Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
na összeszedtem a gondolataim:
Tehát a JK2-höz kell patch.Tehát ez segít neki alkalmazkodni új kernelekhez.
Mikor még fejlesztették akkor még csak 2.3 , 2.4es kernelek voltak.
[align=right][snapback]94557[/snapback][/align]még nem sikerült teljesen… 🙂
elvileg visszafele kompatibilis. ha nem így van, akkor ezt a JK oldalán kéne megnézni, esetleg õk tudják, hogy mi kellhet hozzá.
valami hibaüzenet esetleg?halk megj.: nem biztos, hogy szerveren kéne játszani…
plz. próbáld elmondani mi kell, és miért.
pl. tudok nagyon jó pathet javasolni:
http://grsecurity.net/index.phpahh, tiltja a vallasom ;>
azert kosz 😉
[align=right][snapback]94435[/snapback][/align]😀 hiába… MI, szektások.. 😀
1 kg aranyat lehet majd találni naponta Dubajban. Fokuszt nézitek ?
[align=right][snapback]94225[/snapback][/align]Igen, bár majdnem nekimentem a TVnek.
🙂 Még csak az hiányzott volna, hogy az én nyaralómat is megmutassák. Ott volt a pálmán… 🙂
aki lemaradt róla:http://www6.online.rtlklub.hu/hirek/hatter/?id=0411163275
kávézás után ne olvassátok el, tuti az agyvérzés…Azért legyünk korrektek:
1. tényleg sok volt a szöveg, és ez sokaknak nem tetszett, de ez magánügy, ezért hozták létre a kávézót.
2.nem az adminoknak volt ezzel baja, haem egyes moderátoroknak, és néhány „szimpla” júzernek.🙂 Szóval annyira nem veszélyes a dolog…
meg szia Gazsu…
Csak azért erõlködtem, mert itt feljebb Bbt vagy valaki más azt írta, hogy nála a fat partíció összes fájlja futtatható. Ezért gondoltam, hogy rá lehet erõszakolni ilyet a fat-re.
Jó ha tudományosan akarod:
via8233-as integrált chip via82c686-os déli hídbanmost jobb? mert még mindig kuruttyol! :blink:
[align=right][snapback]94312[/snapback][/align]ugyanez, 2.6.8as kernellel nálam tökéletesen megy. (2.6.10-el is.)
Audacity
[align=right][snapback]94095[/snapback][/align]mondom profi… 🙂
pl. Cooleditpro, Cubase, esetleg Nuendo…
Hali mindenki.
Akadt egy kis problémám a tv-zéssel:(
Letöltöttem a tvtime legujabb verzioját, forditottam telepitettem, elinditottam, és tök jól mûködött.
Egészen addig amig a beállitásokban nem kezdem el megnézegetni az opciókat.
Találtam egy video opciót, a horizontal resolutiont amit kicsit feljebb állítottam, gondolva
hogy megnézem mit csinál. Hát jól bele halt a dologba, se egér se billentyû, se konzol se semmi csak
a fekete kis ablak…reset, aztán gondoltam visszaállítom de nem indult a tvtime, a kozolban meg nagyon
panaszkodott hogy inditsam ujra az X-et. megtettem igy már mûxik csak épp a hangja elveszett valahol.
semmi hibaüzi semmi gond csak hang nincs. már ujra forditottam, ujra kerestem a csatornákat minden beállitást végigpróbáltam de semmi. mondjuk érdekes hogy ha billentyûzetrõl szeretném hangosítani
akkor a hangerõ sávja megjelenik de hiába nyomkodom a gombot, volume 0.
most akkor mit tegyek? tudom valahogy ununstallni a progit? lehet hogy az a baja hogy ujraforditottam?
pls help me 🙁
[align=right][snapback]94287[/snapback][/align]indítsd konsolból, és postold ide a hibaüzenetet.
A letöltés nekem is megy, csak épp a letöltött (többszáz megás) installfájl futtatása nem megy közvetlenül a Fat 32-rõl mert az attribútumok között nincs kijelölve a „Futtatható” checkbox, és hiába jelölöm ki akár rootként, nem jegyzi meg. Pont erre akart kimenni a kis „bûvészkedésem”. Amúgy tuti, hogy igazad van, mert próbaképp a Mandrake partíción (ami reiserfs) megváltoztattam egy fájl attribútumait, és ott gond nélkül megjegyezte.
[align=right][snapback]94282[/snapback][/align]Megint furcsa… nálam faten _minden_file futtatható.
esetleg ha segít egy fstab részlet:
/dev/hda2 /mnt/hda2 auto defaults,auto,users,umask=000 0 0 -
SzerzőBejegyzés