoltam visszaállítom de nem indult a tvtime, a kozolban meg nagyon
                      panaszkodott hogy inditsam ujra az X-et. megtettem igy már mûxik csak épp a hangja elveszett valahol.
                      semmi hibaüzi semmi gond csak hang nincs. már ujra forditottam, ujra kerestem a csatornákat minden beállitást végigpróbáltam de semmi. mondjuk érdekes hogy ha billentyûzetrõl szeretném hangosítani
                      akkor a hangerõ sávja megjelenik de hiába nyomkodom a gombot, volume 0.
                      most akkor mit tegyek? tudom valahogy ununstallni a progit? lehet hogy az a baja hogy ujraforditottam?
                      pls help me  🙁
                      [align=right][snapback]94287[/snapback][/align]

                      indítsd konsolból, és postold ide a hibaüzenetet.

                      Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970775
                      Bbt
                      Felhasználó

                        A letöltés nekem is megy, csak épp a letöltött (többszáz megás) installfájl futtatása nem megy közvetlenül a Fat 32-rõl mert az attribútumok között nincs kijelölve a „Futtatható” checkbox, és hiába jelölöm ki akár rootként, nem jegyzi meg. Pont erre akart kimenni a kis „bûvészkedésem”. Amúgy tuti, hogy igazad van, mert próbaképp a Mandrake partíción (ami reiserfs) megváltoztattam egy fájl attribútumait, és ott gond nélkül megjegyezte.
                        [align=right][snapback]94282[/snapback][/align]

                        Megint furcsa… nálam faten _minden_file futtatható.
                        esetleg ha segít egy fstab részlet:
                        /dev/hda2 /mnt/hda2 auto defaults,auto,users,umask=000 0 0

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,121-3,130 / 4,322