Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,141-3,150 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: AC 97 audio #1981485
    Bbt
    Felhasználó

      Sziasztok!
      Most telepitettem (ujra) a fedora core 2-t. Ha minden igaz akkor snd_intel8x0 egy ilyen nevu modult toltott be az elozo rendszerem ahhoz hogy mukodjon a hang. Namaarmost en meg egyelore ehhez is kishal vagyok. Mit csinaljak, hogy felismerje a hangkartyat, es be is toltse inditaskor?
      (totalisan kezdo vagyok : )
      Koszike
      [align=right][snapback]93904[/snapback][/align]

      gondolom van neki valami eszközkezelõ menüje,
      kézzel betöltheted a modult: modprobe snd_xxxx

      Hozzászólás: UHU 1.1.1 #1979198
      Bbt
      Felhasználó
        Hozzászólás: UHU 1.1.1 #1979197
        Bbt
        Felhasználó

          Megnéztem, csak WW , warning van, de az sem sok. Bemásolja a fórumba, lehet érdekes?
          Egyébként van egy rossz hírem, már másodjára fagyott resetre a gépem. Szerintetek mit tudok csinálni most? :icon_rolleyes:
          [align=right][snapback]93895[/snapback][/align]

          nekem egy ideig minden X újraindításra csontra fagyott, próbálj meg esetleg másik drivert. nekem pl. a 6116-os jött be debian alatt, viszont UHU alatt az 5336-os ment jól.
          próbáld meg hátha…
          ha „csak” kettõt fagyott, lehet más hiba is, nem biztos, hogy az nvidia.

          Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970758
          Bbt
          Felhasználó

            a infrat elméletileg sikerült beállítanom már csak vmi program kéne amivel kipróbálom!
            most nehogy aszondjátok, hogy már leírtátok enyiszer anyiszor itt meg ott mert mire megtalálom lemegy a nap!
            a segítséget elõre is köszi!
            [align=right][snapback]93892[/snapback][/align]

            ott van az eassyconnect tudásbázisában hogyan tudod megnézni mûködik-e.

            Hozzászólás: zeneszerkesztés vs. Tux ;) #1975001
            Bbt
            Felhasználó

              elég meggyõzõ…
              most már csak egy profi többcsatornás audioszerkesztõ az álmom…

              Hozzászólás: Tv-tuner #1975280
              Bbt
              Felhasználó

                Faction
                „HOgy tudom megnézni és ha nincs betölteni a bttv modult mert még nem csináltam”
                ideje elkezdeni:
                sudo modprobe -l kilistázza a betöltött modulokat
                sudo modprobe bttv elõször is megnézi be van-e töltve ez a modul.
                ha igen: visszaad ja a promtot. ha nem, akkor megpróbálja betölteni.
                Amennyiben sikerül neki, szintén visszaadja a promtot, ha nem akkor meg megszór hibaüzenettel.

                „és Te melyik TV nézõ progit használod?”
                lásd fentebb.

                kellenek adatok. pl. milyen op rendszer, milyen kernel.

                Hozzászólás: Telepítés fordítás + VerliHUB #1981307
                Bbt
                Felhasználó

                  tarokk:

                  Code:
                  checking for working aclocal-1.4… missing
                  checking for working autoconf… missing
                  checking for working automake-1.4… missing
                  checking for working autoheader… missing
                  checking for working makeinfo… missing

                  itt van a kutya elhantolva:

                  rakd fel az automake-t, az felrakja magával az autocofot is, lehet ez is megoldja, ha nem akkor kell még a többi is.

                  Hozzászólás: UHU 1.1.1 #1979188
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Ilyent nem írtam sehová.
                    Az etc/X11/xF86Config-ban nincs ilyenem.
                    [align=right][snapback]93789[/snapback][/align]

                    és milyen driver van beállítva az XFConfigban?

                    Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970751
                    Bbt
                    Felhasználó

                      egy probléma:

                      beállítom a levelezõ rendszert és nem akarja elküldeni a leveleket! jelszó meg minden jóó!

                      KMail-t használok!

                      ti mit ajánlotok?

                      és még egy:

                      infra portot hogyan tudom használni?
                      infrás mobilom van és szeretnék adatokat oda-visza küldeni!

                      elõre is nagyon köszi a segítséget
                      [align=right][snapback]93749[/snapback][/align]

                      kivételesen azt, hogy ne kmailt, hanem evolutiont használj.
                      ha a kmail ibás, mi a hibaüzenet, de elõször nézd át mégegyszer a beállításokat.
                      infra: keress rá itt a fórumon, töbször volt már róla szó.

                      Hozzászólás: Amarok #1981286
                      Bbt
                      Felhasználó

                        elírtad a linkben 🙂
                        helyesen a link is:
                        http://ubk.uhulinux.hu

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,141-3,150 / 4,322