Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,131-3,140 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Idiota dalok #1980543
    Bbt
    Felhasználó

      azért vannak szövegek, amik alapból hülyeségek… perpill nem ugrik be egy se (nem szoktam megtanulni… vagy eszembe jut, vagy nem. ált igen, de felelés után megy a /dev/null-ra)

      amúgy meg népmûvészeti / kúltúrális érték no comment…
      [align=right][snapback]94275[/snapback][/align]

      kissé lemaradtam…

      ezt az utolsó mondatod kicsit bõvebben kifejthetnéd.

      Hozzászólás: Idiota dalok #1980542
      Bbt
      Felhasználó

        hmm… hülye dalszövegek:
        – Népzene…
        [align=right][snapback]93476[/snapback][/align]

        Azért errõl én nem nyilatkoznék így a helyedben.
        1. vagy nem tudod mirõl beszélsz, akkor azért
        2. vagy igen, akkor viszont nem mondanál ilyet.

        Nem bántási, de azért gy nép kultúráját, zenéjét ne említsük egy lapon. mondjuk egy buzi-e vagy számmal…
        Nem szeretni lehet, elítélni nem… 🙂
        (bocs… érzékeny pontot kaptál el… 🙂 )

        Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970773
        Bbt
        Felhasználó
          Hozzászólás: Ac97’es driver!!!! #1981732
          Bbt
          Felhasználó

            Uh. ez akkora baromság lett, hogy kifagyott tõle a Mozzillám…

            Hozzászólás: Ac97’es driver!!!! #1981731
            Bbt
            Felhasználó

              na ez mást is érdekelne , de a megoldás is ha egyszer végre szól ;-)))
              [align=right][snapback]94270[/snapback][/align]

              már hogy mi szól?
              nálam pl. igen, és jól…

              Csikoka: a dolog egyszerûbb mint hinnéd. töröld le a Microsoft kernelét, és ugyanazon névvel rakd be az Uhuét… Gyönyörûen fog szólni 😀 Ha meg véletlen -valami miatt- esetleg elszállna a rendszered, viszonylag gyorsan fel tudsz tenni egy Uhut…
              (azért mielõtt ész nélkül kipróbálnád, gondold át…)

              Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970771
              Bbt
              Felhasználó

                Valószínûleg félreérthetõen fogalmaztam. Az /mnt alatt ott vannak a ménkû hosszú nevû partíciók szépen, beléjük is tudok lépni, írni is tudok, törölni is, userként is. A baj csak az, hogy nem tudom a rajtuk levõ fájlok attribútumait (olvasható, írható, futtatható, izé) állítgatni. Rootként sem!!! Pedig kéne. A kérdésem az, hogy ez szerintetek mi a bánattól lehet?
                [align=right][snapback]94272[/snapback][/align]

                Attól -gondolom-, hogy FAT32-es partíciókról van szó. Légy erõs: nem is fogod tudni állítgatni õket… 🙂

                rövid „indoklás”: ilyen régi, és „fejletlen” formátum, még nem támogatja…

                Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970763
                Bbt
                Felhasználó

                  Nagyon elmés! 🙂

                  Hozzászólás: Telepítés fordítás + VerliHUB #1981309
                  Bbt
                  Felhasználó

                    fellow:
                    „read the fine manual! now!!!”

                    fine…

                    Hozzászólás: debian alatt magyar ékezetek #1970485
                    Bbt
                    Felhasználó

                      fellow:
                      „je, nekem sincsenek, pedig regen voltak;
                      utanna fogok jarni a dolognak, de ha ti elobb rajottok: mail2me;”

                      UTF8… amióta átváltottam, azóta. ha visszaváltok ISO 8859-2 -re, lesznek. (legalábbis a múltkor voltak…)

                      Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970760
                      Bbt
                      Felhasználó

                        örök hálám
                        [align=right][snapback]93902[/snapback][/align]

                        szándékos kioktató hangnem:
                        légy oly kedves, mielõtt kérdeznél nézz körül te is. nekem kb. 25 másodpercbe került megtalálni az általad postolt linken. Azért van a keresõ, hogy használd, és senki nem szeret mások helyett dolgozni.

                        idézek a Hogyan kérdezzünk okosan? címû kiadványból, érdemes lenne elolvasnod.

                        Q:

                        Hol találom X programot vagy erõforrást?
                        A:

                        Ott, ahol én, kis butaarcú! — Webkeresõ!

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,131-3,140 / 4,322